تعداد مسافران بین المللی هوایی در حال افزایش است

“این آمار واقعا خبر خوبی است. همه ما می دانیم که covid باعث کاهش چشمگیر تعداد مسافران بین المللی می شود که پروازهای خود را به ایالات متحده سال گذشته ما معتقدیم که همبستگی بین کارهای بزرگی که در این کشور برای تزریق واکسن انجام می شود و میزان علاقه به سفر به آمریکا وجود دارد. ” گلن کوزانو، مدیر عامل شرکت و مدیر مالی Fareportal ، شرکت مادر CheapOair و One Travel.


٪ افزایش دادن

بلیط های پرواز مبدا کشور به ایالات متحده آمریکا خریداری شده است

ژانویه تا مارس

اسرائيل

154.00٪

باهاما

119.00٪

هند

87.00٪

مکزیک

74.00٪

آلمان

69.00

ایتالیا

44.00

کاستاریکا

43.00٪

فرانسه

42.00٪

کلمبیا

31.00٪

بریتانیای کبیر

27.00

کوزانو ادامه می دهد ، “گردشگری به معنای بیشتر از بلیط هواپیما است. رستوران ها ، هتل ها ، تورها و جاذبه ها و خرده فروشی به طور کلی از حضور بازدید کنندگان بین المللی ما بهره مند می شوند. آخرین اطلاعات واکسیناسیون CDC نشان می دهد که 32.6٪ از آمریکایی ها حداقل یک دوز از واکسن Covid-19. با افزایش این درصد ، انتظار داریم رشد بیشتری در بازدیدکنندگان بین المللی از این واکسن داشته باشیم ایالات متحده آمریکا

افزایش تمایل به سفر از خبرهای خوشامدگویی برای صنعت مسافرت و جهانگردی است که به سختی آسیب دیده است.

درباره CheapOair
ارزان یک آژانس مسافرتی آنلاین است که در ارائه پروازهای ارزان و معاملات عالی پرواز لحظه آخری برای مسافران در سراسر جهان تخصص دارد. مصرف کنندگان می توانند به صورت آنلاین ، در برنامه های تلفن همراه برای رزرو اقدام کنند iOS و اندروید، از طریق تلفن یا چت زنده قسمتی از فارپورتال خانواده مارک های مسافرتی ، CheapOair پل ارتباطی بین یک آژانس مسافرتی آنلاین و یک آژانس مسافرتی سنتی را با آژانس های مسافرتی موجود در سراسر جهان برای کمک به یافتن معاملات عالی در پروازها به مقصد جهانی با بیش از 600 شرکت هواپیمایی ، یک میلیون هتل و 100 شرکت از شرکتهای اجاره اتومبیل ارائه می دهد. CheapOair را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام برای الهام از سفر و نکات مفید سفر.

درباره Fareportal
فارپورتال یک شرکت فناوری سفر است که از خدمات دربان سفر سفر می کند. Fareportal با بهره گیری از فناوری نوآورانه و مراکز ارتباط جهانی متعلق به شرکت و تحت مالکیت شرکت ، مشارکت های نیرومندی را در صنعت ایجاد کرده است که به مشتریان امکان دسترسی به بیش از 600 شرکت هواپیمایی ، یک میلیون هتل و صدها شرکت اجاره اتومبیل در سراسر جهان را می دهد. با نمونه کارها از مارک های مسافرتی مصرف کننده از جمله ارزان و یک سفر، Fareportal مصرف کنندگان را قادر می سازد تا از طریق تلفن یا گپ زنده ، رزرو آنلاین ، در برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android را انجام دهند. Fareportal به شرکای هواپیمایی خود امکان دسترسی به یک پایگاه گسترده مشتری را می دهد که پروازهای بین المللی و داخلی با بازده بالا ، هتل و سایر لوازم جانبی سفر و اضافی را رزرو می کند.

SOURCE CheapOair

لینک های مربوطه

http://www.cheapoair.com