ایان داگلاس ، نماینده مجلس می گوید ، دومینیکا در یک زمان در حال تبدیل شدن یک جامعه است

لندن، 5 مارس 2021 / PRNewswire / – چندین پروژه توسعه ملی در حال حاضر در حال انجام یا اخیراً در کشورهای مشترک المنافع دومینیکا. در این هفته ، دو مرکز بهداشتی جدید که تقریباً هزینه دارند 2 میلیون دلار توسط تابعیت جزیره توسط برنامه سرمایه گذاری (CBI) سفارش داده شدند. در حال حاضر انتظار می رود 12 مرکز بهداشتی احداث شود. این پروژه ها در دوره جدیدی برای جزیره طبیعت نوید می دهند.

به عنوان بخشی از هدف خود برای دسترسی آسان به خدمات پزشکی برای تمام بخشهای جامعه ، بهداشت و درمان در طول سال گذشته در دستور کار دولت قرار داشته است. هفته آینده ، این کشور قصد دارد بیمارستان پیشرفته ماریگوت خود را افتتاح کند. این بیمارستان ، که توسط برنامه CBI نیز تأمین می شود ، دارای ظرفیت 75 تختخواب با خدمات با کیفیت بالا ، از جمله مراقبت های اورژانسی و یک مرکز آسیب.

همراه با اصلاح بخش مراقبت های بهداشتی ، دومینیکا همچنین در آستانه تبدیل سایر بخشهای جزیره است. این کشور اخیراً فاش کرده است که ساخت اولین نیروگاه زمین گرمایی در سال 2022 به پایان می رسد. علاوه بر این ، دومینیکا در حال ساخت بیش از 5000 خانه مقاوم در برابر آب و هوا برای شهروندان خود ، همسو با تلاش برای تبدیل شدن به اولین کشور مقاوم در برابر آب و هوا در جهان ، که 25٪ از آنها در حال حاضر تکمیل شده است.

ایان داگلاس، نماینده مجلس برای پورتسموث حوزه انتخابیه درباره تعداد پروژه های انجام شده در این جزیره در تحول آن صحبت کرد: “از خانه ها به هتل ها گرفته تا مراکز بهداشتی و درمانی ، جاده ها و پل ها ، سیستم های دفاعی دریا و رودخانه. این کشور در یک زمان به یک جامعه تبدیل می شود” گفت

“و ما ، دومینیکا، من مطمئن هستم ، یکی از مقصدهای مورد جستجو برای بازدید در جهان خواهد بود ، “من اطمینان دارم.”

همه اینها توسط دومینیکا تابعیت از طریق برنامه سرمایه گذاری ، ابتکاری با هدف جلب افراد ثروتمند خارجی برای سرمایه گذاری در صندوق دولت یا خرید ملک منتخب در ازای دریافت تابعیت. تاسیس در سال 1993 ، دومینیکا برنامه یکی از قدیمی ترین در حوزه مهاجرت سرمایه گذاری است. مجله PWM فایننشال تایمز آن را در چهار سال گذشته به عنوان بهترین پیشنهاد برای تابعیت دوم جهان قرار داده است.

سرمایه گذارانی که انتخاب می کنند دومینیکا دسترسی به سفر بدون ویزا به بیش از 140 کشور و سرزمین ، حق زندگی ، کار و تحصیل در کشور و خانه دوم خود و خانواده خود را باز کنید. علاوه بر این ، سرمایه گذاران می توانند تابعیت را برای نسل های بعدی به ارمغان آورند ، اطمینان حاصل شود که میراث آینده آنها تأمین شده است. سرانجام ، متقاضیان می توانند اطمینان داشته باشند كه سرمایه گذاری آنها باعث بهتر شدن خانه فرزندخواندگی آنها می شود و هم به نفع شهروندان بومی و هم اقتصادی است.

+447867942505 ، [email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی