Kinderhook لئونارد ، لوازم جانبی ، تریلر و خرده فروش پیشرو کامیون را به دست می آورد

نیویورک، 4 مارس 2021 / PRNewswire / – Kinderhook Industries، LLC (“قلاب“) امروز مالکیت LAUB Holdings، LLC (” لئونارد “یا” شرکت “) را از مدیریت سرمایه کوپلی (” کوپلی “) اعلام کرد. لئونارد نماینده Kinderhook’s 26هفتم سیستم عامل خودرو / تولید نور از بدو تأسیس. شرایط مالی معامله اعلام نشده است.

لئونارد یکی از بزرگترین خرده فروشان کامل لوازم جانبی کامیون ، تریلر و کانکس است ایالات متحده. لئونارد که از سال 1963 فعالیت می کند ، افتخار دارد که از طریق 59 مکان خرده فروشی در جنوب شرقی به مشتریان خود خدمات ارائه دهد. این شرکت کالاهای باکیفیت ، مکمل و تخصصی را ارائه می دهد که به حرفه ای ها ، مصرف کنندگان خودتان انجام دهید و برای من انجام دهید و علاقه مندان به کامیون هستند. سوله های لئونارد در شرکت تولید می شوند کوه ایری ، کارولینای شمالی تاسیسات و تریلرهای آن بصورت قراردادی تولید شده در ایالات متحده. مجموعه لوازم جانبی کامیون لئونارد برای علاقه مندان به کامیون که می خواهند وسیله نقلیه خود را برای اهداف حرفه ای و تفریحی ارتقا دهند ، مناسب ، عملکرد و سبک مناسب را ارائه می دهد.

“با داشتن میراثی تقریباً 60 ساله ، لئونارد یک مارک مطرح در بازارهای اصلی خود است. تیم لئونارد از همکاری با قلاب برای ایجاد رد پای لئونارد و آوردن محصولات با کیفیت و خدمات قابل اعتماد برای حتی بیشتر مشتریان ” مایک پک، مدیر ارشد اجرایی لئونارد.

“لئونارد فرصتی منحصر به فرد برای سرمایه گذاری در یک مدل تجاری مشخص با تیم مدیریتی باتجربه در بخشی فراهم می کند قلاب تجربه عمیقی دارد قلاب قصد دارد از روابط خود در بازار پس از فروش خودرو برای افزایش سرعت لئونارد استفاده کند. ” تام تاتل، مدیرعامل صنایع Kinderhook.

قلاب از اینکه با او شریک است هیجان زده است مایک پک و تیم رهبری اجرایی وی در حالی که ادامه توسعه جغرافیایی مدل خرده فروشی منحصر به فرد لئونارد را فراهم می کنند ، تجربه ای شخصی را فراهم می کند که برای مشتریانی که در بازار برای سوله ها ، تریلرها و لوازم جانبی کامیون با کیفیت بالا هستند ، مفید است. ” پل سیفلی، مدیر عامل صنایع Kinderhook.

Kirkland & Ellis LLP به عنوان مشاور حقوقی Kinderhook خدمت می کردند. پایپر سندلر و شرکت به عنوان مشاور مالی انحصاری و کی اند ال گیتس به عنوان مشاور حقوقی لئونارد و کوپلی در ارتباط با معامله فعالیت داشتند. بودجه این معامله توسط Twin Brook Capital Partners، LLC تأمین شد.

درباره صنایع Kinderhook

Kinderhook Industries، LLC یک شرکت خصوصی سرمایه گذاری است که مدیریت امور را به عهده دارد 3.3 میلیارد دلار سرمایه متعهد ما از بدو تأسیس بیش از 250 سرمایه گذاری و خرید پیگیرانه انجام داده ایم. Kinderhook’s فلسفه سرمایه گذاری بر تطبیق فرصت های سرمایه گذاری منحصر به فرد و مبتنی بر رشد با تخصص مالی استثنایی و شبکه اختصاصی شرکای عملیاتی ما پیش بینی شده است. تمرکز ما بر مشاغل بازار متوسط ​​با موقعیت مناسب بازار قابل دفاع در خدمات مراقبت های بهداشتی ، محیط زیست / تجارت و بخش های تولید خودرو یا سبک است. ما سابقه ایجاد موفقیت و پیوسته رهبران صنعت را داریم.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.kinderhook.com

درباره لئونارد

در سال 1963 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در کوه ایری ، کارولینای شمالی، لئونارد یک خرده فروش تخصصی کامل خدمات لوازم جانبی کامیون ، تریلر و کانکس در جنوب شرقی است. لئونارد در ردپای 59 فروشگاه خود محصولات با کیفیت و خدمات قابل اعتماد و آگاه به مشتریان ارائه می دهد کارولینای شمالی، ویرجینیا، کارولینای جنوبی، ویرجینیای غربی، و تنسی. دسته بندی محصولات مکمل لئونارد به تأمین نیازهای مشتریان هم برای کار و هم برای تفریح ​​کمک می کند. این شرکت همچنان به خدمات خود متعهد است و مفتخر است لوازم جانبی کامیون ، تریلر و کانکس هایی را ارائه دهد که از تناسب ، عملکرد و سبک آنها اطمینان حاصل کند ، به طوری که مشتریان لئونارد آماده کار هستند و آماده حضور در جمع هستند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.leonardusa.com

صنایع Kinderhook SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.kinderhook.com