بینش حمل و نقل فناوری مدیریت حمل و نقل و دید شرکت قهوه Death Wish را فراهم می کند

HICKORY، N.C.، 7 آوریل 2021 / PRNewswire / – حمل و نقل بینش ، رهبر آمریکای شمالی در راه حل های مدیریت حمل و نقل ، امروز از همکاری با Death Wish Coffee Co. برای ارائه مدیریت مبتنی بر فناوری حمل و نقل ، تسویه حساب مالی و حمل و نقل با باربری کمتر از کامیون (LTL) خبر داد. ادعاهایی در حمایت از پیش بینی تولیدکننده قهوه برای رشد 30 تا 50 درصدی سال به سال است.

قهوه مرگ آرزو ، قهوه قوی ترین قهوه جهان ، در سال 2012 پس از مالک و بنیانگذار آن ایجاد شد مایک براون فرصتی برای فروش یک قهوه جسور و تلخ از کافی شاپ خود دید. اکنون ، تقریباً 10 سال بعد ، قهوه Death Wish در بیش از 14000 فروشگاه در سراسر کشور فروخته می شود. Death Wish Coffee برای دسترسی به فن آوری سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS) و راه حلهای دید با شرکت حمل و نقل بینش همکاری می کند. همراه با فناوری ، Death Wish Coffee به یک تهیه کننده نیاز داشت تا هم از یک راه حل حمل و نقل مدیریت شده در همه حالت ها و هم از کارگزاری های درخواستی پشتیبانی کند. بینش حمل و نقل همراه با گروه حمل و نقل نولان یک رویکرد جامع را برای پاسخگویی به این نیازهای متمایز ارائه می دهد.

وی افزود: “همچنان كه رشد قابل توجهی را تجربه می كنیم ، Transport Insight راهكارهای مقیاس پذیر فناوری را به ما ارائه می دهد كه فرآیندهای ما را به صورت خودكار انجام می دهد ، تدارك ظرفیت حمل بار را بهبود می بخشد ، دید فعالیت فعالیت حمل و نقل را افزایش می دهد و در نهایت از پیشرفت مداوم تجارت ما حمایت می كند.” جیسون مازوتی، معاون رئیس زنجیره تامین قهوه آرزوی مرگ. “مهمتر از همه ، این سیستم ها با یک رویکرد عمدی و تجربه قابل توجه صنعت پشتیبانی می شوند که Transport Insight را به یک فرهنگ فرهنگی عالی با سازمان ما تبدیل می کند.”

“حمل و نقل بینش متمرکز بر روی ارائه راه حل های مقیاس پذیر مدیریت حمل و نقل به مارک های بازار متوسط ​​روبرو چالش های حمل و نقل است که ایجاد هزینه های اضافی ، کاهش حاشیه سود و خدمات تاثیر به مشتریان نهایی است” گلی جنتری، رئیس بخش مدیریت حمل و نقل بینش حمل و نقل. “ما از کار با قهوه Death Wish و ارائه فناوری و دید لازم برای حمایت از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت آنها بسیار هیجان زده هستیم.”

Transport Insight مجموعه کاملی از راه حل های مدیریت حمل و نقل چند حالته را به حمل کنندگان در هر اندازه ارائه می دهد که به بیش از 750 مشتری کمک می کند تا هزینه حمل و نقل خود را کنترل کنند. با تکیه بر روابط بلند مدت حمل و نقل و خدمات کارگزاری توسط شرکت خواهر Nolan Transport Group (NTG) ، حمل و نقل بینش به مشتریانی مانند Death Wish Coffee کمک می کند تا به ظرفیت و فناوری مدیریت مورد نیاز برای جابجایی بار و تحقق رشد پایدار دسترسی داشته باشند.

درباره قهوه آرزوی مرگ
قوی ترین قهوه جهان در یک خلاoid به دنیا آمد. در سال 2012، مایک براون کنجکاوی های کافئین دار او را در انتهای سوراخ خرگوش قرار داد و در جستجوی مرز جدید در صنعتی بود که دوست داشت. با علاقه ای که در کافی شاپ اصلی او در Saratoga Springs ، نیویورک رشد کرد – مایک آنچه را که بهتر می دانست دو برابر کرد و چیزی را ایجاد کرد که مورد نیاز بود ، نه تنها جامعه فعالش ، بلکه همه. او در جستجوی بهترین دانه ها به دور و وسیع ، تکنیک بی نظیر تفت دادن را کامل کرد و قهوه Death Wish قهوه قوی جهان متولد شد. اکنون ، قهوه Death Wish به صورت آنلاین و در بیش از 14000 فروشگاه در سراسر کشور به فروش می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت deathwishcoffee.com مراجعه کنید.

درباره Transport Insight، LLC
Transport Insight یک ارائه دهنده تدارکات اصلی و چند منظوره است که با تولیدکنندگان ، خرده فروشان و توزیع کنندگان برای دستیابی به صرفه جویی قابل توجه در هزینه ، کاهش زمان چرخه و بهبود نرخ رضایت مشتری از طریق راه حل های سفارشی زنجیره تامین ، همکاری می کند. حمل و نقل بینش خدمات حمل و نقل ، خدمات حسابرسی و پرداخت قبض حمل و نقل ، برنامه های پیشرفته سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS) ، بستر فناوری بسته (حسابرسی ، مهندسی ، تجزیه و تحلیل پیشرفته) و هوش تجاری را ارائه می دهد. بخش حمل و نقل سازمانی شرکت حمل و نقل بینش حمل و نقل ، LLC ، (TI Holdco) نمونه کارها ، حمل و نقل بینش در کنار کارگزار حمل و نقل حمل و نقل نولان گروه حمل و نقل (NTG) برای کمک به حمل و نقل مشتری مهندسی شبکه های زنجیره تامین کارآمد کار می کند. ترکیبی ، 4.3 میلیارد دلار سازمان TI Holdco با خدمات مدیریت لجستیک که شامل حمل و نقل داخلی (TL ، LTL ، Parcel) ، راه حل های تجارت الکترونیکی ، تجزیه و تحلیل زنجیره تأمین ، حمل و نقل بین المللی ، تأمین انبار ، مشاوره LEAN و تأمین منابع غیرمستقیم زنجیره تامین ، به 10 هزار مشتری خدمات ارائه می دهد. دفتر مرکزی آن در Hickory، NC، حمل و نقل بینش دارای مراکز عملیاتی ثانویه و دفاتر پشتیبانی مشتری در سراسر کشور است آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.transportationinsight.com یا ایمیل [email protected].

درباره گروه حمل و نقل نولان
گروه حمل و نقل نولان (NTG) که در سال 2005 تاسیس شد ، پیشرو در کارگزاری باربری و خدمات تدارکات شخص ثالث است که به ارائه بالاترین سطح خدمات در صنعت حمل و نقل اختصاص دارد. NTG خدمات گسترده ای را برای مشتریان در سراسر کشور ارائه می دهد آمریکای شمالی. NTG در حمل و نقل استراتژیک کامیون ، و همچنین تسریع شده ، جزئی ، یخچال ، تخلیه و چندمنظوره تخصص دارد. پایگاه حمل و نقل NTG تقریباً شامل 30،000 شرکت حمل و نقل مستقل است که حرکت محصولات مشتریان آن را تسهیل می کند. دفتر مرکزی NTG در است آتلانتا ، جی جی و دارای 12 دفتر اضافی در سراسر آن است ایالات متحده. NTG برای سه سال متوالی توسط Top Topics کارگزاری بار برتر شده است و در Inc 500 رتبه بندی شده است | 5000 لیست برای شش سال مستقیم به عنوان یکی از سریعترین رشد خصوصی شرکتهای خصوصی در سال است ایالات متحده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NTG ، به سایت www.ntgfreight.com یا ایمیل مراجعه کنید [email protected].

مخاطب: کتی وایلد، [email protected]

SOURCE Transport Insight، LLC

لینک های مربوطه

http://www.transportationinsight.com