شرکای IDEX Fire & Safety با Rosenbauer America برای قرار دادن سیستم کنترل آب یکپارچه SAM on در کامیون های Rosenbauer

اوکالا ، فلوریدا، 4 اوت 2021 / PRNewswire/ -مبتکران آتش نشانی و ایمنی و تولیدکنندگان برجسته با یکدیگر همکاری کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که اپراتورهای دستگاه می توانند با ترکیب فناوری نوآورانه با طراحی کامیون که تمام جزئیات کار را در نظر می گیرد ، روی شومینه تمرکز کنند. IDEX Fire & Safety و Rosenbauer America موافقت نامه ای را برای ارائه سیستم انقلابی SAM ™ یکپارچه کنترل کل جریان به طور انحصاری از طریق Rosenbauer برای برنامه های پمپ عقب نصب کرده اند.

دستگاه های نصب شده در پشت روزنباور با سیستم های SAM with با پمپ های IDEX Fire & Safety’s Hale ، RSD یا RME در دسترس خواهند بود.

“IDEX Fire & Safety متعهد به ارائه راه حل های پمپاژ موثر به اولین پاسخ دهندگان است که باعث افزایش سرعت ، کارایی و ایمنی در حیاط می شود.” بیل سیمونز، رئیس ، آتش نشانی و ایمنی در شرکت IDEX. “این همکاری با یکی از رهبران صنعت در زمینه فناوری و طراحی دستگاه ، تعهد ما به این ماموریت را تقویت می کند.”

با انعکاس توانایی IDEX Fire & Safety در ایجاد مشارکت قوی و راه حل های سفارشی برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی ، Rosenbauer تنها تولید کننده کامیون دارای مجوز برای نصب SAM ™ Systems در یک برنامه نصب عقب است.

سیمونز گفت: “با جفت کردن سیستم SAM IDEX Fire & Safety با برنامه های پمپ عقب رزنباور ، ما عملیات پیچیده پمپ آتش را ساده کرده و آب را سریعتر به خدمه حمله اولیه می رسانیم و در زمان ، جان و اموال صرفه جویی می کنیم.”

سیستم SAM operations عملیات پیچیده پمپ را با مدیریت جریان آب ساده می کند تا اپراتور بتواند روی شومینه و ایمنی خدمه خود تمرکز کند. SAM یک سیستم کنترل جریان آب یکپارچه است که ضمن محافظت از پمپ دستگاه ، پمپ ، مخزن ، ورودی ها و تخلیه های کامیون را مدیریت می کند ، از منبع آب ثابت اطمینان حاصل می کند و از هرگونه اختلال در جریان هشدار می دهد.

“برای مشتریان روزنباور ، این بدان معناست که آنها می توانند با بالاترین کیفیت دستگاههای موجود در بازار امروز ، با پیشرفته ترین سیستم های کنترل کل آب ، یکپارچه شوند.” مارک فوسکو، معاون فروش و بازاریابی روزنباور آمریکا. “این مشارکت تعهد ما را برای ارائه مستمر بهترین نوآوری ها به آتش نشانان تقویت می کند.”

IDEX Fire & Safety سیستم SAM را به نمایش می گذارد و یک نازل هوشمند SAM جدید با نازل به پمپ N راه اندازی می کند2P ™ فن آوری با تظاهرات و آزمایش های عملی در 2021 FDIC International 5-7 آگوست 2021 که در ایندیاناپولیس. شرکت کنندگان در FDIC می توانند SAM را در عمل مشاهده کنند

کامیون نمایشی SAM در خارج از منطقه نمایشی خیابان جنوبی (غرفه شماره 19005) و در غرفه آتش نشانی و ایمنی IDEX (شماره 1823) در نمایشگاه D سالن ایندیاناپولیس مرکز کنوانسیون.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SAM ، مراجعه کنید samflows.com

درباره IDEX Fire & Safety
IDEX Fire & Safety مارک های معتبر را گرد هم می آورد تا نوآوری را در تجربه مشتری و راه حل های یکپارچه ارائه دهد که انقلابی در عملکرد و فناوری ایجاد می کند تا محل آتش نشانی و محل نجات ایمن تر شود. مارک های ما شامل Akron Brass ، AWG ، Class 1 ، Dinglee ، محصولات Hale، Hurst Jaws of Life® ، Godiva ، Lukas ، Vetter و Weldon. مارک های IDEX Fire & Safety نشان دهنده واحدهای تجاری IDEX Corporation است [NYSE: IEX]، یک شرکت راه حل های کاربردی متخصص در فن آوری های سیال و اندازه گیری ، فناوری های بهداشتی و علمی و آتش ، ایمنی و سایر محصولات متنوع. Idexfiresafety.com

درباره روزنباور آمریکا
روزن باوئر پیشروترین خودروساز و تجهیزات آتش نشانی در جهان است. Rosenbauer America با ارائه نقاط قوت و نوآوری جهانی ، بزرگترین و پیشرفته ترین خط تولید پمپ های سفارشی و تجاری ، امداد و نجات ، تانکر ، هواپیما و کامیون آتش نشانی برقی کاملاً جدید Revolutionary Technology (RT) را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت مراجعه کنید http://www.rosenbaueramerica.com/.

SOURCE IDEX آتش و ایمنی

لینک های مربوطه

http://samflows.com