VTG 188 میلیون دلار قرارداد NSWC Port Hueneme TI16 برای مدرن سازی سیستم های رزمی در سراسر ناوگان اعطا کرد

CHANTILLY ، وا، 7 آوریل 2021 / PRNewswire / – VTG ، ارائه دهنده صنعت پیشرو در زمینه راه حل های نوسازی نیرو و تحول دیجیتال ، اعلام کرد که قرارداد انعقاد فنی ، پشتیبانی ، نصب و خرید و خدمات مهندسی 16 توسط بخش Naval Surfare War Center Port Hueneme ، یک بخش اعطا شده است. فعالیت میدانی فرماندهی سامانه های دریایی دریایی. قرارداد تحویل نامحدود ، قرارداد نامحدود دارای ارزش بالقوه است 188 میلیون دلار و یک دوره پنج ساله عملکرد.

وی گفت: “VTG میراث افتخار همکاری نزدیک با نیروی دریایی برای مهندسی نسل بعدی انرژی دریا را دارد.” جان حسون، رئیس و مدیر عامل VTG. “برنامه TI16 VTG را قادر می سازد تا با استفاده از این میراث ، تخصص فنی ما را تقویت کند ، همکاری ما با NSWC بندر Hueneme و NAVSEA را تقویت کند و – مهمتر از همه – نوسازی ناوگان را انجام دهد.”

برنامه TI16 رویکرد سازمانی نیروی دریایی ایالات متحده در زمینه نوسازی سیستم های جنگی در سطح ناوگان سطحی – به ویژه سیستم رزمی Aegis – است و شامل تمام رزمناوها و ناوشکن ها ، ناوهای هواپیمابر و کشتی های دوزیست است. TI16 همچنین نیروی دریایی را قادر می سازد آخرین فن آوری های تجاری خارج از قفسه و طراحی های معماری باز را در سیستم های رزمی خود وارد کند.

VTG از توانایی های مهندسی سیستم های جنگی مقاوم و کامل در چرخه حیات خود برای برآوردن نیازهای برنامه TI16 استفاده خواهد کرد. این شرکت در حال حاضر خدمات اصلی جنگ ، کنترل و مهندسی C5I را به اداره مهندسی سیستم های دریایی نیروی دریایی NAVSEA ارائه می دهد و بیش از 50 سال تجربه نصب و یکپارچه سازی سیستم های C5ISR پیشرفته را در داخل هر کلاس سطح کشتی و زیردریایی موجود نیروی دریایی ایالات متحده دارد. اخیراً ، VTG نصب و ادغام موفقیت آمیز سیستم سلاح لیزری انرژی هدایت شده ODIN را بر روی دو مورد به پایان رساند آرلی بورک تخریب کنندگان کلاس. این شرکت همچنین از توانایی های روزافزون مهندسی دیجیتال و نرم افزار خود استفاده خواهد کرد. در اوایل این ماه ، VTG اعلام کرد که کار بر روی یک قرارداد اصلی برای توسعه وضعیت آینده معماری عملیاتی نیروی دریایی و بهینه سازی قابلیت همکاری ناوگان را آغاز کرده است. این شرکت همچنین آزمایشگاه VTG Battle Lab را ارائه داد ، محیط مهندسی سیستم های مبتنی بر مدل برای سیستم های جنگ نسل بعدی.

درباره VTG
VTG راه حل های نوسازی و تحول دیجیتال را ارائه می دهد که مزیت رقابتی آمریکا را در فضای نبردهای مدرن گسترش می دهد. دفتر مرکزی آن در شانتیلی ، ویرجینیا، VTG مهندسی چرخه عمر کامل را برای نیازهای دریایی ، هوافضا ، شبکه و دیجیتال فراهم می کند. چه در دریا ، چه در هوا ، چه در زمین و چه در فضای مجازی ، VTG تحول امروز فردا را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به ما در www.VTGdefense.com مراجعه کنید.

منبع VTG

لینک های مربوطه

http://www.VTGdefense.com