Wallbox نیمه اول سال 2021 با بیش از 300 درصد رشد درآمد سالانه بسته می شود ، که با گسترش جهانی ، اتحادهای استراتژیک و در حال رشد باد همراه است

  • درآمدهای نیمه اول سال 2021 بیش از 300 در مقایسه با نیمه اول 2020 افزایش یافته و 15 ahead جلوتر از انتظارات بودجه بود.
  • Pulsar Plus ، پرفروش ترین محصول این شرکت در سطح جهان ، در بازار ایالات متحده در ماه فوریه معرفی شد و موفق شد رتبه 1 پرفروش ترین در آمازون و “انتخاب آمازون” را در رده شارژ EV و فروش ماهانه قابل توجه در ماه به دست آورد.
  • در ماه ژوئن با Iberdrola وارد توافق شد ، که متعهد به خرید اولین 1000 شارژر سریع Supernova عمومی شد.
  • مشارکت با SunPower (NASDAQ: SPWR) ، پیشرو ارائه دهنده خدمات ذخیره سازی و انرژی تولید پراکنده در آمریکای شمالی، برای ارائه شارژر EV بسته بندی شده و تأسیسات خورشیدی در سراسر بازار ایالات متحده ، که منجر به اتحاد استراتژیک در ماه جولای اعلام شد.
  • با اضافه کردن 305 کارمند و افزایش فروش محصولات به هفت کشور جدید ، تعداد کل کارکنان به 643 نفر و تعداد فروش در 67 کشور افزایش یافت.
  • به منظور افزایش ظرفیت تولید ، این شرکت در کارخانه جدید خود امضا و شروع به کار کرد بارسلونا، و در حال حاضر در جستجوی مکانی برای ساخت اولین تأسیسات تولیدی خود در ایالات متحده است که انتظار می رود در هفته های آینده اعلام شود.

تفسیر اجرایی توسط Enric Asunción ، مدیرعامل و بنیانگذاران از والباکس

“ما مفتخریم که به ارائه نتایج قوی و چندین مورد برجسته در نیمه اول 2021 ادامه می دهیم ، ردپای جغرافیایی خود را گسترش می دهیم ، فناوری خود را تقویت می کنیم و کسب و کار خود را متنوع می کنیم.

در دوره به پایان رسید 30 ژوئن 2021، به دست آوردیم 32 میلیون دلار درآمدهایی که تقریباً 15 درصد از پیش بینی بودجه ما فراتر رفته و 30 درصد بیشتر از درآمد سال 2020 بوده است. عوامل مختلفی از جمله توسعه جغرافیایی در هفت کشور جدید و مهمترین آنها ورود ما به بازار ایالات متحده در ماه فوریه با شارژر خانگی 40Amp Pulsar Plus و کشش قوی در کشورهای منتخب اروپایی و رشد مشاغل ما ایجاد شد. استرالیا.

با انجام بودجه خود در نیمه اول سال ، همراه با چند طرح اخیراً اعلام شده و مستمر ، ما را به خوبی در جهت تحقق هدف درآمدی سال قبل خود در سال 2021 قرار می دهد. در حالی که ما فروش جهانی را در نیمه اول 2021 در مقایسه با دوره قبل چهار برابر کرده ایم ، در برخی از بازارهای کلیدی EV این شرکت حتی سریعتر رشد کرده است ، مانند آلمان، بریتانیا، فرانسه و ایتالیا.

در H2 ، ما انتظار داریم که فروش ایالات متحده در مسیر رشد خود ادامه یابد ، از جمله موارد دیگر ، عرضه اخیر نسل بعدی 48 آمپر پولسار پلاس و اتحاد استراتژیک اخیر ما با سان پاور است. این مشارکت به مشتریان SunPower اجازه می دهد همزمان با نصب سیستم خورشیدی و/یا سیستم ذخیره سازی ، شارژر خانگی وال باکس را نصب کرده و با استفاده از انرژی تجدیدپذیری که تولید می کنند ، برق های الکتریکی خود را شارژ کنند.

که در اروپا، ما انتظار داریم Quasar ، اولین شارژر دوطرفه جهان برای خانه ، با ادامه راه اندازی آن در کشورهای دیگر قاره ، بادگیرهای بیشتری را ارائه دهد. علاوه بر این ، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در نیمه دوم سال Supernova ، شارژر سریع DC خود را برای استفاده عموم بفروشیم ، در قسمت سخت افزار نیز وارد شارژ عمومی شویم. ما بسیار هیجان زده بودیم که در ماه ژوئن اعلام کردیم که Iberdrola ، یکی از شرکت های پیشرو در صنعت آب و هوا ، اولین 1000 واحد Supernova را از Wallbox خریداری کرد.

علاوه بر محصولات جدید و عرضه جغرافیایی ، ما همچنین منتظر نهایی شدن انتخاب محل تأسیسات تولیدی ایالات متحده در هفته های آینده هستیم. انتظار می رود کارخانه جدید ایالات متحده در نیمه دوم سال 2022 افتتاح شود و برای حمایت از رشد شرکت در بازار آمریکای شمالی در بخشهای مسکونی ، تجاری و عمومی کلید خواهد زد.

ما همچنین از اتمام معامله خود با Kensington Capital Acquisition Corp. II هیجان زده ایم ، که منجر به تبدیل Wallbox به یک شرکت تجاری عمومی می شود و انتظار می رود طی چند سال آینده رشد قابل توجهی را تأمین کند.

من می خواهم از همه افراد الهام بخش و سخت کوش تیم والباکس به خاطر نیمه اول بسیار قوی ما در سال 2021 تشکر کنم و از همه ذینفعان خود می خواهم که در روز سرمایه گذار مجازی ما در آینده شرکت کنند. سه شنبه ، 10 آگوست، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Wallbox و چگونگی دستیابی به چشم انداز خود در مورد سرعت بخشیدن به پذیرش EV و تغییر نحوه استفاده مردم از انرژی در سراسر جهان. ”

روز سرمایه گذار والباکس

به تیم مدیریت Wallbox بپیوندید تا نگاهی عمیق به یکی از سریع ترین رشد شرکت های شارژ EV در جهان داشته باشید. این رویداد شامل ارائه 40 دقیقه ای درباره شرکت و جلسه پرسش و پاسخ با انریک آسونسیون ، بنیانگذار و مدیرعامل و جوردی لاینز ، مدیر مالی است. جزئیات به شرح زیر است:

تاریخ: 10 آگوست 2021
زمان: 8:00 صبح EDT / ساعت 2 بعد از ظهر CEST
ثبت نام و اطلاعات تکمیلی را می توانید در اینجا پیدا کنید.

معامله با کنزینگتون

در ماه ژوئن ، Wallbox و Kensington Capital Acquisition Corp. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً از www.wallbox.com دیدن فرمایید.

درباره وال باکس

وال باکس یک شرکت جهانی است که به تغییر نحوه استفاده از انرژی جهان در صنعت خودروهای برقی اختصاص داده شده است. Wallbox سیستم های شارژ هوشمندی ایجاد می کند که فناوری نوآورانه را با طراحی برجسته ترکیب کرده و ارتباط بین خودرو ، شبکه ، ساختمان و شارژر را مدیریت می کند. Wallbox مجموعه ای کامل از راه حل های شارژ و مدیریت انرژی را برای استفاده مسکونی ، نیمه عمومی و عمومی در بیش از 60 کشور ارائه می دهد.

در سال 2015 تأسیس شد ، با دفتر مرکزی در بارسلوناماموریت وال باکس تسهیل پذیرش خودروهای برقی امروز برای استفاده پایدارتر از انرژی فردا است. این شرکت بیش از 500 نفر در این کشور مشغول به کار است اروپا، آسیا، و قاره آمریکا.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً از www.wallbox.com دیدن فرمایید.

درباره کنزینگتون

Kensington Capital Acquisition Corp. II (NYSE: KCAC) یک شرکت خرید ویژه است که به منظور ایجاد ادغام ، خرید سهام یا ترکیب مشاغل مشابه با مشاغل در صنعت خودرو و خودرو ایجاد شده است. این شرکت توسط Kensington Capital Partners (“KCP”) و تیم مدیریتی حمایت می شود جاستین میرو، باب رمنار، سیمون بوگ و دان هوبر. این شرکت همچنین توسط هیئت مدیره مستقل از جمله تام لاسوردا، نیکول ناسون، آندرس پترسون، میچ کویین، دان رانکل و مت سیمونچینی. تیم کنسینگتون بیش از 70 معامله خودرو را به انجام رسانده است و بیش از 300 سال تجربه ترکیبی در رهبری برخی از بزرگترین شرکت های خودروسازی جهان دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً از www.autospac.com دیدن فرمایید.

اطلاعات تکمیلی

این ارتباط با توجه به معامله پیشنهادی شامل Wallbox Chargers ، S.L. (“Wallbox”) ، Wallbox B.V. و Kensington Capital Acquisition Corp. II (“Kensington”). این ارتباط به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار یا درخواست رأی یا تأیید نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار چنین حوزه قضایی. در رابطه با معامله پیشنهادی ، Wallbox BV یک اظهارنامه ثبت در فرم F-4 به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ارائه می دهد که شامل بیانیه نمایندگی کنزینگتون در ارتباط با درخواست کنسینگتون از نمایندگان برای رای توسط کنزینگتون است سهامداران با توجه به معامله پیشنهادی و سایر مواردی که ممکن است در صورتحساب ثبت شرح داده شود. وال باکس و کنسینگتون همچنین قصد دارند اسناد دیگری را در مورد معامله پیشنهادی به SEC ارسال کنند و بیانیه نمایندگی/دفترچه به دارندگان سهام سهام عادی کلاس A کنزینگتون ارسال می شود. قبل از اتخاذ هرگونه رای گیری یا تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، به سرمایه گذاران توصیه می شود که فرم F-4 و بیانیه معتبر/پیش بینی را در رابطه با معامله پیشنهادی و سایر اسناد مربوطه به صورت امن در وینکتوس در وینکتوس معامله. بیانیه نمایندگی/دفترچه و همچنین سایر پرونده های حاوی اطلاعات مربوط به Wallbox و Kensington در وب سایت SEC (www.sec.gov) بدون هزینه در دسترس خواهد بود. کپی اظهارنامه/دفترچه پروکسی را نیز می توانید ، در صورت موجود بودن ، بدون هزینه ، از وب سایت Wallbox به آدرس www.wallbox.com تهیه کنید. کپی اظهارنامه/دفترچه نمایندگی را می توان در صورت وجود ، بدون هزینه ، از وب سایت کنزینگتون به آدرس www.autospac.com دریافت کرد.

شرکت کنندگان در درخواست ها

طبق قوانین SEC ، Wallbox ، Wallbox B.V. ، Kensington و برخی از مدیران مربوطه ، افسران اجرایی و سایر اعضای مدیریت و کارکنان آنها مشارکت کننده در درخواست وکالت از سهامداران کنزینگتون در ارتباط با معامله پیشنهادی هستند. اطلاعات بیشتر در مورد مدیران و افسران اجرایی کنسینگتون را می توانید در دفترچه نهایی کنزینگتون مورخ کنید 25 فوریه 2021 و در SEC در تاریخ ثبت شد 26 فوریه 2021. اطلاعات اضافی در مورد شرکت کنندگان در درخواست نمایندگی و شرح علایق مستقیم و غیرمستقیم آنها در صورت در دسترس قرار گرفتن اظهارنامه/دفترچه نمایندگی قرار می گیرد. سهامداران ، سرمایه گذاران بالقوه و سایر افراد علاقه مند باید قبل از اتخاذ هرگونه تصمیم گیری در مورد رای گیری یا سرمایه گذاری ، صورت نمایه/دفترچه نمایندگی را با دقت بخوانند. شما می توانید نسخه های رایگان این اسناد را از منابع ذکر شده در بالا دریافت کنید.

بدون پیشنهاد یا درخواست

این ارتباط به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار یا درخواست رأی یا تأیید نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش انجام شود وجود نخواهد داشت. غیرقانونی قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار چنین حوزه قضایی. هیچ گونه عرضه اوراق بهادار نباید انجام شود مگر با استفاده از دفترچه ای که مطابق با الزامات بند 10 قانون اوراق بهادار یا معافیت از آن باشد.

احتیاط در مورد اظهارات آینده نگر

اطلاعات موجود در این بیانیه مطبوعاتی شامل “اظهارات آینده نگر” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، اصلاح شده است. همه اظهارات ، به غیر از اظهارات واقعی یا تاریخی موجود در این بیانیه مطبوعاتی ، در مورد ترکیب تجاری پیشنهادی کنسینگتون با والباکس ، توانایی کنسینگتون در انجام معامله ، توسعه و عملکرد محصولات والباکس (از جمله زمان توسعه چنین محصولاتی) ، مزایای معامله و عملکرد مالی آینده شرکت ترکیبی ، و همچنین استراتژی شرکت ترکیبی ، عملیات آینده ، وضعیت مالی برآورد شده ، درآمدها و زیان های برآورد شده ، هزینه های پیش بینی شده ، چشم اندازها ، برنامه ها و اهداف مدیریت صورتهای آینده نگر هستند. هنگامی که در این بیانیه مطبوعاتی استفاده می شود ، کلمات “طراحی شده اند” ، “می توانند” ، “باید” ، “اراده” ، “ممکن است” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برآورد” ، “انتظار ،” “” پروژه ، منفی این گونه اصطلاحات و سایر عبارات مشابه به منظور شناسایی گزاره های آینده نگر است ، اگرچه همه جملات آینده نگر حاوی چنین کلمات شناسایی نیستند. این اظهارات آینده نگر بر اساس انتظارات و مفروضات فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده است و بر اساس اطلاعات فعلی موجود در مورد نتایج و زمان وقایع آینده است. به جز مواردی که در قوانین مربوطه مقرر شده است ، وال باکس از هرگونه وظیفه ای برای به روز رسانی اظهارات آینده نگر ، که همه آنها به صراحت با اظهارات این بخش واجد شرایط هستند ، منعکس می کند تا رویدادها یا شرایط پس از تاریخ آن را منعکس کند. وال باکس به شما هشدار می دهد که این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های بی شماری است که پیش بینی اکثر آنها دشوار است و بسیاری از آنها خارج از کنترل کنزینگتون یا وال باکس است. علاوه بر این ، Wallbox به شما هشدار می دهد که اظهارات آینده نگرانه موجود در اینجا مشمول عدم قطعیت ها و عوامل خطر زیر است که می تواند بر عملکرد آینده Wallbox و Kensington تأثیر بگذارد و باعث شود نتایج با اظهارات آینده نگر در اینجا متفاوت باشد: مزایای ترکیب مشاغل ، که ممکن است از جمله موارد دیگر ، رقابت و توانایی Wallbox برای رشد و مدیریت سودآوری به دنبال ترکیب کسب و کار باشد. خطرات مربوط به نتیجه و زمان توسعه شرکت در زمینه فناوری شارژ و مدیریت انرژی و فرآیندهای تولید مربوطه. رقابت شدید در فضای شارژ خودروهای برقی ؛ خطرات مربوط به همه گیری های بهداشتی ، از جمله همه گیری COVID-19 ؛ این احتمال که Wallbox ممکن است تحت تأثیر سایر عوامل اقتصادی ، تجاری و/یا عوامل رقابتی قرار گیرد. احتمال اینکه بازه زمانی مورد انتظار و سایر انتظارات در مورد توسعه و عملکرد محصولات Wallbox با مفروضات فعلی متفاوت باشد. وقوع هر رویداد ، تغییر یا شرایط دیگری که می تواند منجر به خاتمه ترکیب کسب و کار شود ؛ نتیجه هرگونه دادرسی حقوقی که ممکن است علیه کنسینگتون یا وال باکس ، شرکت ترکیبی یا سایر افراد پس از اعلام ترکیب تجاری آغاز شود ؛ ناتوانی در تکمیل ترکیب تجاری به دلیل عدم تأیید سهامداران کنزینگتون یا برآوردن سایر شرایط برای بستن ؛ تغییرات در ساختار پیشنهادی ترکیب کسب و کار که ممکن است در نتیجه قوانین یا مقررات قابل اجرا مورد نیاز یا مناسب باشد. توانایی برآورده کردن استانداردهای فهرست بورس اوراق بهادار پس از اتمام ترکیب مشاغل ؛ خطر ایجاد اختلال در طرح تجاری و عملیات کنسینگتون یا والباکس در نتیجه اعلام و به نتیجه رسیدن ترکیب کسب و کار ؛ هزینه های مربوط به ترکیب کسب و کار ؛ تغییرات در قوانین یا مقررات قابل اجرا ؛ و مفروضات اساسی در مورد بازخرید سهامداران. اگر یک یا چند مورد از خطرات یا عدم قطعیت های توصیف شده در این بیانیه مطبوعاتی وجود داشته باشد ، یا فرضیه های زیر نادرست ثابت شود ، نتایج و برنامه های واقعی می تواند از آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده است ، متفاوت باشد. اطلاعات اضافی در مورد این عوامل و سایر عوامل م mayثر بر عملیات و پیش بینی های مطرح شده در اینجا را می توان در پرونده های دوره ای کنسینگتون با SEC ، و بیانیه نمایندگی/دفترچه نمایندگی Wallbox B.V. در بیانیه ثبت نام در فرم F-4 ثبت شده در SEC یافت. پرونده های SEC Kensington و Wallbox B.V به طور عمومی در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov موجود است.

مخاطب:

برای والباکس
سرمایه گذاران
ICR ، Inc.
[email protected]

رسانه ها
ICR ، Inc.
[email protected]

برای کنزینگتون
دان هوبر
[email protected]
703-674-6514

لینک های مربوطه:
www.wallbox.com
www.autospac.com

منبع Kensington Capital Acquisition Corp. II

لینک های مربوطه

https://www.autospac.com