هوش مصنوعی جدید از نرم افزار Astraea می تواند طراحی مهندسی را تسهیل کند

توکیو، 5 مارس 2021 / PRNewswire / – برنامه های کاربردی هوش مصنوعی به طور فزاینده ای به عنوان راه حل هایی برای افزایش بهره وری در صنعت تولید پذیرفته می شوند. Astraea Software Co.، Ltd. (دفتر مرکزی آن در توکیو ژاپن) با موفقیت هوش مصنوعی ایجاد کرده است که می تواند به عنوان کمکی برای مهندسان در مرحله طراحی باشد.

نسخه های آزمایشی آن هوش مصنوعی در تاریخ منتشر شده است https://demo2.astraea-soft.com/؟lang=fa

تحول دیجیتال (DX) امروزه مورد توجه قرار گرفته است. منظور از تلفیق فناوری دیجیتال در فعالیتهای تولیدی یک شرکت است. و علاقه به بهبود کارایی و کیفیت تجارت از طریق فناوری AI به سرعت در حال رشد است.

صنعت تولید همچنین بر روی ارتقا D DX از طریق فناوری AI تمرکز دارد. نمونه های زیادی از کاربرد آن گزارش شده است. با این حال ، چند نمونه از فناوری AI برای طراحی مفهوم ، که نقطه شروع زنجیره مهندسی است ، استفاده می شود.

با الهام از این قضاوت ، نرم افزار Astraea فناوری شناسایی شکل 3D و فناوری سنتز شکل 3D را توسعه داده و برنامه های آزمایشی آن هوش مصنوعی را در سایت نمایشی خود منتشر کرده است.

ترکیبی از بدنه اتومبیل 3D نمونه ای از کاربرد سنتز شکل سه بعدی در طراحی های مفهومی در صنعت تولید خودرو است که به کاربران اجازه می دهد تجربه هوش مصنوعی را در تولید بدنه جدید اتومبیل از بدنه های دیگر خودرو داشته باشند.

هوش مصنوعی ویژگی های دو بدنه خودرو را یاد می گیرد و بلافاصله بدنه جدیدی را با مخلوطی از این ویژگی ها ایجاد می کند. طراحان می توانند بدنه اتومبیل جدید متناسب با سلیقه آنها ایجاد کنند.

بعلاوه ، از آنجا که بدنه اتومبیل تولید شده داده های سه بعدی است ، می توان از آن برای ایجاد مدل ماکت با استفاده از چاپگر سه بعدی استفاده کرد و یا برای طراحی دقیق تر به سیستم 3D CAD منتقل کرد.

همراه با عملکرد 3D Car Body Synthesis ، Astraea Software همچنین نسخه نمایشی 3D Shape Recognition AI را منتشر کرده است. این هوش مصنوعی به کاربران امکان می دهد طبقه بندی شکل سر پیچ ، شکل لوله و تعدادی از شاخه های منیفولد را تجربه کنند. از این ویژگی می توان برای اتوماتیک کردن مراحل طراحی در مرحله طراحی دقیق استفاده کرد.

برای توضیحات فنی دقیق تر ، لطفاً به صفحه تحقیق نرم افزار Astraea مراجعه کنید.

صفحه تحقیقات نرم افزار Astraea:
https://www.astraea-soft.com/fa/research-en

برای اطلاعات بیشتر در مورد سایت آزمایشی ، لطفاً به فیلم های YouTube زیر مراجعه کنید.

سنتز بدن سه بعدی
https://youtu.be/WCBGJvg7ITo

تشخیص شکل سه بعدی
https://youtu.be/IcUBnK88m44

SOURCE Astraea Software Co.، Ltd.