پرونده های بین المللی میامی ایر برای ورشکستگی فصل یازدهم ، نگرانی هایی درباره قربانیان سقوط پرواز 293 میامی

JACKSONVILLE ، Fla.، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – روشن است 26 مارس 2020، میامیناو هواپیمابر منشور مستقر در میامی ایر بین المللی برای فصل 11 سازماندهی مجدد و محافظت از ورشکستگی به دلیل ضررهای مرتبط با کوروی ویروس را مطرح کرد و نگرانی های این کشور را برانگیخت فلوریدا جامعه حقوقی که میامی ایر از پاسخگویی مالی در مورد سقوط هواپیمای بزرگ سال گذشته خودداری خواهد کرد.

که در مه 2019، پرواز میامی میامی 293 به رودخانه جان جونز سقوط کرد که نزدیک 140 مسافر در آن سوار بودند ، که بسیاری از آنها جانبازان و اعضای سرویس فعال بودند که به آن بازگشتند. جکسونویل از پایگاه دریایی ایالات متحده در خلیج گوانتانامو. در این سانحه بسیاری از مسافران به شدت زخمی شدند که بیشتر به خطای خلبان ، هوای نامناسب و نگهداری نادرست هواپیماها نسبت داده شده است.

هنگامی که خطوط هوایی نتوانستند کنترل های لازم را برای تعمیر و نگهداری و رعایت استانداردهای اساسی ایمنی انجام دهند ، این شرکت ها می توانند در صورت سقوط هواپیما مسئولیت تلفات مسافر را به عهده بگیرند. از آنجا که فصل 11 حمایت از ورشکستگی به یک شرکت اجازه می دهد تا دوباره دارایی ها و عملیات خود را سازماندهی مجدد کند ، این امکان وجود دارد که قربانی سقوط 293 میامی هوایی پرواز ممکن است یک زمان بندی کوتاه برای ادعاهای آسیب دیدگی خود ببینند. اگر شرکت مجبور به تعطیل شود ، قربانیان ممکن است هرگز جبران خسارت های جبران ناپذیر زندگی خود را دریافت نکنند.

وکلای Spohrer Dodd در حال حاضر نماینده حداقل 20 شاکی درگیر در حادثه Miami Air Flight 293 هستند و همچنین پرونده های جدید مربوط به این سقوط هواپیما را می پذیرند. در این زمان ، Spohrer Dodd از هر کسی که ادعا می کند برای ارائه و بررسی گزینه های قانونی خود دعوت می کند ، برای اطمینان از این که قربانیان می توانند به دنبال بهبودی عادلانه باشند.

برای سوالات مطبوعاتی و کسب اطلاعات در مورد این موضوع ، امروز با https://www.sdlitigation.com/ با Spohrer Dodd تماس بگیرید.

SOURCE Spohrer Dodd

لینک های مربوطه

https://www.sdlitigation.com

پاسخی بگذارید