NIU Technologies استراتژی جهانی و راه اندازی محصول را برای هدف قرار دادن بخش ریز تحرک شهری در ایالات متحده ، اروپا و چین نشان می دهد

چانگژو ، چین، 7 آوریل 2021 / PRNewswire / – NIU Technologies (NASDAQ: NIU) ، پیشروترین ارائه دهنده راه حل های هوشمند در زمینه تحرک شهری ، امروز از راه اندازی پنج وسیله نقلیه تحرک شهری جدید برای چین و بازارهای جهانی در راه اندازی سالانه محصول NIU. مدیر عامل شرکت دکتر یان لی چهار اسکوتر برقی جدید را برای چین، و اولین اسکوتر لگدی برقی این شرکت است. NIU KICK SCOOTER تابستان امسال در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت ایالات متحده و اروپا.

NIU KICK SCOOTER برای ارائه نفوذ بیشتر در فضای تحرک شهری با ارائه بهترین راه حل در زمینه ریز تحرک برای مشتریان در شهرهای مختلف طراحی شده است. ایالات متحده و اروپا. NIU در حال حاضر بازارهای اروپا و ایالات متحده را به روی موتورهای الکتریکی گشوده است ، اسکوت رکاب را به سبد تحرک خرد خود اضافه می کند تا به شما کمک کند تا نیازهای مسافرتی 1 تا 3 مایل (5-5 کیلومتر) شهروندان شهری را حل کند. NIU همچنین یک تیم تحقیق و توسعه تحرک “آخرین مایل” را ایجاد کرده است تا بر ایجاد وسایل نقلیه جدید میکرو تحرک برای بازارهای جهانی تمرکز کند. تمام وسایل نقلیه NIU متصل به برنامه هستند و از آخرین فن آوری باتری لیتیوم یون تغذیه می کنند.

“ما معتقدیم که راحت ترین تجربه رانندگی با اسکوت برقی الکتریکی را برای افراد زیر ایجاد کرده ایم 1000 دلار، و البته ما می خواستیم عملکرد سواری برتر را نیز ارائه دهیم “، می گوید دکتر. یان لی، مدیر عامل شرکت NIU Technologies. راحتی این خودرو در جزئیات قاب مقاوم تر ، دسته و ساقه NIU KICK SCOOTER و لاستیک های پنوماتیک با عرض 9.5 “x 2.5” وجود دارد تا یک تجربه آرام پرواز از زمین را ایجاد کند.

NIU KICK SCOOTER در این شروع می شود 599 دلار دلار (599 در اروپا) با دو نسخه – حرفه ای و ورزش مدل ها. برای ایالات متحده Pro دارای حداکثر سرعت 19.8 مایل در ساعت و Sport با حداکثر سرعت 17.4 مایل در ساعت است. که در اروپا حداکثر سرعت تنظیم شده هر دو نسخه 25 کیلومتر در ساعت خواهد بود. NIU KICK SCOOTER Pro با یک بار شارژ 6 ساعته 31 مایل (50 کیلومتر) برد دارد و NIU KICK SCOOTER ورزشی با یک بار شارژ 5 ساعته 25 مایل (40 کیلومتر) برد خواهد داشت. NIU KICK SCOOTER از ابتدای سال جاری برای پیش فروش آنلاین در دسترس خواهد بود ژوئن 2021 با تحویل در ایالات متحده آمریکا و اروپا که در ژوئیه 2021. خرده فروشی جهانی در سال جاری آغاز می شود آگوست 2021 و NIU KICK SCOOTER را می توان بصورت آنلاین یا از طریق 1000 فروشنده و فروشگاه گل سرسبد NIU در اروپا و آمریکای شمالی.

“بخشی از چشم انداز ما تعریف مجدد از تحرک شهری است ، و افزودن اسکوترهای لگدی به صفوف ما تعهد ما نسبت به مشتریان و طرفداران در سراسر جهان برای ارائه راه حل های تحرک مقرون به صرفه برای آنها است که آنها می توانند از داشتن آنها افتخار کنند و همچنین برای روزانه خود اعتماد کنند. رفت و آمد “، اظهار نظر دکتر یان لی.

NIU KICK SCOOTER Prای از طریق یک برنامه متصل می شود و توسط یک موتور 350W و باتری لیتیوم یون 486Wh در حالی که NIU KICK SCOOTER ورزشی توسط یک موتور 300 واتی و بسته باتری لیتیوم یون 365 وات تغذیه می شود. NIU KICK SCOOTER ضد آب IP54 است و آن را برای شرایط سواری در هر آب و هوا مناسب می کند. به راحتی ، حالت E-SAVE و فن آوری ترمز احیا کننده دامنه سواری را برای رفت و آمد هفتگی طولانی افزایش می دهد. طراحی تاشو همراه با سیستم تعلیق و قاب قوی آن را از پیشنهادهای فعلی در بازار متمایز می کند. NIU KICK SCOOTER تجربه راحتی سواری را در فضای تحرک خرد فراهم می کند و مسافرت های کوتاه مدت و مسافرت های طولانی تر را فراهم می کند.

درباره NIU

NIU به عنوان پیشروترین ارائه دهنده راه حل های هوشمند در زمینه تحرک شهری ، در زمینه طراحی ، تولید و فروش موتورهای برقی هوشمند با عملکرد بالا و دو یا سه چرخ دیگر که از باتری لیتیوم یون تغذیه می کنند ، طراحی و تولید می کند. از زمان تاسیس در سال 2014 ، NIU در حال رشد نام تجاری جهانی خود است اروپا، آسیا و قاره آمریکا. NIU دارای سبد محصولات ساده شامل هشت سری است – NQi ، MQi ، UQi ، RQi ، TQi ، Gova ، NIU Aero و NIU Kick Scooter با چندین مدل یا مشخصات برای هر سری. سبد کالاهای ساده NIU که نیازهای اقشار مختلف ساکنان مدرن شهری را برطرف می کند ، در حالی که از طریق یک زبان طراحی مشترک که بر سبک ، آزادی و فناوری تأکید دارد ، متحد می شود. NIU برای فروش محصولات و ارائه خدمات ما ، یک مدل خرده فروشی همه جانبه را با استفاده از کانالهای آفلاین و آنلاین در نظر گرفته است. NIU جوایز معتبر بین المللی طراحی متعددی از جمله آلمان را دریافت کرده است نقطه قرمز و اگر، ایالات متحده iDEA ، G-Mark ژاپنی و ستاره سرخ چینی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.niu.com/fa/ مراجعه کنید.

SOURCE NIU Technologies