Karma Automotive و Blue World Technologies برای همکاری در مورد سیستم پیشرانه سلول سوختی

سیستم پیل سوختی Blue World Technology با معماری وسایل نقلیه الکتریکی Karma Automotive ادغام می شود و برای اهداف ارزیابی به طور آزمایشی در خودروهای توسعه دهنده GS-6 انجام می شود. تست و اعتبار سنجی در ایالات متحده و دانمارک طی چند ماه آینده

یک وسیله نقلیه الکتریکی که از پیل های سوختی متانول نیرو می گیرد ، راحتی مشابه سوخت موتورهای احتراق داخلی با بنزین را فراهم می کند. این فناوری دارای یک اصلاح کننده متانول برای تولید هیدروژن در کشتی است. متانول سوختی حامل هیدروژن است که قبلاً در سطح جهان معامله شده است و می توان آن را با استفاده از زیرساخت های موجود در بسیاری از کشورهای جهان ذخیره و توزیع کرد. به عنوان یک جایگزین سبز برای سوخت های فسیلی ، می توان متانول را با استفاده از منابع تجدید پذیر و اطمینان از CO تولید کرد2 گزاره خنثی

دکتر گفت: “ما هم اکنون در حال سرمایه گذاری در این نوع فناوری های پیشرانه هستیم تا با داشتن راه حل های مختلف الکتریکی برد گسترده شامل سلول های سوختی هیدروژن ، اتانول و متانول به عنوان یک پیشرانه ، برای جهانی بدون انتشار آماده شویم.” لانس ژو، مدیر اجرایی کارما. “این همکاری قدرت دنیای آبی را در توسعه سلول سوختی و تخصص گسترده ما در مهندسی سیستم های پیشرانه هیبریدی و تلفیق فن آوری های وسایل نقلیه الکتریکی را گرد هم آورده است.”

وی گفت: “ما از همکاری با Karma بسیار هیجان زده هستیم و در ترکیب مهارت آنها در راه حل های هیبریداسیون و سیستم انتقال قدرت با مفهوم سلول سوختی انعطاف پذیر خود که مناسب برای یکپارچه سازی خلیج موتور یا سیستم عامل اسکیت بورد است ، توانایی بالایی را می بینیم.” مادز فریس جنسن، مدیر ارشد بازرگانی و بنیانگذار Blue World Technologies.

درباره اتومبیل کارما

Karma Automotive که در سال 2014 تاسیس شد ، یکی از مناطق جنوبی است کالیفرنیا تولید کننده مستقر وسایل نقلیه الکتریکی لوکس. دفتر مرکزی آن در ایروین ، کالیفرنیا با یک کارخانه مونتاژ واقع در دره مورنو، کارما وسایل نقلیه را از طریق شبکه فروشنده خود که تقریباً از 40 مکان در آن تشکیل شده است می فروشد آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی و خاورمیانه. مرکز نوآوری و سفارشی سازی کارما ، که در سال 2019 افتتاح شد ، خدمات مهندسی ، طراحی ، سفارشی سازی و تولید در سطح جهانی را به همراه سیستم عامل های الکتریکی ارائه می دهد. خودروی شاخص کارما ، Revero® GT ، Green Car Journal’s Green Luxury Green of the Year ™ سال ، یک وسیله نقلیه الکتریکی است که از موتورهای الکتریکی دوتایی بهره می برد و هدف کارما از ارائه فناوری پیشرو با تجربه ای لوکس را در بر می گیرد. هر وسیله نقلیه کارما با مراقبت و مهارت فردی بی نظیر ایجاد می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.karmaautomotive.com یا www.karmanewsroom.com مراجعه کنید.

درباره فناوری های BLUE WORLD

Blue World Technologies یک توسعه دهنده و جاه طلب و بیننده و سازنده اجزای سلول سوختی متانول برای کاربردهای ثابت / APU و بخش های حمل و نقل خودرو و سنگین در سراسر جهان است. پیل های سوختی به عنوان یک گزینه سبز برای موتورهای احتراق و دیزل ژنراتورها عمل می کنند. به عنوان بخشی از سیستم زیست محیطی Power-to-X ، فناوری پیل سوختی متانول به حل قسمتهایی از انتقال سبز کمک می کند که تنها با برق مستقیم و فناوری باتری قابل حل نیست.

سوخت انحصاری سیستم های پیل سوختی Blue World Technologies متانول است – سوخت مایع تجدید پذیر که به راحتی و با صرفه اقتصادی می تواند سال ها ذخیره شود و ضمن استفاده مجدد از زیرساخت های موجود ، به سراسر دنیا منتقل شود.

Blue World Technologies با تجربه گسترده از صنعت پیل سوختی تاسیس شده و هدف آن تجاری سازی فناوری از طریق تولید در مقیاس بزرگ است. این شرکت بر روی فناوری PEM با دمای بالا همراه با اصلاح متانول متمرکز شده است. این ترکیب یک طراحی ساده سیستم را با بازده تبدیل بالا و مزایای قابل توجه از جمله کاهش CO2 ، صرفه جویی در هزینه سوخت و انتشار صفر مضر تضمین می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Blue World Technologies را در وب سایت ما www.blue.world بخوانید یا از ما در رسانه های اجتماعی دیدن کنید.

افشای بندرگاه ایمن اتومبیل کارما

این نسخه خبری شامل گزاره های آینده نگرانه به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. چنین اظهارات آینده نگرانه در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات خاصی است و انتظارات کارما خودرو را در بر می گیرد. . عبارات آینده نگر را می توان به طور معمول با استفاده از کلماتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “باور” و اصطلاحات مشابه تشخیص داد. گرچه کارما معتقد است که انتظارات آن منطقی است ، اما نمی تواند اطمینان حاصل کند که این انتظارات درست بوده است و نتایج واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشند. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از آنچه در بالا ذکر شد متفاوت سازند ، از جمله شرایط عمومی اقتصادی ، خطرات مرسوم در صنعت خودرو ، رقابت در بازارهای خاص ، نوسان قیمت باتری ، عدم عملکرد مشتریان در قرارداد ، تغییر در مقررات دولتی در بازارها و انتشارات زیست محیطی و توانایی ما در دستیابی به منافع و زمان بندی پروژه های خودروهای الکتریکی مورد انتظار. کارما اتومبیل هیچ تعهدی در به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، ندارد. بررسی قبلی عواملی که می توانند نتایج واقعی کارما را با آنچه در بیانیه های آینده نگر در این خبر منتشر شده تفاوت اساسی داشته باشد ، باید در ارتباط با اطلاعات مربوط به خطرات و عدم قطعیت هایی که ممکن است بر نتایج آینده کارما خودرو تأثیر بگذارد ، در نظر گرفته شود.

SOURCE Karma Automotive

لینک های مربوطه

www.karmaautomotive.com