ClikAuto خرید اتومبیل های کارکرده ایمن و شفاف در مکزیک را دموکراتیک می کند

مکزیکوسیتی، 4 اوت 2021 / PRNewswire/-ClikAuto ، یک بازار آنلاین جدید اتومبیل های کارکرده ، امروز راه اندازی خود را در مکزیکوسیتی، Estado de México ، Querétaro و Michoacán.

این شرکت فناوری در حال دموکراتیک کردن بازار خودروهای فرسوده در است مکزیک، با استفاده از فناوری به افراد و فروشندگان امکان می دهد معاملات امن و شفاف را بر روی بستر خود انجام دهند.

با هدف حرفه ای شدن بازار ، ارزش پیشنهادی آن برای همه آزاد است. با استفاده از خودروهای تأیید شده ، فروشندگان ، خریداران و تأمین مالی شخصی ، هرکسی می تواند خودروی رویای خود را داشته باشد ، از انجام مراحل سنگین اجتناب کرده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کند.

همه Clik-autos مراحل دقیق بازرسی 154 نقطه را پشت سر گذاشته اند ، دارای یک سال ضمانت و 10 روز ضمانت بازگشت پول هستند. علاوه بر این ، تأیید می شود که همه خودروها عاری از بدهی هستند ، از نظر قانونی و مالیاتی تمیز هستند و هیچ گاه برای سرقت یا تصادف شدید گزارش نشده اند.

مشتریان می توانند 360 درجه به صورت مجازی از خودرو استفاده کنند که در آن ویژگی ها و شرایط واقعی مورد تأکید قرار گرفته است و به مشتری اطمینان کامل و شفافیت واحدی را که خریداری می کند می دهد.

کاربرانی که می خواهند اتومبیل خود را بفروشند می توانند به Clikauto.com مراجعه کنند ، اطلاعات کلیدی در مورد ماشین خود ارائه دهند و در عرض چند دقیقه ، یک پیشنهاد نقدی فوری در زمان واقعی دریافت کنند ، ارزش خودرو را با خودروی دیگر معامله کنند یا با استفاده از راهنمای ClikAuto پول خود را بدون خطر افزایش دهند. آنها اتومبیل خود را با مراقبت از همه جنبه های معامله می فروشند.

ClikAuto که در سال 2020 تأسیس شد ، یک زنجیره ارزش از نقطه به نقطه برای پلت فرم خرید خودروهای کارکرده خود ایجاد کرده است. مدل آنلاین به آفلاین (O2O) آن به مشتریان امکان می دهد تا در وب سایت خود به تحقیق و انتخاب خودرو بپردازند ، فرایند خرید را آغاز کرده و با تحویل درب منزل یا در ClikCenter معامله را به صورت آفلاین انجام دهند.

“ClikAuto یکی از پیچیده ترین مشکلات را به صورت دیجیتالی حل می کند مکزیک، خرید و فروش خودروهای متعلق به قبل ، افزودن تشریفات و شفافیت به معامله ای که تا کنون بی رحمانه بوده است. هدف ما این است که همه کاربران بتوانند اتومبیل مورد نظر خود را با بهترین قیمت و با تجربه خدمات استثنایی خریداری کنند. ” دیه گو سانسون، مدیرعامل و بنیانگذار ClikAuto

درباره ClikAuto
ما یک بازار آنلاین اتومبیل های مستعمل برای خرید ، فروش و تامین مالی خودروهای فرسوده در سراسر جهان هستیم مکزیک.
هدف ما این است که هر فردی با ارائه ایمن ترین ، بهترین خدمات و تجربه بدون دردسر ممکن ، خودرویی را که همیشه رویای آن را داشته است ، داشته باشد.

مخاطب:
گرسیا دومینگوز لیوا
[email protected]

منبع ClikAuto

لینک های مربوطه

www.clikauto.com