Ordoro تحویل X را به عنوان اولین حمل کننده فناوری حمل و نقل اضافه می کند

اوستین ، تگزاس، 4 اوت 2021 /PRNewswire/ – Ordoro (https://www.ordoro.com/) ، رهبر جهانی در تدارکات و عملیات تجارت الکترونیک ، از اضافه شدن X Delivery به عنوان حمل کننده حمل و نقل برای ادامه ماموریت خود برای ایجاد پردازش آسان سفارشات در حال رشد آنلاین خبر می دهد. تجار

“ما از جدیدترین مشارکت خود با X Delivery بسیار هیجان زده هستیم.” جگات نارایان، مدیر عامل و بنیانگذار ، Ordoro. “تجار آنلاین دوست دارند از گزینه های مقرون به صرفه ، قابل اعتماد و ابتکاری برای ارسال بسته ها به درب منزل مشتری خود استفاده کنند. X Delivery کاملاً منطبق بر این حساب است. آنها به عنوان اولین شرکت حمل و نقل فناوری ، قابلیت حمل و نقل رقابتی را برای تجار ما ارائه می دهند و آنها را قادر می سازد تا مشتریان خود را در سراسر جهان خوشحال کنند. روند تحویل سفارش. X Delivery یک افزودنی عالی برای پلت فرم Ordoro است. “

همانطور که تجار تجارت الکترونیک در حال برنامه ریزی برای افزایش حجم سفارشات در فصل تعطیلات هستند ، X Delivery جایگزین رقابتی برای حمل و نقل ملی سنتی ارائه می دهد. X Delivery تجار با حجم بالا را با بهترین راه حل حمل و نقل با استفاده از شرکای بررسی شده از طریق API حمل و نقل سازمانی تسلیح می کند و به تاجران اجازه می دهد هزینه ها ، حاشیه ها و افزایش فروش را در طول سال کنترل کنند.

“ماموریت X Delivery این است که به خرده فروشان اجازه دهد تا کارآمدترین ، قابل اطمینان ترین و دوستدار محیط زیست را در زمینه تحویل بسته تحویل دهند. اتصال به API حمل و نقل X Delivery با شرکای ادغام مانند Ordoro که دارای تجربه قوی در صنعت و پایگاه کاربر وفادار هستند ، آسان تر است.” کریس گوگنهایم، موسس و مدیر اجرایی ، X Delivery.

درباره اردورو

از سال 2010 ، Ordoro اختصاص داده شده است تا به هزاران تاجر آنلاین کمک کند تا تدارکات و عملیات تجارت الکترونیکی خود را در تمام کانال های خود ، در یک مکان مدیریت کنند. Ordoro به عنوان راه حلی آسان برای مشکلات پیچیده طراحی شده است-ساده سازی پردازش سفارش برای تجار کوچک و متوسط ​​تجارت الکترونیک. هدف ما این است که به این تجار در حال رشد کمک کنیم مانند شرکت های بزرگ مقیاس عمل کنند ، اما با کسری از هزینه. در https://www.ordoro.com/ بیشتر بیاموزید.

تماس با رسانه

جولیا آنجلن جوی
روابط عمومی وابستگی متقابل
[email protected]
سلول: 208.996.9844

منبع Ordoro