motormindz و مشاوران استراتژی متصل شریک سرعت بخشیدن به راه حل های اتصال متصل در خودرو

TROY ، میش، 7 آوریل 2021 / PRNewswire / – motormindz، Inc. ، مشاور برتر سرمایه گذاری صنعت خودرو ، امروز اعلام کرد که یک همکاری استراتژیک با مشاوران استراتژی متصل (CSA) ، یک دیترویت شرکت مشاوره مستقر بر روی اتومبیل و محصولات متصل متمرکز است. از طریق این مشارکت ، motormindz حضور پیشرو خود را به عنوان شتاب دهنده فناوری خودرو ادامه خواهد داد و از تخصص عمیق CSA برای راه حل سریعتر راه حل های وسایل نقلیه متصل به بازار استفاده می کند.

“به عنوان یک مشاور برجسته در زمینه استراتژیهای متصل به OEM های خودرو برای بیش از یک دهه ، CSA طبیعی بود که به لیست متخصصان صنعت ما اضافه شود. ما از نزدیک شاهد افزایش علاقه به رانندگی خودکار ، اتصال ، برق رسانی به وسایل نقلیه هستیم. ، و تحرک مشترک (ACES) و انتظار می رود که علاقه به جلو افزایش یابد. ” گفت جف ون دونگن، مدیر عامل motormindz. “همکاری ما با CSA یک فروشگاه یک طرفه برای اتومبیل متصل و رهبری مشتری به پایان در صنعت فراهم می کند.”

مشارکت با مشاوران استراتژی متصل به منظور تسریع و افزایش پذیرش محصولات و خدمات ACES برای مشتریان motormindz و همچنین فرصت های آزاد با شرکای اضافی مانند حامل های بی سیم ، ایجاد راه حل های پایان به پایان است.

اظهار داشت: مشارکت مشاوران استراتژی متصل عامل مهمی است زیرا ما در این فضا رشد خارق العاده ای را تجربه می کنیم گرگ راس، motormindz سرب تمرین اتومبیل متصل. “چشم انداز متصل شده ما متمرکز بر گردآوری همه قطعات ، از زیرساخت های داخل و خارج از آن گرفته تا شبکه های بی سیم تا خدمات تحرک هوشمند – از جمله سایر پیشنهادات است ، در نتیجه تنها شتاب دهنده واقعی پایان به پایان برای ACES در خودرو است.”

OEM تاسیس شده جهانی طی چند ماه گذشته سرمایه گذاری قابل توجهی در فناوری ACES اعلام کرده است. این سرمایه گذاری ها با جریان عظیم سرمایه گذاری مخاطره آمیز به فناوری ها و خدمات مبتنی بر ACES مطابقت دارد. در عین حال ، مصرف کنندگان انتظارات زیادی از یک تجربه مالکیت ایمن و با کیفیت بالا دارند. این گرایش ها به نیاز نوآوران در فضا برای حرکت سریع به جلو برای پیشبرد تقاضا و تقاضا اشاره دارد.

وی گفت: “همانطور که ما به دورانی می رویم که اتصال سایر پیشرفت های فن آوری خودرو را پشتیبانی می کند و پشتیبانی می کند ، زمان این همکاری برای صنعت نمی تواند مناسب باشد.” پرسی ژاندرو، CSA ، مدیر عامل “motormindz و CSA با استفاده از تخصص ما در صنعت عمیق ، موتور تلاش می کنند تا برای آینده انتخاب كنند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد motormindz Connected Car Vision و سایر پروژه های مشاوره سرمایه گذاری پیشرو در صنعت ، لطفا به سایت www.motormindz.com/connectedcar مراجعه کنید.

درباره motormindz:
motormindz بهترین مشاوره صنعت سرمایه گذاری صنعت است که به OEM ها ، ارائه دهندگان فناوری ، تحرک و خرده فروشی خودرو خدمات ارائه می دهد. ما شبکه ای متشکل از 80+ متخصص در زمینه خودرو و فناوری در سطح اجرایی را به مدلی گرد آورده ایم که تجربیات عملیاتی و استراتژیک منحصر به فرد ما را برای تبدیل دیجیتالی افراد ، فرآیندها و سیستم عامل های OE ها و فروشندگان ارائه می دهد. همچنین برای رشد و مقیاس گذاری فناوری های جدید و نوظهور در راه حل های اثبات شده. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.motormindz.com/connectedcar مراجعه کنید.

درباره مشاوران استراتژی متصل
مشاوران استراتژی متصل متشکل از مدیران خودرو با ریشه های اولیه رهبران بازار خودرو متصل هستند. تخصص ما در زمینه telematics فراتر از عناصر فنی است و شامل بازسازی سازمانی شرکت برای عملیاتی کردن جریانهای ارزشی فعال شده با محصولات متصل می باشد. مشاوران استراتژی متصل ، تمام مراحل استراتژیهای مربوط به وسیله نقلیه و محصولات متصل چند نسل مشتری ما را تدوین می کنند. ما سالانه میلیون ها صرفه جویی در هزینه مشتریان خود برای کاهش ضمانت ، مهندسی ، تولید ، بازاریابی ، فروش و خدمات می کنیم ، در حالی که تجربه کلی مشتری را با محصولات متصل بهبود می دهیم. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به www.connectedstrategyadvisors.com.

SOURCE motormindz inc.

لینک های مربوطه

http://www.motormindz.com