Automotive Stuff از سه مارک مبتنی بر عملکرد جدید در موجودی استقبال می کند

ویلمینگتون ، دل.، 7 آوریل 2021 / PRNewswire / – Automotive Stuff در مأموریت خود برای ارائه اشتیاق به همه چیز در خودرو با قطعات مقرون به صرفه و با کیفیت ، از سه مارک جدید مبتنی بر قطعات عملکردی استقبال می کند: سیستم های وسایل نقلیه Overland ، Blue Ox و RaceChip . Automotive Stuff یک خرده فروش مجاز تمام محصولات در وب سایت خود است و از کلیه سیاست های تولید کننده ، از جمله ضمانت نامه کامل سازنده که ممکن است وجود داشته باشد ، استقبال می کند.

AutomotiveStuff.com در سال 2018 راه اندازی شد ، همتای ایالات متحده در عملکرد TDot ، پیشروترین شرکت لوازم جانبی فروش کانادایی است. این شرکت صدها هزار محصول عملکردی خودرو را از صدها مارک داخلی و بین المللی به فروش می رساند. هدف فروشگاه این است که هنگام خرید قطعات خودرو ، بهترین تجربه ممکن را به دارندگان وسایل نقلیه ارائه دهد. سیستم های Overland Vehicle ، Blue Ox و RaceChip از موارد اضافه شده در مجموعه Automotive Stuff استقبال می کنند.

سیستم های وسایل نقلیه زمینی
Overland Vehicle Systems تجهیزات ، وسایل ، تجهیزات و سایر قطعات خودرویی را که برای ماجراهای آفرود شما استفاده می شود در فضای باز ارائه می دهد. تیم های طراحی و محصولات آنها تجربه گسترده ای در خارج از جاده دارند و به طور مداوم با انجمن های خارج از جاده در ارتباط هستند تا ورودی ها و پیشنهادات خود را برای بهبود بیشتر محصولات خود جمع کنند. اشتیاق و آرزوی محصولات بهتر در فضای باز به آنها دامن می زند.

گاو آبی
Blue Ox برای هر کار یدک کشی انتخابی ، کالاهای ممتاز یدک کش را تهیه می کند ، چه یک سدان کوچک باشد و چه وانت های بزرگ. این شرکت پیشنهادات خود را گسترش داده است و میله های یدک کش را به حامل های موتورخانه های درجه یک و معاملات مهم اضافه می کند. Blue Ox هر قسمت و لوازم جانبی را برای عملکرد بهینه شده طراحی می کند که پروژه های یدک کشی را آسان و بدون دردسر می کند.

مسابقات قهرمانی
RaceChip مفتخر است که با تولید محصولات چشمگیر خود ، رانندگان راضی با سفارشی سازی عملکرد را به کمترین سطح جزئیات ارائه می دهد. پس از ورود به بازار قطعات خودرو در سال 2008 ، این شرکت توانسته است محصولات نوآورانه ای مانند اولین تراشه برای موتورهای دیزلی با فناوری نازل پمپ تولید کند.

درباره موارد خودرو
Automotive Stuff یک خرده فروش عمده قطعات و لوازم جانبی عملکرد خودکار در است آمریکای شمالی. در نمونه کارهای Automotive Stuff ، بیش از 200000 محصول و لوازم جانبی کارآمد از بیش از 250 مارک معروف مانند Bilstein، BAK Industries، Edelbrock، WeatherTech، Megan Racing، Superchips، Energy Suspension، Covercraft، Husky Liners، EBC Brakes، Flowmaster، Hidden Hitch ، K&N و Magnaflow.

تماس با رسانه
نام شرکت: Automotive Stuff
مخاطب: چاریت پررا
تلفن: 1-800-995-8177
شهر: ویلمینگتون
دولت: دلاور
کشور: ایالات متحده
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: https://www.automotivestuff.com/

SOURCE وسایل نقلیه خودرو

لینک های مربوطه

https://www.automotivestuff.com