Visure Solutions از Visure Requirements ALM 6 ، امکان همکاری بهتر ، ردیابی و عملکرد بهتر رونمایی می کند

سانفرانسیسکو، 4 مارس 2021 / PRNewswire / – همانطور که کار در خانه به عنوان یک قاعده ادامه دارد ، شرکت ها و کارمندان آنها باید استفاده از ابزارها و سیستم عامل های ارتباطی جدید را ادامه دهند. برای بسیاری از صنایع ، مانند تجهیزات پزشکی ، خودرو و هوا و فضا ، سیستم عامل های نوآورانه مدیریت نیازمندی ها با یادگیری نحوه همکاری بهتر ، به طور فزاینده ای اهمیت یافته اند.

سیستم عامل های مدیریت نیازمندی های امروز باید یک روش چابک برای تجارت را تسهیل کنند ، در حالی که روند توسعه کارآمد را حفظ می کنند. برای محیط های تنظیم شده ، این ممکن است به معنای زمان کوتاه تر برای بازار ، اولویت بندی تصوری بیشتر تقاضای کسب و کار و به طور بالقوه ، ادغام فرآیندهای تفکر طراحی در فرایند توسعه باشد.

شرکتی که مسئولیت این الگوی جدید مدیریت نیازمندی ها را به عهده دارد ، است Visure Solutions Inc. در تلاش برای پشتیبانی بهتر از تیم های مجازی جهانی ، برنده جایزه برنامه های کاربردی شرکت مدیریت چرخه زندگی (ALM) منتشر کرده است شرایط مورد نیاز ALM 6.

برای این آخرین نسخه ، تمام بسترهای نرم افزاری Visure Requirements ALM مجدداً طراحی شده اند تا زیربنایی پیشرفته را ارائه دهند که دارای معماری سه لایه است. این معماری جدید از پروتکل gRPC به عنوان پایه ای برای برقراری ارتباط بین مشتری و سرور Visure Requirements ALM استفاده می کند ، اتصال سریع تر ، قابل اطمینان تر ، مقیاس پذیر و امن را فراهم می کند.

Visure اولین بار در صنعت است که از gRPC استفاده می کند ، یک فریم ورک مدرن ، رویه تماس از راه دور (RPC) که می تواند در هر مکانی اجرا شود. این چارچوب همچنین خدمات را در سراسر زبانها ، ابرها و مراکز داده متصل می کند و دستگاه های تلفن همراه را به سرورهای پشتیبان متصل می کند.

این پروتکل به برنامه های کلاینت و سرور امکان برقراری ارتباط شفاف را می دهد و ساخت سیستم های متصل را آسان می کند. بسیاری از شرکت ها مانند Netflix و Square در حال حاضر از gRPC برای اتصال چندین سرویس در محیط خود استفاده می کنند. برای مدیریت الزامات ، gRPC کارایی بیشتر ، قابلیت ردیابی بهتر ، بهره وری بالاتر و فضای کمتر برای خطا را فراهم می کند.

دکتر مدیر عامل Visure گفت: “معماری جدید Visure در ALM متمرکز بر ایجاد همکاری بهتر است.” Moustapha Tadlaoui. “این معماری اجازه می دهد تا برنامه ها بسیار سریعتر و با مقیاس پذیری بیشتری عمل کنند و در عین حال عملکرد بهتری داشته باشند.”

بسیاری از مشتریان Visure هنوز از Word و Excel برای مدیریت شرایط استفاده می کنند. Visure Requirements جدید ALM 6 تجربه کاربری مشابه Word را برای آنها فراهم می کند ، اما در یک محیط کاربر پسند.

“gRPC ما را قادر می سازد تا یک نسخه دسک تاپ با تجربه بسیار مقیاس پذیر و کارآمد داشته باشیم.” فرناندو والرا، CTO Visure. “به عنوان مثال ، اگر کاربران بخواهند از Word به جای وب استفاده کنند ، می توانند یک برنامه Windows را روی دسک تاپ خود بارگیری کنند. این به آنها محیطی مدرن و انعطاف پذیر می دهد ، خصوصاً وقتی که آنها عادت به کار با Word یا Excel دارند.”

والرا گفت که افزونه های Visure MS Office یک روش بسیار کارآمد برای وارد کردن نیازها و قابلیت ردیابی در پلت فرم Visure Requirements ALM و ایجاد یک سفر رفت و برگشت موثر در صورت دریافت به روزرسانی در این قالب است. علاوه بر پلاگین موجود MS Word ، Visure Requirements ALM 6 دارای یک پلاگین جدید MS Excel است که قادر به وارد کردن جداول پیچیده مورد نیاز با ویژگی ها و قابلیت ردیابی مستقیم از رابط کاربری MS Office است.

پلت فرم Visure Requirements ALM 6 همچنین شامل یک برنامه کاملاً جدید برای نویسندگان نیازها و کاربرانی است که باید با مرور مشخصات و الزامات مواردی را ایجاد کنند ، وضعیت آنها را بررسی کنند ، قابلیت ردیابی داشته و با سایر کاربران همکاری کنند. برنامه Visure Authoring یک سرویس گیرنده وب بومی است که یک رابط کاربری ساده و آسان برای کاربران گاه به گاه فراهم می کند که برای دسترسی و ویرایش اطلاعات خود به یک رابط ساده و ساده نیاز دارند.

در همین حال ، Visure Reviewer بهبود یافته است تا از تمام قابلیت های جدید قابلیت استفاده و بازبینی موجود در پلت فرم Visure Requirements ALM 6 استفاده کند. Visure Reviewer به تیم ها امکان همکاری ، بررسی و تأیید عناصر پروژه را می دهد. پلت فرم جدید همچنین با ایجاد امکان ردیابی با یک کلیک به کاربران امکان ردیابی را آسان می کند.

دکتر تادلاویی گفت ، تقاضای فزاینده بسیاری از مشتریان Visure – که در حال توسعه سیستم های بسیار حیاتی هستند – برای داشتن یک ابزار مدیریت الزامات که به آنها امکان می دهد هزینه کمتری داشته باشند ، عملکرد بهتر ، توقف کمتر و توانایی مقیاس سازی دارند.

وی گفت: “نیاز فوری مشتریان به این نوع ابزارها برای کمک به آنها در جهت افزایش سرعت در بازار ضمن رعایت الزامات انطباق و حفظ کیفیت و یکپارچگی سیستم ها و محصولاتشان وجود دارد.” “همانطور که صنایع و شرکتها در تلاشند خود را با این زمانهای تغییر سازگار کنند ، الزامات ALM همچنان سنگ بنای انسجام تیمها و اثربخشی فرایندهای آنها باقی خواهد ماند.”

Visure میزبان یک وبینار آزمایشی از ALM 6 Platform جدید است 17 مارس. اینجا ثبت نام کنید.

درباره راهکارهای Visure

Visure Solutions تاسیس شده در سال 2002 ، یک شرکت پیشرو در مدیریت الزامات ALM است که با ارائه راهکارهای تخصصی ، نوآورانه و کاربرپسند برای اجرای کارآمد فرآیندهای مدیریت نیازها ، با هدف تضمین بالاترین کیفیت در توسعه محصولات ، سیستم ها و خدمات مشتریان ما. پلتفرم ALM مدیریت نیازهای Visure’s all-in-one از مدیریت نیازها ، مدیریت آزمون ، پیگیری اشکالات و مشکلات ، مدیریت تغییر ، مدیریت ریسک و مدیریت انواع پشتیبانی می کند.

راه حل های این شرکت در صنایع مختلف از جمله هوا فضا و دفاع ، خودروسازی ، بانکی و دارایی ، دستگاه های پزشکی ، انرژی و هسته ای ، نفت و گاز ، رباتیک و اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. Visure همچنین مربی معتبر IREB (هیئت مهندسی نیازمندی های بین المللی) در سراسر جهان از CPRE (متخصص حرفه ای برای مهندسی نیازها) توسط IREB است. لطفا ببینید https://visuresolutions.com/.

تماس با رسانه: نیل لیویت، [email protected]

SOURCE Visure Solutions، Inc.

لینک های مربوطه

https://visuresolutions.com