لجستیک ساحل سوم با Turvo برای تسریع رشد همکاری می کند

جورج تاون ، تگزاس و سان ماتیو ، کالیفرنیا، 5 اوت 2021 / PRNewswire/ – Third Coast Logistics ، LLC -ارائه دهنده تدارکات شخص ثالث متعلق به زن ، اقلیت و جانبازان-امروز از راه اندازی پلت فرم لجستیکی مشارکتی جدید خود از طریق مشارکت با تورو، ارائه دهنده برنامه کاربردی پیشرو در جهان که برای زنجیره تامین طراحی شده است.

از آغازهای فروتنانه در یک انبار در جورج تاون ، ایالت تگزاس، لجستیک ساحل سوم برای ارائه محموله های باری ، جزئی و تخصصی از طریق یک شبکه سراسری با هزاران حامل رشد کرده است. آنها با “فراتر رفتن” و تمرکز بر ایجاد روابط قوی با مشتریان خود ، شهرت زیادی برای ارائه خدمات استثنایی از طریق شفافیت ، ارتباطات و رویکرد فعالانه به دست آوردند.

سومین ساحل لجستیک با نگاه به مرحله بعدی رشد خود می دانست که آنها به سیستم مدیریت حمل و نقل بهتری (TMS) نیاز دارند. اما آنها همچنین متوجه شدند که به چیزی فراتر از TMS سنتی نیاز دارند: یک دید کامل و راه حل لجستیکی مشارکتی برای یکپارچه سازی شبکه زنجیره تامین و بهبود همکاری بین مشتریان ، حاملان ، اعضای تیم و سیستم های پشتیبان آنها.

پس از یک جستجوی کامل ، آنها را انتخاب کردند ابر همکاری Turvo تا کسب و کار خود را به سطح بعدی برسانند.

او می گوید: “در گذشته ، همیشه کار بر این بود که بر رقابت ما غلبه کند.” مایکل بکر، رئیس در لجستیک ساحل سوم. “این امر بدون توجه به تکنولوژی همیشه در ساحل سوم صدق می کند. اما با قابلیت دید و قابلیت های اضافی که Turvo به ارمغان می آورد ، ما می توانیم ضمن ارائه خدمات درجه یک ، هزینه بیشتری برای مشتریان خود داشته باشیم.”

گفت: “ساحل سوم لجستیک یک تیم برجسته دارد که ارزش تجربیات بزرگ مشتریان را درک می کند.” لوئیس پاجارس، مدیر درآمد اصلی در Turvo. “با دید قابل اجرا و قابلیت های پیشرو در صنعت ، تیم ساحل سوم قادر خواهد بود روابط خود را با مشتریان و حاملان تقویت کند تا سریعتر رشد کند.”

Turvo با موجودی ، سفارشات ، محموله ها و مشاهده تسویه حساب و همکاری در یک سیستم ، به لجستیک ساحل سوم کمک می کند تا محموله های پیچیده را ساده کرده و شفافیت و ارتباط بهتری را برای مشتریان و حاملان فراهم کند.

بکر ادامه می دهد: “ما بسیاری از راه حل های TMS دیگر را ارزیابی کرده و از آنها استفاده کرده ایم ، اما هیچ یک از این سیستم ها توانایی ایجاد شبکه زنجیره تامین خودمان و متمایز کردن خدمات خود را از طریق همکاری دیجیتال فراهم نکرده است.” “هنگام بررسی خرید یا ساخت و سرمایه گذاری لازم برای ساخت ، متوجه شدیم که Turvo نه تنها بهترین فناوری برای ما نیست ، بلکه انعطاف پذیری مورد نیاز را در هنگام توسعه به عنوان یک شرکت فراهم می کند. همکاری و قابلیت های گردش کار چیزی است که واقعاً ما را به خود جلب کرده است. به Turvo و تصمیم ما را بسیار آسان گرفت. “

Turvo پیشرفتهای چشمگیری را در عملیات لجستیک ساحل سوم ، از جمله کارآمدتر بودن مدیریت گردش کار سفارشات و حمل و نقل ، تجزیه و تحلیل ، شاخصهای کلیدی عملکرد ، بهره وری بالاتر و دید کامل برای رزرو ، پوشش و تسویه حساب بهتر انجام می دهد.

بکر افزود: “توروو ما را از رقبای خود جلوتر می اندازد.” “ما بسیار چابک تر خواهیم بود و می توانیم خیلی سریعتر با تغییرات صنعت سازگار شویم. بین حمل بیشتر محموله ها برای هر نفر و کاهش چشمگیر تعداد ایمیل ها و بررسی تماس های مورد نیاز ، ما قادر خواهیم بود راه حل های جدیدی برای مشتریان ایجاد کرده و زمان بیشتری را صرف کنیم. ایجاد روابط با شرکای ما. در نهایت ، ارائه فناوری دید و همکاری برای مشتریان و حاملان ما درهای بیشتری را باز می کند و به رشد ما کمک می کند. “

درباره Third Coast Logistics ، LLC

داستان ما با آغازهای متواضعانه به عنوان حامل خود شروع شد. در طول سالها ما روابط فوق العاده ای با مشتریان خود ایجاد کردیم و تصمیم گرفتیم که بتوانیم با ایجاد لجستیک ساحل سوم به آنها کمک بیشتری کنیم. ما می خواستیم شرکتی ایجاد کنیم که در آن مشتریان ، شرکای حامل و کارکنان ما بتوانند موفقیت های حاصل از سخت کوشی ، صداقت و راه حل های خلاقانه را به اشتراک بگذارند. تیم ما خدمات مدیریت حمل و نقل را به تولید کنندگان و توزیع کنندگان در سراسر ایالات متحده ارائه می دهد ، کانادا، و مکزیک مجموع بیش از 50 سال جایی که اکثر رقبای ما در خدمات استاندارد شما شرکت می کنند ، ما در خدماتی تخصص داریم که دیگران نمی توانند مدیریت کنند یا مایل نیستند. این واقعا چیزی است که ما را از هم متمایز می کند. در حال حاضر با استفاده از مزایای همکاری با Turvo ، ما می توانیم ارزش ناشی از فناوری روز را نیز ارائه دهیم! (www.thirdcoastlogistics.com)

برای استعلام رسانه ها ، لطفاً تماس بگیرید مایکل بکر، 512-357-8104 ، [email protected]

درباره Turvo، Inc.

Turvo برنامه کاربردی برجسته جهان را ارائه می دهد که به طور خاص برای زنجیره تامین طراحی شده است. Turvo افراد و سازمانهایی را متصل می کند که به کشتی گیران ، ارائه دهندگان لجستیک و حامل ها اجازه می دهد تا زنجیره تامین خود را متحد کرده ، تجربیات برجسته مشتریان را ارائه دهند ، در زمان واقعی همکاری کرده و رشد را تسریع کنند. این فناوری تمام سیستم های داخلی و خارجی را یکپارچه می کند و یک راه حل سرتاسری را برای اجرای کلیه عملیات و تجزیه و تحلیل و در عین حال حذف کارهای اضافی دستی و خودکارسازی فرایندهای تجاری ارائه می دهد. مشتریان تورو شامل برخی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات لجستیکی Fortune 500 در جهان ، حمل کننده و کارگزاران حمل و نقل هستند. Turvo در این شهر مستقر است منطقه خلیج سان فرانسیسکو با دفاتر در دالاس، تگزاس، و حیدرآباد ، هند. (www.turvo.com)

برای استعلام رسانه ها ، لطفاً تماس بگیرید کامرون گالبرایت، 949-214-8245 ، [email protected]

منبع تورو

لینک های مربوطه

http://www.turvo.com