Martin UAV Team Leadership Team Expands

PLANO ، تگزاس، 4 مارس 2021 / PRNewswire / – پهپاد مارتین، تولید کننده پیشگام فناوری پیشرفته هواپیمایی در ایالات متحده امروز انتصاب های پیشکسوتان صنعت را اعلام کرد ، ویلیام ایربی به عنوان مدیر عامل و شان اولدز به عنوان مدیر ارشد مالی، گسترش تیم رهبری اجرایی موثر است 5 مارس.

ایربی با نزدیک به سه دهه تجربه در بخشهای هوا فضا و دفاع از جمله نقشهای اجرایی حیاتی که منجر به بزرگترین برنامههای سیستمهای هواپیمای بدون سرنشین (UAS) در 20 سال گذشته شده است ، به پهپاد مارتین می آید. ایربی بیش از 15 سال را در شرکت نورثروپ گرومن و نزدیک به یک دهه به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل سیستم های بدون سرنشین Textron گروه تجاری. ایربی به عنوان بخشی از تجارت سیستم های بدون سرنشین Textron ، تیم هایی را مسئول توسعه چرخه حیات کامل ، تولید و پشتیبانی از سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، وسایل نقلیه سطحی بدون سرنشین ، سیستم های کنترل و کنترل و فناوری های مرتبط هدایت کرد. قبل از پیوستن به پهپاد مارتین ، ایربی به عنوان رئیس بخش سیستم های مأموریت شناسایی در خدمت می کرد L3Harris Technologies ، یک تجارت میلیارد دلاری است و به عنوان پیشرو در این شرکت فعالیت می کند تگزاس عملیاتی که شامل نمونه کارها فن آوری های کنترل زمینی ، ارائه سیستم های زمینی چند پلت فرم با قابلیت همکاری ، سیستم های تیمی بدون سرنشین و بدون سرنشین است. ایربی مدرک مهندسی را از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده، و یک مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه جان هاپکینز علاوه بر برنامه مدیر کل در دانشکده بازرگانی هاروارد.

ایربی گفت: “پیوستن به پهپاد مارتین ، افتخار و یک امتیاز است که در کنار برخی از بهترین و نوآورترین متخصصان صنعت کار می کنید.” “من خوشحالم که تجربه جمعی خود را در فضای UAS آورده ام تا چشم انداز شرکت را در مورد مکانی که می توانیم فناوری UAV خود را گسترش دهیم گسترش دهیم.”

انتصاب ایربی به عنوان مدیر عامل پهپاد مارتین ، برنامه استراتژیک این شرکت را برای رشد و گسترش در بخشهای دفاعی و تجاری تسریع می کند.

وی گفت: “همانطور که ما به سرعت به سمت فرصت های جدید حرکت می کنیم ، انتصابات رهبری گسترده ما را به قلمرویی سوق خواهد داد که یک بار غیرقابل تحقق باور شدیم.” مارتین روبنمدیر عامل پهپاد مارتین. “ما در حال شتاب گرفتن به مناطق جدید هستیم سریعتر از آنچه ممکن است تصور شود و بیل بخشی جدایی ناپذیر از برنامه های آینده ما برای گسترش است. تجربه مستقیم وی در هدایت برنامه های UAS چند میلیارد دلاری ، بخشی جدایی ناپذیر از برنامه استراتژیک ما برای رشد سریع در چندین بازار در اینجا و شش سال هیجان انگیز در پهپاد مارتین بوده است که ایده ها و فناوری را به ثمر رسانده است و من نمی توانم نسبت به تیمی که ساخته ایم و جایی که در بازار قرار داریم اطمینان بیشتری داشته باشم. “

شان اولدزCFO ورودی ، بیش از 20 سال تجربه در زمینه دفاع و ساخت ، در تمام مراحل رشد شرکت ، به ویژه در زمینه های رشد زیرساخت ها ، به ارمغان می آورد. قبل از پیوستن به پهپاد مارتین ، اولدز به عنوان مدیر عامل در تهویه مطبوع فردریش خدمت می کرد. شان همچنین به عنوان مدیر ارشد مالی در KLN Manufacturing و همچنین معاون مالی و عملیاتی شرکت Cobham Aerospace & Security و Munters Corporation خدمت کرده است. قدیمی ها از فارغ التحصیل شدند دانشگاه ایالتی میدوسترن با مدرک کارشناسی ارشد و برنامه مدیریت بین المللی را در دانشگاه دوک.

این شرکت همچنین تبلیغات زیر را به تیم رهبری اجرایی خود اعلام کرده است:

  • ته کیم، به مشاور اجرایی هیئت مدیره ارتقا یافت
  • هیت نعیمی (ایالات متحده آمریکا ret.) به مدیر توسعه (CDO) ارتقا یافت
  • آستین هوارد ارتقا به مدیر ارشد فناوری (CTO)

برای اطلاعات بیشتر در مورد پهپاد مارتین به این آدرس مراجعه کنید: martinuav.com.

درباره پهپاد مارتین:

Martin UAV یک شرکت خصوصی و پیشرفته با فناوری پیشرفته است که در آن واقع شده است Plano ، TX. این شرکت در ساخت سیستم های کاملا منحصر به فرد و بدون سرنشین هواپیما و نرم افزار کنترل پرواز مرتبط با آن تخصص دارد. سیستم های این شرکت برای ایجاد نیازهای مهم عملیاتی در محیط های عملیاتی تاکتیکی و محدود به صورت تجاری توسعه یافته است. هواپیمای سری V-BAT آن تنها فن تک کانال VTOL است که توانایی راه اندازی و بازیابی از حالت شناور ، پرواز بیش از یازده ساعت با پرواز افقی و انجام انتقال در میانه پرواز برای “شناور کردن و خیره شدن” را در هر زمان دارد. در طول یک مجموعه مأموریت داده شده. برای اطلاعات بیشتر به: martinuav.com مراجعه کنید.

مخاطب:
پهپاد Ester Peres I Martin
تلفن: +1 214.240.6659
پست الکترونیک: [email protected]

امی کافمن I Newswire
تلفن: 214.235.6043
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

martin-uav-logo.png
لوگوی پهپاد مارتین
لوگوی پهپاد مارتین

SOURCE Martin UAV