آمار گردشگری بین المللی به جمهوری دومنیکن بهبود کشور را نشان می دهد

سانتو دومینگو ، جمهوری دومنیکن، 7 آوریل 2021 / PRNewswire / – وزارت جهانگردی از جمهوری دومینیکن (MITUR) داده های مثبتی در مورد بهبود گردشگری بین المللی به کارائیب مقصد که در مارس 2021، این کشور 263،857 مسافر خارجی غیر مقیم را پذیرفته است که 56٪ افزایش نسبت به فوریه 2021، و 3.4٪ بیشتر مارس 2020. بیش از 70٪ این ورودی ها گردشگران آمریکایی بوده و بیش از 40٪ مسافران از طریق این کشورها وارد شده اند پونتا كنا فرودگاه بین المللی.

از همان زمان 28 مارس 2021، در مجموع 3،142 پرواز از 100 شرکت هواپیمایی از بیش از 40 کشور وارد این کشور شده اند که 39٪ افزایش نسبت به فوریه 2021. برای اولین بار ، در هفته آخر ماه مارس ، اشغال پرواز هواپیماهای وارد شده به کشور به سطح قبل از همه گیری رسید.

مارس 2021 بازگشت در جهانگردی بین المللی به جمهوری دومینیکن نشانه روشنی برای موفقیت استراتژی فعال سازی مجدد ما است. وزیر گردشگری گفت: هدف این دولت جلب اعتماد مسافر بین المللی ، اجرای پروتکل ها و ابتکارات موثر با تأثیر بر کل زنجیره ارزش است و ارقام ماه گذشته ثابت می کند که ما در مسیر درستی هستیم. دیوید کلادو.

ارقام دیگری که نشان می دهد جمهوری دومنیکن بهبود گردشگری اشغال هتل و رزرو پرواز و اتاق است. در هفته آخر مارس ، اشغال هتل به 70.6٪ رسیده است که بالاترین رقم در 12 ماه گذشته است. پنج مقصد اصلی گردشگری در این کشور میزان اشغال بیش از 68 درصد را ثبت کرده است.

در مورد رزرو پرواز ، هفت شرکت هواپیمایی اصلی فعال در کشور برای سه ماهه دوم سال افزایش داشته اند. علاوه بر این ، تعداد رزرو اتاق از 1 آوریل 2021، حتی بالاتر از سالهای قبل از بحران است. حجم فروش شبانه اتاق برای 30 روز آینده به بالاترین حد تاریخی رسیده است پونتا كنا و La Romana – Bayahíbe.

مقامات دومنیکن اطمینان دارند که با پیشرفت واکسیناسیون در جهان ، ورود گردشگران بین المللی به این کشور همچنان افزایش می یابد.

درباره جمهوری دومنیکن

بخاطر تورهای خارج از مسیر شکست خورده ، فرهنگ غنی ، امکانات بی پایان و آب و هوای کامل در طول سال ، جمهوری دومینیکن مکانی شبیه هیچ مکان دیگری است. از طریق پرواز مستقیم از اکثر فرودگاه های بزرگ که به راحتی قابل دسترسی است ، واحه ای ایده آل برای افراد مشهور ، زوج ها و خانواده ها است. از مسیرهای پیاده روی گرفته تا سواحل ناشناخته و زمین های گلف در کلاس جهانی ، در اینجا می توانید در مکان های مجلل و متنوع ما تجدید قوا کنید ، آثار باستانی قرن های گذشته را کشف کنید ، در کرایه دومنیکن لذت ببرید یا از ماجراهای بوم گردی در پارک های ملی باشکوه ، رشته کوه ها و رودخانه های ما لذت ببرید.

احاطه شده توسط دریای کارائیب در جنوب و اقیانوس اطلس در شمال ، جمهوری دومینیکن دارای گزینه های مختلف ورزشی ، تفریحی و سرگرمی ، تجربه های منحصر به فرد فرهنگی مانند رقص ، جشن های کارناوال ، به علاوه غذاهای دومینیکن مانند سیگار برگ ، رم ، شکلات ، قهوه ، عنبر و لارمار بین پرماجرا پورتو پلاتا، سامانا سرسبز ، تاریخی سانتو دومینگو، آفتابی پونتا كنا، لوکس La Romana ، شلوغ Barahona و موارد دیگر ، هر منطقه برای هر نوع مسافر و بودجه هزینه دارد.

این کشور علاوه بر تجارب ناشناخته ساحل به ساحل ، برای مردم گرم و مهمان نواز خود شهرت جهانی نیز ایجاد کرده است. با هشت فرودگاه بین المللی و نه منطقه زیست محیطی مجزا ، هرگز کاوش در دسترس و جذاب نبوده است جمهوری دومینیکن. برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع برنامه ریزی سفر ، به وب سایت رسمی وزارت گردشگری جمهوری دومنیکن به آدرس https://www.godominicanrepublic.com/ مراجعه کنید.

بارگیری کنید برو جمهوری دومینیکن برنامه موجود در فروشگاه برنامه و Google Play.

ما را دنبال در توییتر و اینستاگرام. مثل ما در فیس بوک GoDominicanRepublic.

تماس با مطبوعات:
ورونیکا دی لوس ریوس
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

منبع وزارت گردشگری از جمهوری دومینیکن