CIMC Enric و Hexagon Purus JV هیدروژن ایجاد می کنند ، سیلندرهای هیدروژن کلاس 4 را در چین بومی سازی می کنند

Hexagon Purus HK یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Hexagon Purus AS است (“شش ضلعی“، سهامدار: HPUR) ، ارائه دهنده کلاس جهانی نوع 4 (“T4“) فن آوری و طراحی سیلندر هیدروژن و سیستم ها*

ساختار همکاری

این همکاری بر اساس یک ساختار متعادل مالکیت خواهد بود. با استفاده از واحدهای عامل اختصاصی سازماندهی خواهد شد:

  • اکثریت سیلندر JV متعلق به Hexagon Purus HK (Hexagon Purus HK 51٪ و CIMC Hydrogen Energy 49٪ مالک خواهد بود). و
  • اکثریت سیستم JV متعلق به انرژی هیدروژن CIMC (انرژی هیدروژن CIMC 51٪ و Hexagon Purus HK 49٪ مالکیت خواهند داشت).
  • JV ها یک تیم فروش و بازاریابی مشترک تشکیل می دهند.

خط تولید

JV ها قصد دارند خطوط تولیدی تقریباً 100000 سیلندر در سال ایجاد کنند و انتظار می رود که تولید واقعی به تدریج افزایش یابد تا به ظرفیت بالاتری برسد.

نوع 3 (“T3ظرفیت سیلندر هیدروژن از طریق به روزرسانی تأسیسات تولیدی موجود ایجاد می شود. JV ها انتظار دارند از سیلندر هیدروژن فشار بالا T3 در سال 2021 درآمد حاصل شود. انتظار می رود ساخت تاسیسات T4 از سه ماهه دوم 2021 آغاز شود.

چشم اندازهای بازار

CIMC Enric و Hexagon Purus با هدف تبدیل شدن به تامین کننده اصلی راه حل های جامع ذخیره سازی و توزیع هیدروژن در بخش هیدروژن ، در بخش هیدروژن متحد شده اند. چین و جنوب شرقی آسیا.

طبق مشاوره بانک ترند ، چین بازار سیلندرهای هیدروژن طی 10 سال آینده با نرخ رشد سالانه 47.7٪ رشد خواهد کرد. تعداد FCEV ها (وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی) به ترتیب در سالهای 2025 و 2030 به 100000 واحد و 1 میلیون دستگاه تخمین زده می شود و ارزش بازار سیلندرهای هیدروژن تقریبا به 3.9 میلیارد RMB و 20 میلیارد RMB به ترتیب.

آقای یانگ شیائو ، مدیر اجرایی و مدیر کل CIMC انریک، اظهار داشت ، “صنعت هیدروژن توجه بی سابقه ای را به خود جلب کرده است چین در سالهای اخیر. در حال حاضر، چین بیش از 37 سیاست مربوط به هیدروژن ملی ، استانی و شهری را اعلام کرده است. با حمایت از سیاست های مختلف ، چین انتظار می رود در آینده به بزرگترین بازار FCEV جهان تبدیل شود. مضامین آینده سیستم های هیدروژنی درون خودرو ، سبک ، کم هزینه و نسبت وزن به حجم کم است. بنابراین ، انتقال از سیلندرهای هیدروژن T3 به ​​سیلندرهای هیدروژن T4 متناسب با روند توسعه آینده است. ایجاد مزایای جغرافیایی اهرم JVs CIMC Enric و تجربه غنی بازار با قدرت فنی قوی Hexagon ، ایجاد اثرات هم افزایی رقابتی و ایجاد پایه ای محکم برای JV ها برای استفاده از آن. چین بازار گسترده انرژی هیدروژن. “

آقای. مورتن هولوم، مدیر عامل شرکت Hexagon Purus، گفت ، “چین در حال افزایش است تا به مهمترین بازار جهانی FCEV تبدیل شود. انتقال موفقیت آمیز انرژی آن به هیدروژن به راه حل های ذخیره سوخت سوخت T4 با فشار بالا ، ایمن ، پیشرفته و مقرون به صرفه نیاز دارد که در بازار جهانی اثبات شده است. با پیوستن نیروها به چین، CIMC Enric و Hexagon Purus با هم در زمینه دانش پیشرفته T4 و همچنین حضور در بازار برندهای معتبر و معتبر چینی همکاری می کنند. هر دو شرکت دارای ارثیه افتخارآمیز در ارائه محصولات و راه حل های کلاس جهانی به مشتریان خود هستند. ”

منبع CIMC