Moog & S3 AeroDefense توسعه روابط جهانی

میلواکی، 4 اوت 2021 / PRNewswire/-Moog ، رهبر جهانی در سیستم ها و محصولات کنترل سفارشی و با کارایی بالا ، همچنان به تقویت رابطه قوی شش ساله خود با S3 AeroDefense ادامه می دهد. اخیراً ، دو شرکت توافقنامه خود را برای تعیین S3 به عنوان توزیع کننده قطعات و سیستم های Moog UH-60 در چندین کشور تمدید کردند. دامنه روابط بیش از 300 increase افزایش می یابد و این امکان را برای رشد آینده بین دو شرکت فراهم می کند.

پل مک براید ، معاون رئیس جمهور گفت: “ما بسیار مفتخریم و مفتخریم که این رابطه رو به رشد را با Moog داریم. تیم جمعی برای همکاری هیجان انگیز بوده است … تمام خلاقیت ، همکاری و تمرکز بر رضایت مشتری واقعاً فوق العاده بوده است.” توسعه تجارت جهانی ، S3 AeroDefense.

پل بلوندن ، مدیر بین المللی ارتقای نظامی برای Moog می گوید: “Moog به حمایت جهانی ما از مجموعه UH-60 افتخار می کند. تجربه S3 Aero Defense در جامعه UH-60 فرصتی عالی برای Moog Aircraft برای افزایش پشتیبانی مشتریان فعلی ما فراهم می کند.” گروه هواپیما.

بر اساس میراث Moog به عنوان یک رهبر صنعت ، توافق با S3 از موقعیت S3 در بازار AeroDefense بعنوان راهنمای خدمات ، لوازم یدکی و راه حل ها در سراسر جهان پشتیبانی می کند. S3 علاوه بر توافق توزیع ، یک مرکز تعمیر مجاز Moog است. این قرارداد با اختصاص S3 به پشتیبانی استثنایی از مشتریان ، منابع مورد نیاز برای تکمیل هر مأموریت را برای ناوگان در سراسر جهان فراهم می کند.

درباره S3 AeroDefense:
دفتر مرکزی در میلواکی ، ویسکانسین، S3 AeroDefense یک رهبر شناخته شده در سطح جهان در ارائه لوازم یدکی هواپیما ، خدمات تعمیر قطعات و راه حل های زنجیره تامین به اپراتورهای هواپیماهای نظامی است. S3 از آغاز به کار خود در سال 2005 بر کیفیت ، نوآوری و تعهد به پشتیبانی استثنایی از مشتری متمرکز شده است. S3 با تمرکز بر توزیع استراتژیک OEM ، ارائه دهنده راه حل مطمئن برای مشتریان و OEM ها است.

اطلاعات اضافی در مورد این شرکت را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید: www.s3aerodefense.com

SOURCE S3 AeroDefense

لینک های مربوطه

http://www.s3aerodefense.com