Piaggio Fast Forward فناوری جدید سنسور را برای ربات های مصرف کننده و سازمانی و ایمنی موتورسیکلت و اسکوتر (ARAS) توسعه می دهد.

بوستون، 5 اوت 2021 / PRNewswire/ – پیاجیو سریع به جلو (PFF) ، بوستونشرکت روباتیک مستقر و پیشرو در فناوری های هوشمند زیر ، فناوری حسگر جدیدی را برای پیاده سازی نه تنها در توسعه داده است مصرف كننده و کسب و کار روبات ها بلکه در روروک مخصوص بچه ها و موتورسیکلت ها نیز وجود دارد.

PFF که در سال 2015 توسط گروه Piaggio تأسیس شد ، قبلاً بر پیشرفت نوآوری در فناوری هوشمند و پیاده سازی رفتار هوشمند در روبات ها و ماشین ها تمرکز کرده بود ، اما در یک تصمیم استراتژیک سال گذشته ، توسعه یک ماژول حسگر رادار سفارشی را برای اولین بار در موتورسیکلت های گروه Piaggio آغاز کرد. و روروک مخصوص بچه ها با قصد ارائه فناوری در آینده به سایر شرکت ها.

ماژول های سخت افزاری و نرم افزاری PFF با ارائه نظارت قوی در همه شرایط محیطی و روشنایی ، ایمنی بی نظیری را ارائه می دهند. PFF قرارداد تأمین رادار روی تراشه ماژول ها را به Vayyar Imaging واگذار کرد ، که نشان دهنده استقرار اولین پلت فرم ایمنی موتور سیکلت موتور سیکلت 4D تصویربرداری صنعت است. بسته کامل حسگر توسط PFF برای تولید انبوه در سیستم های پیشرفته موتور سواری گروه پیاجیو (ARAS) توسعه ، ساخته و عرضه می شود.

برنامه های ARAS در خط مقدم نبرد برای جلوگیری از برخورد و محافظت از موتورسواران حضور دارند. فناوری ARAS الزامات سختگیرانه تکنولوژیکی عملکردهای سنتی کمک راننده را برآورده می کند و چالش های اضافی مربوط به موتورسیکلت مانند محدودیت های اندازه و قابلیت مانور بدون درز خودرو در زوایای شیب دار را برطرف می کند.

ماژول های PFF از حسگر تصویربرداری mmWave 4D Radar-on-Chip (RoC) وایار استفاده می کنند که چندین عملکرد ARAS مانند تشخیص نقطه کور (BSD) ، کمک به تغییر مسیر (LCA) و هشدار برخورد به جلو (FCW) را با یک سنسور واحد پشتیبانی می کند. محدوده بیش از 100 متر، و یک میدان دید فوق العاده گسترده. انتظار می رود روبات های PFF که از فناوری رادار استفاده می کنند در پایان سال 2021 عرضه شوند و مدل های موتورسیکلت گروه پیاجیو مجهز به ماژول سنسور PFF در سال 2022 راه اندازی می شوند.

“PFF در حال ایجاد محصولات فناوری پیشرفته برای روبات ها و موتورسیکلت هایی است که اشیاء اطراف ما را تشخیص داده و اندازه گیری می کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای نقشه برداری ، تشخیص و کنترل اجسام را بدون در نظر گرفتن نور ، آب و هوا و سایر عوامل محیطی در اختیار ما قرار دهند. ما توسعه خود را انتخاب کرده ایم. حس کردن برنامه های کاربردی با فناوری رادار تصویربرداری 4 بعدی وایار. ما مشتاق هستیم که با چنین تیم حرفه ای و پرشوری کار کنیم تا راه حل های جدید خلاقانه ای را ارائه دهیم که تجربه محصول بهتری را برای مشتریان ما فراهم کند. ” گرگ لین، مدیر عامل در پیاجیو فوروارد فوروارد.

فناوری رادار تصویربرداری Vayyar 4D که در هر دو ربات PFF و ماژول های سنجش PFF توسعه یافته برای صنعت موتورسیکلت استفاده می شود از یک آرایه بزرگ چند ورودی چندگانه (MIMO) پشتیبانی می کند که تصویربرداری ابر نقطه ای با وضوح فوق العاده بالا را برای نظارت جامع روی یک ربات و وسیله نقلیه امکان پذیر می کند. محیط اطراف. این سنسور با کارایی بالا از فناوری رادار تصویربرداری تک تراشه ای 4 بعدی بهره می برد که دارای میدان دید فوق العاده وسیع (چه در آزیموت و چه در ارتفاع) بدون مناطق مرده ، تشخیص و ردیابی چندین هدف است. شکل کوچک آن برای رفع چالش های منحصر به فرد طراحی موتورسیکلت و روباتیک طراحی شده است.

“ما بسیار هیجان زده هستیم که با PFF همکاری کنیم ، که پیشتاز فناوری سنسور هستند ، هم از نظر هماهنگی با تجربه سوار بر روی محصولات دو و سه چرخ ، و هم کاربرد در روبات های نوآورانه آنها. موتورسواران از جمله آسیب پذیرترین کاربران جاده ، و این یک گام بزرگ رو به جلو در کاهش خطر برخورد آنها است. ” ایلان حیات، مدیر توسعه تجارت در تصویرسازی وایار. حیات می افزاید: “صرف نظر از نوع خودرو ، ایمنی سواران نباید به خطر بیفتد و با همکاری با PFF ما از ارائه استاندارد ایمنی خودرو به موتورسیکلت ها خوشحال می شویم.”

درباره Piaggio Fast Forward

Smart Smart Piaggio Fast Forward (PFF) یکی از رهبران زیر است بوستوناین شرکت در 2015 توسط گروه Piaggio ، تولید کننده ایتالیایی و خالق اسکوتر نمادین وسپا تاسیس شد. PFF دانش گسترده ای در مورد حرکت عابران پیاده دارد و از این دانش برای ایجاد راه حل های نوآورانه فناوری تلفن همراه استفاده می کند که باعث حرکت افراد می شود – به افراد کمک می کند بیشتر راه بروند ، دورتر راه بروند و بیشتر زندگی روزمره خود را با پای پیاده انجام دهند. اولین محصول PFF ، ربات گیتا (تلفظ شده به عنوان “jee-ta” ، به ایتالیایی به معنای “سفر کوتاه”) ، اولین نوع ربات زیر است که می تواند 40 کیلوگرم دنده را تا 4 ساعت یا تقریبا 20 حمل کند. کیلومتر پیاده روی ، با یک بار شارژ gita با استفاده از دید سنسور رایانه به طور مlyثر در محیط های متراکم عابران پیاده حرکت می کند. اطلاعات را می گیرد و با آداب عابران پیاده مانند انسان در زمان واقعی با محیط خود سازگار می شود. gita بدون نیاز به GPS با کاربر خود جفت می شود ، دنبال می کند و واکنش نشان می دهد و به آن اجازه می دهد هم در داخل و هم در خارج از منزل به صورت یکپارچه سفر کند. ربات گیتا در سال 2019 به بازار مصرف معرفی شد و پس از آن مجموعه ای از برنامه های آزمایشی مقیاس پذیر با شرکای صنایع مختلف از جمله مسافرت ، مهمان نوازی ، املاک ، خرده فروشی ، تحویل غذای محلی و موارد دیگر در تلاش برای گسترش چگونگی کمک گیتا به مصرف کنندگان و کارکنان ارائه شد. در فضاهای تجاری چشم انداز PFF این است که به سمت محیط زیست تحرک پایدار حرکت کند ، جایی که شهرها در اطراف مردم بر روی خودروها متمرکز شده اند و به سیستم های حمل و نقل که از شیوه زندگی سالم تر ، محیط های تمیزتر و اقتصادهای محلی قوی تر پشتیبانی می کند ، ارزش می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید https://business.piaggiofastforward.com/

درباره گروه پیاجیو

گروه پیاجیو که در سال 1884 تأسیس شد ، بزرگترین تولید کننده اسکوتر و موتورسیکلت در ایران است اروپا و یکی از رهبران جهانی در این بخش است. گروه پیاجیو از سال 2006 در بورس اوراق بهادار ایتالیا ثبت شده است و دارای سه خط اصلی تجاری است: 2 و 3 چرخ (اسکوتر و موتورسیکلت) ، وسایل نقلیه تجاری سبک و روباتیک (PFF). مجموعه گروه شامل برخی از نمادین ترین و مشهورترین مارک های صنعت حمل و نقل سبک است ، مانند: Piaggio ، Vespa ، Moto Guzzi ، Gilera ، Derbi ، Ape و Piaggio Commercial. گروه پیاجیو بیش از 6.600 کارمند دارد ، توزیع آن در بیش از 100 کشور و شش کارخانه صنعتی (در ایتالیا، هند، چین و ویتنام) این گروه همچنین دارای چهار مرکز تحقیق و توسعه است که تقریباً 1000 نفر در آن مشغول به کار هستند.

درباره وایار

حسگرهای هوشمند وایار با استفاده از فناوری رادار تصویربرداری 4 بعدی درجه یک خودرو ، فرصت های ایمنی جامعی را برای داخل کابین و ADAS ایجاد می کند. در هسته این سنسورها یک رادار روی تراشه با کارایی بالا قرار دارد که از 48 فرستنده گیرنده برای وضوح استثنایی پشتیبانی می کند. ماژول های رادار تک تراشه 60 گیگاهرتز و 79 گیگاهرتز وایار با یک میدان دید فوق العاده ، مناطق وسیعی را پوشش می دهند تا تعداد حسگرها در خودروها کاهش یابد. آنها تشخیص جامع را در داخل و اطراف خودرو ارائه می دهند ، در حالی که همزمان چندین هدف و اشیا را ردیابی می کنند. فناوری وایار چند منظوره ، مقرون به صرفه و در دسترس برای تولید انبوه است. پلت فرم مبتنی بر رادار در هر شرایط جاده ای قوی است ، در حالی که از حریم خصوصی کاربران محافظت می کند. وایار قصد دارد به توسعه نسل بعدی فناوری حسگرها بپردازد که مینیاتوری ، مقرون به صرفه و چند منظوره است و می تواند دنیایی امن تر را قادر سازد.

سلب مسئولیت “اظهارات آینده نگر”

این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه هایی است که مربوط به مشاغل آینده طرفین و رویدادهای آتی است که ممکن است “اظهارات آینده نگر” باشد. عبارات آینده نگر را می توان به طور کلی با استفاده از اصطلاحاتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “ادامه” ، “می توان” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “احتمالاً” ، “ممکن است” شناسایی کرد. برنامه ، “” پیش بینی “،” بالقوه “” باید “، یا منفی چنین اصطلاحاتی و سایر اصطلاحات قابل مقایسه. چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه ضامن عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و عوامل دیگر هستند ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل طرفین است ، که ممکن است باعث شود نتایج واقعی به طور قابل توجهی با نتایج بیان شده یا ضمنی در چنین اظهاراتی متفاوت باشد. . اظهارات آینده نگرانه بیان شده در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی جاری هستند و بر اساس چندین برآورد و فرض است که با توجه به تصمیمات تجاری آینده ، مشمول عدم قطعیت های تجاری ، اقتصادی و رقابتی و احتمالی هستند. مشروط به تغییر طرفین هیچ گونه تعهدی مبنی بر به روز رسانی یا تجدید نظر در اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی ندارند ، چه به دلیل اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده ، یا شرایط و یا موارد دیگر.

منبع Piaggio Fast Forward