R/C Rebel در حال تغییر بازی کنترل شده با رادیو با یک خط کامل از وسایل نقلیه ساخته شده با دقت ، خارج از جاده و لوازم جانبی است که برای بیرون آوردن “شورشیان درون” طراحی شده است

لاگونا هیلز ، کالیفرنیا، 4 اوت 2021 / PRNewswire/-با الهام گرفتن از جانوران بزرگ اندازه و آماده برای دنبال کردن ؛ R/C شورشی مفتخر است که مجموعه کاملی از محصولات R/C متمرکز بر خارج از جاده را برای شورشیان درون ما ارائه می دهد. این چشم انداز جدید منحصر به فرد توسط نمادهای صنعت خارج از جاده و R/C طراحی شده است جف جانس، باند گیلمر و جورج کین – تیمی که شهرت خود را برای ایجاد برخی از توانمندترین سکوهای R/C در اندازه کامل و مقیاس شده در جهان ایجاد کرده است.

جف جانس در جهان R/C Crawling ، Scale Trail و Rock Racing پیشگام است. او در طول 22 سال فعالیت حرفه ای خود کاپیتان تیم های ماهر بوده است که برخی از نمادین ترین خودروهای R/C را به بازار آورده اند.

باند گیلمر یک اسطوره آفرود است ، که همچنین از علاقه مندان جدی R/C است. به عنوان بنیانگذار Rebel Off-Road ، او نه تنها یک سازنده ، بلکه به عنوان یک راننده حرفه ای و متخصص در زمین نیز نامی برای خود ایجاد کرده است.

جورج کین در انواع مختلف سرسام آور مسابقات Ultra 4 Racing شرکت کرده است و کتابخانه وسیعی از تجربه خارج از جاده را به میز می آورد.

تجربه منحصر به فرد ما به ما امکان می دهد مجموعه ای از وسایل نقلیه ، بدنه ، قطعات و لوازم جانبی را ارائه دهیم که نه تنها از برخی از افسانه ای ترین خودروهای آفرود که تا به حال ساخته شده اند الهام گرفته اند ، بلکه به همان زیبایی ظاهر می شوند.

از کیت های آماده برای اجرا (RTR) که کاملاً مجهز و آماده برای رسیدن به دنباله هستند تا کیت سازنده (KITS) که به علاقه مندان به انواع مختلف این امکان را می دهد تا دکل بسازند که کاملاً با علاقه منحصر به فرد خود سازگار است. محصولات با عملکرد بالا برای علاقه مندان بصیرت طراحی شده است.

یکی از بهترین چیزها در مورد ساخت یک دکل آفرود در اندازه کامل ، امکان سفارشی سازی و ارتقاء ساختمان در طول زمان است و ما می خواستیم این تجربه را به دنیای وسایل نقلیه کنترل شده با رادیو بیاوریم. برای تحقق بخشیدن به رویاها ، Rebel R/C مجموعه ای سرسام آور از قطعات و لوازم جانبی را ارائه می دهد که نه تنها ظاهر شما را باورنکردنی نشان می دهد ، بلکه می تواند عملکرد را در مسیر نیز ارتقا دهد.

وقت آن رسیده است که از آنجا خارج شده و از فضای باز به شیوه ای کاملاً جدید لذت ببرید. راه خود را در زندگی بردارید و از این سواری شگفت انگیز لذت ببرید. وقت آن است که از آن استقبال کنیم در داخل شورش کنید.

خرید Rebel RC

https://rebel-rc.com/

با ما ارتباط برقرار کنید

https://www.facebook.com/RebelRC.LLC

https://www.instagram.com/rebel.r.c/

تماس با رسانه:

جف جانس

866-634-5881

[email protected]

منبع Rebel R/C