گروه تجاری CGI ساحل سابق سلینو را تصاحب می کند ، برنامه های خود را برای بازگشایی تحت مجموعه Curio Uplcale از Hilton اعلام می کند

این قرارداد آخرین خرید شرکت CGI Hospitality Opportunity Fund I، LP (H-Fund) را نشان می دهد و تنها چند هفته پس از بازگشایی The Gabriel Miami ، Curio Collection by Hilton ، واقع در مرکز شهر ، بسته می شود. این معامله همچنین قبل از رونمایی از مفهوم جدید مهمان نوازی CGI در پاییز امسال انجام می شود.

“این یک گام مهم در ماموریت ما برای دمیدن انرژی آگاهانه جدید به فضای مهمان نوازی در سراسر پر جنب و جوش است فلوریدا بازار و فراتر از آن. ” رائول توماس، مدیر عامل و بنیانگذار CGI. “این معامله ، و گابریل میامی قبل از آن ، نشان می دهد که چگونه دیدگاه منحصر به فرد تیم ما به ما اجازه می دهد تا فرصت ها را به گونه ای پیش ببریم که هم سود و هم سود بیشتر را افزایش دهد.”

این مجموعه از چهار ساختمان جداگانه-شامل هتل تاریخی پارک مرکزی ، آپارتمان های هیت کوت و هتل امپریال-ساخته شده است-این مجموعه چند قدمی از Ocean Drive معروف جهان فاصله دارد و دارای زیبایی جسورانه آرت دکو و چشم اندازهای بی وقفه اقیانوس است. این ملک شامل 132 اتاق مهمان از جمله 26 سوئیت مجلل است که همه آنها به تازگی با لمس مدرن ساحل جنوبی بازسازی شده اند. همچنین دارای چندین رستوران و فروشگاه های مناسب برای طیف گسترده ای از غذاها است.

“ما خوشحالیم که بخشی از این گروه هستیم ساحل میامی خانواده و مشارکت در اختراع مجدد Ocean Drive. توماس چنین سابقه باورنکردنی دارد و همه ما خاطرات بسیار خوبی از سفرهای دور یا محلی داریم ، “توماس می افزاید.” ما مشتاقانه منتظریم تا به منطقه کمک کنیم تا از پتانسیل کامل خود استفاده کند و نحوه بازتاب چشم انداز ما برای صنعت مهمان نوازی را به اشتراک بگذارد. ”

در اواخر سال 2020 راه اندازی شد ، 650 میلیون دلار به نظر می رسد صندوق خرید 20 هتل در سراسر شهرهای دروازه در آمریکای شمالی و کارائیب. دارایی های صندوق H به صورت دستی انتخاب می شوند و در موقعیتی قرار می گیرند که اولین مجموعه مهمان نوازی را در نوع خود تشکیل دهند و در مجموعه برندهای هیلتون قرار دارد. با هدف مسافران آگاهانه امروز ، این مفهوم جدید بر اساس اصول سرمایه گذاری تأثیرگذار است و تجربیات معتبر را ارائه می دهد و تغییرات مثبت را در جوامع میزبان تحریک می کند.

گروه تجاری CGI که ​​در سال 2006 تأسیس شد ، در حال حاضر دارایی های متعددی را در استراتژی های سرمایه گذاری جایگزین ، از جمله وجوه ارزش افزوده و فرصت طلبی در اختیار دارد. این استراتژی ها به طور مداوم بازدهی دو رقمی را ارائه می دهند و در این فرایند ، CGI را قادر می سازد بدون توجه به عوامل اقتصادی خارجی ، چابک باقی بماند.

علاوه بر ساحل جنوبی سلینو و گابریل میامی ، CGI همچنین صاحب خیمه های دیگر است میامی املاک ، از جمله 55 Miracle Mile ، 550 Biltmore Way و 3480 Main Highway.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه تجاری CGI ، به https://cgimg.com مراجعه کنید.

درباره CGI Merchant Group ، LLC
CGI Merchant Group (CGI) یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری جهانی است که بر املاک و دارایی های خصوصی تمرکز دارد. ما از طریق مردم ، استراتژی های منحصر به فرد و بستر سرمایه گذاری ، برای ایجاد ارزش بلند مدت برای سرمایه گذاران و سهامداران خود تلاش می کنیم و به دنبال بهبود جوامعی هستیم که در آن سرمایه گذاری می کنیم.

درباره مجموعه Curio توسط هیلتون
مجموعه Curio Collection by Hilton مجموعه ای جهانی از بیش از 100 هتل و اقامتگاه منحصر به فرد در نزدیک به 30 کشور و سرزمین است. املاک مجموعه Curio تجربیات معتبر و انتخاب شده ای را از طریق ارائه خدمات محلی و امکانات رفاهی بالا به مهمانان ارائه می دهد ، در حالی که مزایای Hilton و برنده جایزه برنامه وفاداری مهمانان Hilton Honors را ارائه می دهد. با رزرو در curiocollection.com اقامتی مثبت در Curio Collection by Hilton تجربه کنید یا از طریق برنامه برتر Hilton Honors در صنعت. اعضای Hilton Honors که مستقیماً از طریق کانال های ترجیحی Hilton رزرو می کنند ، به مزایای فوری دسترسی دارند. در مورد نام تجاری در newsroom.hilton.com/curio بیشتر بدانید و مجموعه Curio توسط Hilton را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.

SOURCE CGI گروه تجاری

لینک های مربوطه

https://cgimg.com