Autotrader اولین تبلیغ تبلیغاتی را برای تبلیغ ایمنی و فاصله اجتماعی برای خریداران اتومبیل آغاز می کند

اتلانتا، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – اولین تجارت جدید امروز از Autotrader است که نشان می دهد چگونه می توان نگرانی های مصرف کننده در مورد خرید خودرو در طول همه گیری را کاهش داد. نقطه “هنوز هم در حال حرکت” برجسته خدمات مختلف خانه ای است که هم اکنون توسط دلالان ارائه می شود تا ضمن داشتن حداقل مخاطب در حضار ، راحتی و آسایش را برای خریداران داخل بازار فراهم کند. بحران جهانی بهداشت بر شیوه خریداران تأثیر گذاشته است و دو سوم خریداران احتمالاً 100٪ بصورت آنلاین می توانند یک وسیله نقلیه بخرند.1.

خدمات خانه نمایندگی Autotrader نمایندگی ها را قادر می سازد تا ضمن کاهش خطر ابتلا به عفونت ، مصرف کنندگان در جایی که در فرآیند خرید خودرو قرار دارند ملاقات کنند. بیش از 9000 نمایندگی فروش برای خدمات خانه دالر ثبت نام کرده اند که به مصرف کنندگان امکان می دهد بیش از 3 میلیون لیست خودرو را برای ماشین بعدی خود خریداری کنند.

Autotrader با آژانس خلاق جهانی 72andSunny همکاری کرد نیویورک برای ایجاد کمپینی که از طریق کانالهای آنلاین ، اجتماعی و تلویزیونی پخش شود. “هنوز هم در حال حرکت”: https://youtu.be/xE339eSLa2g

وی گفت: “اولویت ما کمک به دلالان و خریداران خودرو برای حرکت در این دوره از اختلال است.” گرتا کرولیمعاون رئيس جمهور بازاریابی برای Autotrader. “فروشندگان و مصرف کنندگان بطور جدی به دنبال راه هایی برای ایمن سازی روند خرید خودرو هستند. ما در پاسخ به این امر نقطه جدیدی را راه اندازی کردیم تا به خریداران کمک کند تا تمام گزینه هایی را که امروزه در دسترس دارند برای محافظت از آنها بشناسند.”

براساس آخرین داده های Cox Automobile ، ترافیک سایت Autotrader همچنان ثابت و در بعضی موارد بهتر از ماه های گذشته است. فعالیت های خرید احتمالاً توسط مشوق ها تقویت می شود ، از جمله وام های 0٪ در آوریل برای 84 ماه که یک معیار جدید برای بسیاری از مارک های خودرو است. کشیدن داده ها در مورد ترافیک Autotrader در هفته دوم از آوریل 2020، هر دو بازدید از سایت و بازدید از صفحه توضیحات وسیله نقلیه (VDP) به طور قابل توجهی بالا بود ، و بالاتر از سطح در اوایل اندازه گیری شد مارس 2020 و پیش از آنکه تاثیر کامل COVID-19 در ایالات متحده احساس شود ، در ادامه 12 آوریل 2020 تعداد بازدیدها و بازدیدهای سایت Autotrader به بالاترین میزان ثبت شده در سال گذشته رسیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات منزل نمایندگی Autotrader ، به https://www.autotrader.com/inform/dealer-home-service مراجعه کنید.

مصرف کننده می تواند در آخرین اخبار و مشاوره Coronavirus برای صاحبان خودرو و خریداران از ویراستاران Autotrader به نشانی https://www.autotrader.com/car-news/coronavirus-news-and-advice-car-owners- به روز بماند. و-خریداران-281474980000716.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخبار مربوط به Autotrader ، به press.autotrader.com مراجعه کنید ، ما را در توییتر دنبال کنید https://twitter.com/Autotrader_com (یاAutotrader_com) ، اینستاگرام در https://www.instagram.com/autotrader_com/ (یاautotrader_com) مانند صفحه ما در فیس بوک در https://www.facebook.com/autotrader/ ، ما را در اسنپچات (( Autotrader_com) ، در https://www.linkedin.com/company/autotrader-com ، و ما را در لینکدین دنبال کنید.

در باره Autotrader
Autotrader شناخته شده ترین نام تجاری لیست اتومبیل شخص ثالث است ، با جذاب ترین مخاطبان خریداران خودرو در بازار. Autotrader به عنوان اصلی ترین مقام در بینش مصرف کننده خودرو و متخصص در بازاریابی آنلاین و تلفن همراه ، تجربه خرید خودرو را آسان و سرگرم کننده می کند تا خریدار خودروی توانمند امروزی که به دنبال یافتن یا فروش کالای جدید جدید ، استفاده شده یا گواهی شده پیش فروش شده است. با استفاده از فن آوری ، بینش خریداران و راهنمایی بازار محلی ، راه حل های جامع بازاریابی و خرده فروشی Autotrader به مصرف کنندگان امکان می دهد تا معاملات خود را بصورت آنلاین انجام دهند و نمایندگی ها را به سمت راهبردهای شخصی دیجیتال مارکتینگ که رشد برند می کنند ، راهنمایی و رانندگی می کنند و تجربه خرید آنلاین و درون فروشگاهی را راهنمایی می کنند. Autotrader یک نام تجاری Cox Automotive است. Cox Automobile یک شرکت تابعه شرکت کاکس است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://press.autotrader.com مراجعه کنید.

درباره Cox Automobile
شرکت Cox Automotive باعث می شود خرید ، فروش ، مالکیت و استفاده از اتومبیل برای همه راحت تر شود. 34000 عضو تیم جهانی و خانواده مارک های این شرکت جهانی ، از جمله Autotrader®، فن آوری های کلاچ ، Dealer.com®، Dealertrack®، کتاب آبی کلی®، مانهایم®، سرمایه NextGear®، VinSolutions®، vAuto® و Xtime®، علاقه مند هستند که به میلیونها خریدار اتومبیل ، 40،000 مشتری فروش خودرو در پنج قاره و بسیاری دیگر در سراسر صنعت خودرو کمک کنند تا نسلهای آینده پیشرفت کنند. Cox Automobile یک شرکت تابعه شرکت Cox Enterprises است که متعلق به بخش خصوصی است آتلانتاشرکت مستقر با درآمد بیش از 21 میلیارد دلار. coxautoinc.com

1 Cox Automobile COVID-19 مطالعه خرید دیجیتال

SOURCE Autotrader

لینک های مربوطه

www.autotrader.com


پاسخی بگذارید