خطوط هوایی Southwest قیمت گذاری پیشنهادهای بزرگ سهام عادی و 1.250٪ یادداشت های ارشد قابل تبدیل به دلیل سال 2025 را اعلام کرد

دالاس، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت هواپیمایی Southwest Airlines (NYSE: LUV) (“شرکت”) امروز اعلام کرد قیمت پیشنهادی عمومی زیر نویس خود 70،000،000 سهام سهام مشترک این شرکت را با قیمت پیشنهادی عمومی قیمت گذاری کرده است. 28.50 دلار به ازای هر سهم (“پیشنهاد سهام مشترک”) و پیشنهاد عمومی تحت عنوان آن 2.0 میلیارد دلار مبلغ اصلی مبلغ 1.250٪ یادداشت های ارشد قابل تبدیل به دلیل سال 2025 (“یادداشت های قابل تبدیل” و ارائه آن ، “پیشنهادات قابل تبدیل”). اندازه پیشنهاد سهام عادی از 55،000،000 سهام قبلی سهام اعلام شده در شرکت افزایش یافته است و مبلغ اصلی مبلغ پیشنهادات قابل تبدیل از مبلغ اعلام شده قبلی افزایش یافته است. 1.0 میلیارد دلار. پیش بینی می شود درآمد حاصل از ناخالص سهام از سهام مشترک و پیشنهادات قابل تبدیل به شرکت ، قبل از کسر تخفیف های زیر نویس و سایر هزینه های ارائه شده ، تقریباً 4.0 میلیارد دلار.

این شرکت به سودجویان گزینه 30 روزه برای خرید حداکثر 10،500،000 سهم اضافی از سهام عادی در قیمت پیشنهادی عمومی کمتر از تخفیف underwriting در سهام عادی سهام (به منعکس کننده افزایش از گزینه قبلی اعلام شده تا 8،250،000 سهم اضافی) اعطا کرده است. سهام مشترک) و گزینه 30 روزه برای خرید تا 300 میلیون دلار مبلغ اصلی سایر یادداشت های قابل تبدیل اضافی ، فقط برای پوشاندن اضافه های بیش از حد ، در پیشنهادات یادداشت های قابل تبدیل (بازتاب افزایش از گزینه قبلی اعلام شده حداکثر تا 150 میلیون دلار مقدار کل مبلغ یادداشت های قابل تبدیل اضافی). براساس نرخ تبدیل اولیه 25.9909 سهم از سهام عادی در هر 1000 دلار مقدار اصلی یادداشت های قابل تبدیل ، که معادل قیمت تبدیل تقریباً است 38،48 دلار برای هر سهم ، نماینده حق بیمه 35٪ بالاتر از قیمت پیشنهادی هر سهم در پیشنهاد سهام مشترک. این شرکت تبدیل نوت های قابل تبدیل را به صورت نقدی ، سهام سهام عادی یا ترکیبی از آن در انتخابات شرکت تسویه می کند.

این شرکت انتظار دارد از درآمد خالص حاصل از سهام عادی و پیشنهادات قابل تبدیل برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند. انتظار می رود هر یک از پیشنهادات سهام مشترک و یادداشت های قابل تبدیل به پایان برسد 1 مه سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی هیچ یک از بسته شدن پیشنهادات سهام مشترک یا پیشنهادات قابل تبدیل به شرط بسته شدن پیشنهاد دیگر مشروط نیست.

مورگان استنلی ، بورا اوراق بهادار ، JP مورگان ، BNP Paribas ، و Citigroup به عنوان مدیران مشترک کتاب فروشی برای ارائه سهام بورس و پیشنهادات قابل تبدیل قابل ارائه فعالیت می کنند و مورگان استنلی ، اوراق بهادار BofA و JP مورگان به عنوان نمایندگان این شرکت فعالیت می کنند. کارفرمای پیشنهادات بیانیه ثبت قفسه مربوط به این اوراق بهادار به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ارسال شده و مؤثر است. هر یک از پیشنهادهای سهام مشترک و پیشنهادات قابل تبدیل ممکن است تنها با استفاده از یک دفترچه یادداشت و یک دفترچه راهنمای همراه انجام شود. مکمل های دفترچه اولیه و دفترچه راهنمای همراه مربوط به هر یک از پیشنهادات سهام مشترک و پیشنهادات قابل تبدیل به پرونده ثبت شده اند ، و مکمل های نهایی دفترچه ثبت نام می شود ، با SEC و در وب سایت SEC در www.sec.gov در دسترس خواهد بود. . نسخه هایی از مکمل های دفترچه مقدماتی و دفترچه راهنمای همراه مربوط به پیشنهاد سهام مشترک و پیشنهادات قابل تبدیل را می توان از (1) مورگان استنلی و شرکت با مسئولیت محدود ، خیابان 180 واریک ، طبقه 2 ، نیویورک ، نیویورک 10014 ، توجه: دفترچه آگهی ، (2) اوراق بهادار BofA ، NC1-004-03-43 ، 200 خیابان کالج شمالی ، طبقه 3 ، شارلوت NC 28255-0001 ، توجه: بخش دفترچه ، یا از طریق ایمیل: [email protected]، یا (3) J.P. مورگان اوراق بهادار LLC ، c / o راه حل های مالی برادری ، خیابان 1155 لانگ آیلند ، Edgewood ، نیویورک 11717 یا از طریق تلفن: 1-866-803-9204.

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید سهام سهام مشترک یا اسکناسهای قابل تبدیل یا هر اوراق بهادار دیگر نمی باشد و نباید پیشنهاد ، دادخواست یا فروش را در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ارائه دهد ، تشکیل دهد. وکالت یا فروش قبل از ثبت نام و صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار در این ایالت یا صلاحیت قانونی غیرقانونی خواهد بود.

درباره شرکت هواپیمایی Southwest Airlines

در 49 سال خدمت خود ، دالاسشرکت مستقر در شرکت هواپیمایی Southwest Airlines همچنان به تمایز خود از سایر شرکت های هواپیمایی با خدمات مشتری نمونه ای که توسط بیش از 60،000 کارمند به یک پایگاه مشتری تحویل داده شده است و در سال 2019 130 میلیون مسافر رسیده است. Southwest به بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی کشور در سال 2003 تبدیل شد و این رتبه بندی را حفظ می کند. درباره جدیدترین گزارش وزارت حمل و نقل ایالات متحده در مورد سوار شدن مسافران مستقر داخلی. در فصول مسافرت اوج در سال 2019 ، Southwest بیش از 4000 عزیمت روزانه در میان شبکه ای با 101 مقصد را در آن انجام داد ایالات متحده و 10 کشور دیگر

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است. بیانیه های خاص آینده نگر شامل بیانیه های مربوط به شرایط پیشنهادی ارائه شده در اینجا ، تکمیل ، زمان بندی و اندازه پیشنهادهای پیشنهادی و استفاده پیش بینی شده از درآمد حاصل از پیشنهادها می باشد. گفته های پیشرو شامل خطرات ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و سایر عواملی است که پیش بینی آنها دشوار است و می توانند نتایج واقعی را از نظر بیان شده توسط آنها بیان کنند. عوامل ، از جمله دیگران ، (من) میزان تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 ، شامل مدت زمان ، گسترش ، شدت و هرگونه عود مجدد بیماری همه گیر COVID-19 ، مدت و دامنه دستورات و محدودیت های مربوط به دولت ، و میزان تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر تقاضای کلی برای سفرهای هوایی و دسترسی شرکت به سرمایه. (ب) تأثیر ترس یا شیوع واقعی بیماری عفونی ، شرایط اقتصادی ، اقدامات دولت ، آب و هوای شدید و شدید و بلایای طبیعی ، ترس از تروریسم یا جنگ ، اقدامات رقبا ، قیمت سوخت ، درک مصرف کننده و سایر عوامل فراتر از شرکت کنترل رفتار مشتری و نتایج عملکرد و تصمیمات تجاری ، برنامه ها ، استراتژی ها و نتایج شرکت. (iii) تأثیر تغییرات قیمت سوخت ، نوسانات قیمت سوخت ، نوسانات کالاهایی که توسط شرکت برای محافظت از سوخت جت مورد استفاده قرار گرفته و هرگونه تغییر در استراتژی ها و مواضع مربوط به سوخت گیری شرکت در برنامه های کاری شرکت و نتایج عملیات. و (IV) عوامل دیگر ، همانطور که در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است ، از جمله عوامل مفصل مورد بحث تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسید. 31 دسامبر 2019، همانطور که در گزارش سه ماهه شرکت در فرم 10-Q برای سه ماهه مالی به پایان رسید 31 مارس 2020. باید احتیاط کرد که نسبت به اظهارات آینده نگرانه شرکت ، که فقط نظرات تاریخ شرکت را ارائه می دهند ، اعتماد نکنید. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارنامه آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگری ندارد.

به گفته های پیشرو نباید به عنوان پیش بینی نتایج واقعی اعتماد کرد. منوط به هرگونه تعهدات مداوم طبق قانون قابل اجرا یا هرگونه قوانین مربوط به بورس اوراق بهادار ، ما صریحاً از هرگونه تعهد در انتشار خودداری می کنیم ، پس از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعات ، هرگونه بروزرسانی یا تجدید نظر در این قبیل بیانیه های آینده نگر را برای منعکس کردن هرگونه تغییر انتظارات یا وقایع شرایط یا شرایطی که چنین گزاره هایی براساس آن استوار است.

شرکت هواپیمایی SOURCE Southwest Airlines

پاسخی بگذارید