Neya Systems افزودن نرم افزار به RTK ارتش ایالات متحده را اعلام کرد

WARRENDALE ، پا، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – Neya Systems امروز از مشارکت قابلیت جدید عمده ای در رجیستری ROS-M ارتش ایالات متحده ، مجموعه نرم افزارهای برنامه ریزی خارج از جاده سازگار با RTK خبر داد. هسته فناوری رباتیک (RTK) یک کتابخانه نرم افزار خودمختاری مدولار مبتنی بر سیستم عامل ربات (ROS) برای توسعه علم و فناوری است که مجموعه ای از قابلیت های مشترک رباتیک را در انواع مختلف سیستم عامل ها و تلاش ها فراهم می کند. AM3P ، برنامه ریز تحرک چند منظوره و تعدیل شده Neya ، یک مجموعه نرم افزاری کاملاً مستقل برای برنامه ریزی خودمختاری در خارج از جاده است که برای اجازه دادن به وسایل نقلیه DoD برای حرکت مستقل در محیط های متراکم و غیرقابل پیش بینی ایجاد شده است.

وی افزود: “تصمیم برای جذب AM3P به RTK و در نتیجه قرار دادن آن در اختیار كل جامعه رباتیک دفاعی ROS-M نشان دهنده یك نقطه عطف اولیه در جهت هدف ارتش از ادغام نرم افزار توسعه یافته شخص ثالث است كه قابلیت های پیشرفته و گسترده ای را در RTK ارائه می دهد.” جان سنت جان ، پدر مدیر برنامه های کنسرسیوم ملی تحرک پیشرفته (NAMC).

بلوغ و آزمایش موفقیت آمیز AM3P ، تحت برنامه رباتهای مبارزه با خودرو (CoVeR) انجام شد ، منجر به تصمیم گیری برای شروع روند ادغام RTK شد. این در نهایت قابلیت های خودمختاری جدید را در تمام وسایل نقلیه مجهز به RTK مانند سیستم های خانواده Robots Combat Vehicle (RCV) در آینده فراهم می کند.

گفت: “ادغام AM3P در RTK چندین سال است که تلاش مداومی داشته است.” مایک فرمیکا، مدیر بخش سیستم های Neya. “ما خوشحالیم که بخشی از این گام مهم در حرکت رو به جلو و آوردن خودمختاری به میدان هستیم.”

درباره سیستم های NEYA
Neya Systems ، بخشی از همکاران تحقیقات کاربردی ، یک رهبر در استقلال پیشرفته خارج از جاده است. نیا در صنایع دفاعی ، معدنی ، ساخت و ساز و امنیت راه حل های ابتکاری به مشتریان ارائه می دهد. استقلال کامل پشته ای Neya شامل قابلیت هایی در کنترل سطح پایین ، ادراک ، دورکاری محافظت شده ، خودمختاری کامل و برنامه ریزی ماموریت چند عامل است. برای کسب اطلاعات بیشتر به neyarobotics.com مراجعه کنید.

SOURCE Neya Systems

لینک های مربوطه

https://www.neyarobotics.com