King Service از انجمن های محلی با کمک های مالی و نقدی در سال 2020 پشتیبانی می کند

ریچاردسون ، تگزاس، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – اگرچه سال 2020 چالش های زیادی را به همراه داشت ، شور و شوق و تلاش پادشاه سرویس برای کمک به دیگران از طریق عمل خدمات همچنان ثابت قدم بود.

در طول سال ، Service King از طریق شورای ملی بدنه خودرو (NABC) 10 وسیله نقلیه را به گیرندگان در سراسر کشور تعمیر و اهدا کرد) بازیافت سواری® برنامه ، علاوه بر کمک مالی به چندین سازمان غیر انتفاعی در سراسر کشور.

Recycled Rides یک اقدام عملی منحصر به فرد در جامعه است که از طریق آن اعضای NABC و سایر افراد در صنعت تعمیر بدنه خودرو با سازمان های غیر انتفاعی محلی متحد می شوند و به افراد و خانواده های مستحق هدیه یک وسیله نقلیه کاملاً بازسازی شده ارائه می دهند. سرویس کینگ بیش از 10 سال است که به طور مداوم از طریق برنامه Rycycled Rides وسایل نقلیه اهدا می کند.

رئیس خدمات کینگ گفت: “ما در Service King ، فرهنگ ارزشهای مشترک مانند صداقت ، خانواده و دعوت به خدمت را پرورش می دهیم.” جف مک فادن. “من از تیم ما به خاطر حمایت مداوم از چندین سازمان غیرانتفاعی که در سراسر سال با مکانهای ما ارتباط برقرار می کنند بسیار افتخار می کنم. از طریق مشارکت ما در برنامه سواری بازیافت شده و کمک های مالی مختلف ما به سازمان های خیریه ، امید ما این است که به طور مداوم واقعی ایجاد کنیم تأثیر در جوامعی که ما آنها را خانه می نامیم. “

در طول تعطیلات ، هم تیمی های Service King سالانه از چندین سازمان غیر انتفاعی پشتیبانی می کنند. Service King برای اولویت قرار دادن ایمنی همه گیر در فرآیند دادن ، این تعهد را با تأمین اعتبار تخمینی اقلامی که سالانه توسط هم تیمی هایش جمع آوری می شود ، حفظ کرد. در نتیجه ، سرویس کینگ در کل فصل تعطیلات کمک های مالی خود را به خیریه های مختلف در سراسر کشور کمک می کرد. اینها شامل خانه آلیشیا ، خیریه های خانه رونالد مک دونالد ، آریزونا انجمن کودکان ، مزرعه سنگی ، بانک غذا از راکی ​​ها ، رد پای جنگ ، خدمات خانواده بین ادیان ، اتحاد پروژه امید ، بانک غذای دوم برداشت محصول ، مسافرخانه ساماریان ، ریشه های مک کینی، بنیاد قفسه سینه گنجینه انکولوژی کودکان و فرشتگان سربازان.

وی گفت: “تیم مسافرخانه ساماری عمیقاً به خاطر اهدای سخاوتمندانه Service King به سازمان ما سپاسگزار هستند.” ریک کراکر، مدیر ارشد اجرایی “حتی در طول یک سال بسیار چالش برانگیز برای مردم در سراسر جهان ، Service King هرگز از تعهد خود برای بازگرداندن به جامعه غافل نشد. با حمایت تیم آنها و سایر شرکا ، ما می توانیم این کار را به مأموریت خود در زمینه تأمین نزدیک کنیم. با آموزش خودکفایی و مهارتهای زندگی مورد نیاز برای تأمین نیازهایشان ، به آنها در دستیابی به عزت و استقلال کمک کنید. ”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Service King ، به serviceking.com مراجعه کنید.

درباره سرویس King Collision®

Service King Collision® ، با بیش از 40 سال تجربه در صنعت تعمیرات خودرو ، اپراتور برتر ملی در زمینه تعمیرات اتوماتیک برخورد بدنه جامع و با کیفیت بالا است. این سازمان به دلیل تعهد خود در زمینه رضایت مشتری ، کیفیت مطلوب و بازگرداندن صنعت به واسطه ابتکارات آموزش و استخدام ، به طور مداوم شناخته می شود. سرویس King ریشه خود را به همین جا برمی گرداند دالاس، تگزاس و بنیانگذار ادی لنوکس که اولین Service King را در سال 1976 افتتاح کرد. امروز ، Service King مکان هایی را در 24 ایالت و ایالات متحده اداره می کند منطقه کلمبیا در سراسر ایالات متحده

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن یک Service King محلی ، به serviceking.com مراجعه کرده و Service King را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.

مخاطب: امیلی اشمون، سرویس برخورد شاه
972-930-9933
[email protected]

منبع خدمات پادشاه