Ansys به عنوان سومین فهرست سالانه شرکت Fast از 100 بهترین محل کار برای مبتکران معرفی شد

پیتسبورگ، 4 اوت 2021 / PRNewswire/ –

/ نکات برجسته کلیدی

  • Ansys در لیست سالانه بهترین محل کار برای مبتکران شرکت Fast قرار گرفت
  • Ansys بخاطر محصول Ansys® RaptorH، خود ، که انقلابی در توسعه سیستم روی تراشه (SoC) و مدارهای مجتمع سه بعدی (3D-ICs) ایجاد کرده است ، شناخته شد.

شرکت سریع با نام Ansys (NASDAQ: ANSS) به عنوان سومین سالانه بهترین محل کار برای نوآوران ، که از مشاغل و سازمان هایی که تعهد عمیقی برای تشویق نوآوری در همه سطوح نشان می دهند ، تجلیل می شود. Ansys برای معرفی محصول Ansys® RaptorH to در لیست قرار گرفت.

RaptorH در حال توسعه انقلابی در سیستم های روی تراشه (SoC) و مدارهای مجتمع سه بعدی (3D-ICs) است و این امر در توسعه فناوری 6G ، که در راه ظهور در دهه 2030 است ، بسیار مهم خواهد بود. این جایزه همچنین به سرمایه گذاری Ansys در زمینه نوآوری ، از جمله تحقیق و توسعه ، همراه با ابتکارات دیگر مانند افتتاحیه Ansys Simulation World 2020 Virtual Conference اشاره کرد.

بهترین مشاغل 2021 برای مبتکران که با همکاری Accenture توسعه یافته است ، 100 برنده را از صنایع مختلف ، از جمله علوم رایانه ، بیوتکنولوژی ، کالاهای بسته بندی شده مصرفی ، غیر انتفاعی ، آموزش ، خدمات مالی ، امنیت سایبری و مهندسی رتبه بندی می کند. همکاری با یکدیگر، شرکت سریع ویراستاران و محققان Accenture نزدیک به 1500 درخواست را به دست آوردند و یک هیئت متشکل از هشت داور برجسته 100 شرکت برتر را بررسی و تأیید کردند. جوایز 2021 شامل محل کار از سراسر جهان با تعدادی از افتخارات مستقر در خارج از ایالات متحده است.

“در 50 سال سابقه ما ، محصولات Ansys از راه حل های شبیه سازی مهندسی مکانیک تا دینامیک سیالات ، الکترومغناطیسی ، نیمه هادی ، اپتیک ، مواد و راه حل های نرم افزاری تعبیه شده که توسط طراحان و مهندسان در هر صنعت استفاده می شود ، رشد کرده است.” پریت بنرجی، مدیر ارشد فناوری در Ansys. “این رشد نشان دهنده تعهد هر کارمند Ansys برای شناسایی و مقابله با سخت ترین چالش های جهان با استفاده از شبیه سازی است. شرکت فست تشخیص نشان دهنده تعهد Ansys به نوآوری مداوم است ، که به ما امکان می دهد نیازهای روزافزون مشتریان خود را با راه حل های نرم افزاری که قبلاً غیرقابل تصور بود برآورده کنیم. “

در سال 2020 ، علیرغم همه گیری جهانی ، Ansys به سرمایه گذاری در زمینه نوآوری در جنبه های مختلف تجارت ادامه داد. دو مورد از بزرگترین سرمایه گذاری ها در قالب سرمایه بود که برای ادامه خرید شرکتهایی که سبد سهام خود را تقویت کرده و استعدادهای باورنکردنی را به همراه روابط ارزشمند با مشتریان به کار می گیرند ، ادامه یافت. Ansys همچنین به سرمایه گذاری قابل توجهی در تحقیق و توسعه و تأکید بر انتشار مکرر و یکپارچه محصول ادامه داد.

فرهنگ نوآوری Ansys توسط برنامه های گسترده شرکت که هر ساله در حال رشد هستند پشتیبانی می شود ، مانند برنامه کارآموزی و جوایز نوآوری مدیرعامل ، که تیم مهندسین را برای نوآوری در محصول ، تکنیک و راه حل ها تشخیص می دهد. Ansys همچنین به کارکنان فرصت می دهد تا ایده های خود را بررسی کرده و آنها را تشویق به ثبت این ایده ها کنند. تا به امروز ، Ansys 523 دارایی ثبت اختراع ایجاد کرده است که شامل 365 حق ثبت اختراع و 158 درخواست معلق است.

می گوید: “این رهبران و تیم ها فرهنگ نوآوری را ایجاد کردند و آنها را تداوم بخشیدند ، حتی زمانی که کار از راه دور تا سال 2021 ادامه یافت.” استفانی مهتا، سردبیر روزنامه شرکت سریع. “این جدیدترین لیست بهترین محیط های کاری برای مبتکران از آن دسته از سازمان هایی که با وجود چالش های ناشی از همه گیری راه های همکاری و اختراع را یافته اند ، اطمینان حاصل کرد که کارکنان در خط مقدم قرار دارند.

برای مشاهده لیست کامل ، به آدرس زیر بروید: www.fastcompany.com/best-workplaces-for-innovators/2021

/ درباره شرکت فست

Fast Company برجسته ترین برند رسانه ای تجاری پیشرو در جهان است ، با تمرکز ویراستاری منحصر به فرد بر نوآوری در فناوری ، اقتصاد (اقتصاد اخلاقی) ، رهبری و طراحی. Fast Company و FastCompany.com که برای پیشروترین رهبران تجاری نوشته شده است و به خوانندگان و کاربران الهام می بخشد تا فراتر از مرزهای سنتی فکر کنند ، مکالمات را پیش ببرند و آینده تجارت را ایجاد کنند. دفتر مرکزی در شهر نیویورک، شرکت سریع توسط Mansueto Ventures LLC به همراه نشریه خواهرش منتشر می شود Inc. استفانی مهتا سردبیر است

/ درباره Accenture

Accenture یک شرکت خدمات حرفه ای جهانی پیشرو است که طیف وسیعی از خدمات و راه حل ها را در زمینه استراتژی ، مشاوره ، دیجیتال ، فناوری و عملیات ارائه می دهد. ترکیبی از تجربه بی نظیر و مهارت های تخصصی در بیش از 40 صنعت و کلیه عملکردهای تجاری – که توسط بزرگترین شبکه تحویل جهان پشتیبانی می شود – Accenture در تقاطع تجارت و فناوری کار می کند تا به مشتریان در بهبود عملکرد خود و ایجاد ارزش پایدار برای سهامداران خود کمک کند. Accenture با 482000 نفر خدمات رسانی به مشتریان در بیش از 120 کشور جهان ، نوآوری را برای بهبود نحوه کار و زندگی جهان هدایت می کند. از ما در www.accenture.com دیدن کنید.

/ درباره انسیس

اگر تا به حال پرتاب موشک ، پرواز با هواپیما ، رانندگی با ماشین ، استفاده از رایانه ، لمس دستگاه تلفن همراه ، عبور از روی پل یا استفاده از فناوری پوشیدنی را مشاهده کرده اید ، به احتمال زیاد از محصولی استفاده کرده اید که نرم افزار Ansys در آن بازی کرده است. نقش اساسی در ایجاد آن Ansys رهبر جهانی در شبیه سازی مهندسی است. از طریق استراتژی شبیه سازی مهندسی فراگیر ، ما به نوآورترین شرکت های جهان کمک می کنیم تا محصولات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند. با ارائه بهترین و گسترده ترین مجموعه نرم افزارهای شبیه سازی مهندسی ، به آنها کمک می کنیم تا پیچیده ترین چالش های طراحی را حل کرده و محصولاتی را تولید کنند که تنها با تخیل محدود می شوند. دفتر اصلی Ansys در سال 1970 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در جنوب آن قرار دارد پیتسبورگ ، پنسیلوانیا، ایالات متحده برای کسب اطلاعات بیشتر به www.ansys.com مراجعه کنید.

Ansys و هر نام تجاری ANSYS، Inc. ، نام محصول ، خدمات و ویژگی ها ، آرم ها و شعارها علائم تجاری یا علائم تجاری ANSYS، Inc. یا شرکت های تابعه آن در ایالات متحده یا کشورهای دیگر سایر مارک ها ، محصولات ، خدمات و نام های تجاری یا علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه است.

ANSS – T

/ مخاطب

رسانه ها
مری کیت جویس
724.820.4368
[email protected]

سرمایه گذاران
کلسی دی براین
724.820.3927
[email protected]

منبع Ansys

لینک های مربوطه

https://www.ansys.com