رئیس ستاد بخش جدید تحقیقات Dstl به عضو هیئت Ploughshare می رود

سالیسبوری ، انگلیس، 7 آوریل 2021 / PRNewswire / – Ploughshare Innovations ، دفتر انتقال فناوری آزمایشگاه علوم و فناوری دفاعی وزارت دفاع انگلیس (وزارت دفاع) (Dstl) ، خوشحال است كه انتصاب مدیر جدید غیر اجرایی را به هیئت مدیره خود اعلام می كند.

Ploughshare خوشحال است که از آن استقبال می کند ربکا ساندرز جونز به هیئت مدیره آن ربکا رئیس ستاد رئیس بخش جدید بخش جستجوی Dstl است و در زمینه توسعه استراتژیک ، عملیات تجاری و تغییر سازمانی تخصص دارد.

سیمون دوونشایر، رئیس Ploughshare Innovations ، در مورد استقبال از ربکا گفت:

“دولت انگلستان میلیاردها پوند در تحقیقات علمی سرمایه گذاری می کند. Ploughshare به شناسایی و استقرار نوآوری ها برای سود بیشتر جامعه و مشتریان ما کمک می کند. با توجه به فعالیت حرفه ای و رهبری بکا در Dstl ، ما منتظر استفاده از مهارت های وی برای به حداکثر رساندن تأثیر مثبت آن هستیم.”

ربکا ، که سابقه فنی در علوم انسانی و اجتماعی دارد ، اولین قسمت از زندگی خود را با ارائه مشاوره به مشتریان دفاعی و امنیتی در زمینه طراحی وسایل نقلیه نظامی سپری کرد.

وی از زمان پیوستن به Dstl 13 سال پیش ، حرفه ای را در زمینه هدایت افراد و توانایی ها و شروع برنامه های تغییر سازمانی دنبال کرده است. جنبه جهت گیری استراتژیک نقش وی باعث شده است که وی مسئولیت اصلی در ایجاد بخش اکتشاف Dstl را داشته باشد ، که هدف آن جمع کردن سازمان ها برای شناسایی ، ارزیابی و ارتقا فن آوری ، مفاهیم ، سیستم ها و استراتژی جدید برای دفاع و امنیت است.

ربکا ، که علاقه زیادی به باز کردن پتانسیل در افراد و سازمان های دیگر دارد ، گفت:

“Ploughshare Innovations در حال شروع یک مسیر استراتژیک جدید است و من از حضور در تیمی که واقعاً پتانسیل این تجارت را باز خواهد کرد بسیار خوشحالم. Ploughshare مرکزی برای نوآوری های دفاعی و امنیتی خارق العاده است که می تواند به نفع جامعه گسترده تر باشد و من به دنبال آن هستم منتظر استفاده از دانش و شبکه های من باشم تا در نهایت بهترین اکتشافات علمی را به تصویب عمومی برسانم. “

ربکا در هیئت مدیره Ploughshare منصوب شد فوریه 2021.

یادداشت برای سردبیران

Dstl از بخش جدید اکتشاف رونمایی کرد
https://www.gov.uk/government/news/dstl-unveils-new- Exploration-division

درباره Ploughshare Innovations

Ploughshare Innovations سازمان انتقال فناوری برای آزمایشگاه علوم و فناوری دفاعی (Dstl) است. این شمشیرها را با دسترسی به فناوری های دفاعی و امنیتی توسعه یافته توسط آزمایشگاه های برجسته دولتی ، “شمشیرها را به گاو آهن” تبدیل می کند. Ploughshare با استفاده از فن آوری نوآورانه برای بهبود زندگی مردم ، از استفاده دولت از فن آوری دولت اطمینان می یابد و به نفع انگلیس ، جامعه به طور کلی و بشریت است. از زمان تاسیس در سال 2005 ، این شرکت بیش از 120 فناوری مجوز کسب کرده و 140 میلیون پوند سرمایه جذب کرده است. www.ploughshareinnovations.com

درباره Dstl – علمی در زمینه دفاع و امنیت انگلستان

آزمایشگاه علوم و فناوری دفاعی (Dstl) علم و فناوری با تأثیر بالا (S&T) را برای دفاع ، امنیت و شکوفایی انگلستان ارائه می دهد.

Dstl یک آژانس اجرایی وزارت دفاع با حدود 4500 کارمند است که در چهار سایت کار می کنند. پورتون داون ، نزدیک است سالزبری، پورتس داون غربی ، نزدیک پورتسموث، فورت هالستد ، نزدیک است Sevenoaks، و آلورستوک ، نزدیک Gosport.

آنچه ما انجام می دهیم:

  • تحقیق – تحقیقات و مفاهیم اصلی ، ایجاد قابلیت های جدید برای دفاع و امنیت
  • الزامات و ارزیابی – پشتیبانی از Dstl S&T برای ارزیابی ، ارزیابی و ارائه قابلیت های نسل فعلی و بعدی
  • مشاوره و خدمات تخصصی – دانش و امکانات ما آماده پاسخگویی به نیازهای اولویت دار است
  • پشتیبانی عملیاتی – S&T سریع و مستقر برای پاسخگویی به فوریت عملیات

Dstl یک دارایی ملی اثبات شده است که به بریتانیا از نظر علم ، فناوری ، فضای مجازی و اطلاعات برتری آشکاری می بخشد.

SOURCE Ploughshare Innovations