Heil راه انداز لودر Half / Pack LowRider جلو را راه اندازی کرد

GROVE DOWNERS ، Ill.، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – هیل ، بخشی از گروه راه حل های زیست محیطی (ESG) و داور (NYSE: DOV) و یکی از بزرگترین تولید کنندگان بدنه کامیون های زباله کشور ، امروز از راه اندازی Half / Pack داد® LowRider ™ لودر جلو.

لودر جلو LowRider ، علاوه بر افتخار برای صنعت پیشرو Half / Pack لودرهای جلو Heil (FEL) ، نمایانگر طراحی نسل بعدی کاملاً مناسب برای کاربردهای تجاری و مسکونی است. LowRider بر اساس DuraPack با مشخصات پایین تر است® بدن که وزن و قد را در مقایسه با یک FEL معمولی تراشیده است. LowRider همچنین برای کار با سرعت بیشتری ، در مسیر سریعتر عمل می کند و می تواند به گزینه های نسل بعدی Heil برای افزایش ایمنی و بهره وری و همچنین کاهش هزینه های کل مجموعه مجهز شود. به طور خاص ، طراحی LowRider می تواند:

  • کاهش ارتفاع بدن از 12 “، مشابه با لودرهای کنونی خودکار (ASL) یا لودرهای عقب ،
  • برای بارهای بهتر تجاری و مسکونی ، 4150 پوند سبکتر از لودرهای جلو Heil Half / Pack سبک تر ،
  • همه دامپرهای سازگار با ANSI را کنترل کنید ،
  • با سوئیچ های مجاور کمتری ، دریچه های مک ، خطوط هوایی یا سیلندرهای مکانیکی دار قابل اطمینان تر ،
  • مجهز به Curotto-Can است® سیستم ، اپراتورها در مجموعه کابین های مسکونی استاندارد و مسیرهای کلی ، در کابین می مانند ، امنیت اضافی اپراتور را در طول COVID-19 فراهم می کند ،
  • یک چرخه دپو کردن 23٪ سریعتر با ادیسه داشته باشید® کنترل هیدرولیک / سیلندرهای صاعقه ، و
  • به طور کامل با گزینه اختیاری بالابر اختیاری Heil Autonomous Lift (H.A.L.O.) برای برنامه های تجاری قابل تنظیم باشید.

پت کارولرئیس جمهور ESG گفت: “Heil Half / Pack LowRider گام بعدی در طراحی لودر منطقی است. با مشخصات پایین تر می توان به جایی رسید که لودرهای جلوی استاندارد استاندارد ممکن است با مشکل روبرو شوند. این علاوه بر صرفه جویی در وزن قابل توجهی است که ارائه می دهد. بارهای بهتر برای دارندگان ناوگان که هم مشتری های تجاری و هم مسکونی را پشتیبانی می کنند. LowRider همه این کارها را انجام می دهد در حالی که ایمنی و بهره وری را بهبود می بخشد ، این بدان معناست که هزینه کل جمع آوری پایین تر را نسبت به سایر سیستم های جمع آوری زباله فراهم می کند. ”

ارتفاع کلی LowRider 12 اینچ پایین تر از یک لودر جلو استاندارد است و وزن آن 4100 پوند کمتر از لودرهای جلویی استاندارد Heil Half / Pack است ، که این امر مربوط به بارهای برتر و بهره وری بالاتر از ASL یا FEL است که با محدودیت های ارتفاع نیز محدود می شود. هنگام کار به عنوان لودر جلوی Residential ، به خصوص در صورت مجهز بودن به Curotto-Can ، اپراتورها با جمع آوری مسیر چشم به جلو ، ایمنی خود را بهبود بخشیده و به دلیل پایین آمدن بار کمتری از قوطی ، می توانند آلودگی و سبد گمشده را در مبدا متوقف کنند. ارتفاع در حدود 4 with با Curotto-Can کمتر از بیشتر ASL ها است ، بنابراین انسدادهای سربار بطور چشمگیری کاهش می یابد.

اریک ایوانزمعاون رئیس جمهور ، مدیریت محصول موبایل توضیح داد که ایده LowRider از مشتریانی که با لودرهای جلو در ناوگان خود راحت بوده اند ، اما به یک راه حل انعطاف پذیرتر برای مقابله با چالش های بلندی سربار برای مسیرهای تجاری و مسکونی نیاز دارند. علاوه بر این ، سادگی عملیاتی و بهره وری کلی برای اپراتورهای جدید نگرانی و نگرانی بود که هیل با ظهور H.A.L.O حل کرد.

ایوانز گفت: “با HALO ، هیل کلید دیگری را از مشتریان ما پرسید و چیزی را طراحی کرد که باعث می شود رانندگان جدیدتر زودتر تولید شوند. گزینه HALO به اپراتورهای جدید در لودرهای تجاری جلو امکان می دهد چرخه پرتاب کامل کانتینر را با فشار یک دکمه کامل کنند.” . “این اصلاً AutoDump نیست. HALO به اپراتور اجازه می دهد تا اندازه ی ظروف ANSI را انتخاب کند ، سپس فقط دکمه را روی جوی استیک فشار داده و نگه دارد. HALO ظرف را در طول دنباله خود را کنترل می کند و ظرف را به حالت اولیه باز می گرداند. موقعیت شروع ، از بین بردن خطر آسیب کابین یا شیشه جلو اتومبیل. ”

LowRider با کنترل های هیدرولیکی ادیسه به صورت استاندارد عرضه می شود و در اندازه های بدنه 20 ، 23 و 28 حیاط در دسترس است. علاوه بر این ، LowRider را می توان برای H.A.L.O. ، Curotto-Can پیکربندی کرد®، CNrG® درب سوخت جایگزین و 3rd Eye® دوربین / گزینه های سیستم دیجیتال.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Heil Half / Pack LowRider ، با نزدیکترین فروشنده خود تماس بگیرید و یا مرورگر خود را به آدرس www.heil.com راهنمایی کنید.

درباره Heil:

تاسیس در سال 1901 ، هیل یکی از تولید کنندگان برتر جهان در مورد اجسام زباله های با دوام بسیار بالا ، با بهره وری بالا ، با تنظیمات سفارشی با راه حل های یکپارچه سازی شاسی و اتوماسیون است که به مشتریان کمک می کند تا کمترین هزینه مالکیت را بدست آورند. بدنه جمع آوری زباله آنها شامل طیف گسترده ای از لودرهای جلو ، لودرهای جانبی و لودرهای عقب است. بدنه های هیل در صنعت پسماند به عنوان افسانه ای برای بهره وری ، عمر طولانی ، سهولت نگهداری و ایمنی اپراتور شناخته می شوند. هیل بخشی از خانواده گروه راه حل های زیست محیطی شرکت هایی است که در صنعت زباله فعالیت می کنند. هیل با بیش از 40 نمایندگی در بیش از 60 مکان در سراسر کشور دارای شبکه ای در سراسر کشور است ایالات متحده. آنها افتخار می کنند که در خدمات به مشتری پیشرو هستند و آموزش کلاس جهانی و پشتیبانی پس از فروش را ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Heil ، به سایت heil.com ، صفحه Facebook Heil مراجعه کرده یا Heil را دنبال کنید توییتر.

درباره Dover:

Dover یک تولید کننده متنوع و ارائه دهنده راه حل های جهانی است که درآمد سالانه آن از آن بیشتر است 7 میلیارد دلار. ما تجهیزات و مؤلفه های نوآورانه ، مواد مصرفی ، قطعات جانبی ، نرم افزار و راه حل های دیجیتال و خدمات پشتیبانی را از طریق پنج بخش عملیاتی: محصولات مهندسی شده ، راه حل های سوخت گیری ، تصویربرداری و شناسایی ، پمپ ها و راه حل های فرآیند و تجهیزات برودتی و مواد غذایی ارائه می دهیم. Dover از مقیاس جهانی ، چابکی عملیاتی ، توانایی مهندسی در سطح جهانی و صمیمیت مشتری برای رهبری در بازارهایی که ما در خدمت آنها هستیم ، استفاده می کند. بیش از 60 سال با رویکرد کارآفرینی ما شناخته شده است ، تیم ما حدود 24000 کارمند طرز فکر مالکیت را در پیش می گیرد و با مشتریان برای تعریف مجدد آنچه ممکن است همکاری می کند. دفتر مرکزی در داونرز گروو ، ایلینویز، Dover در بورس اوراق بهادار نیویورک تحت عنوان “DOV” تجارت می کند. اطلاعات اضافی در سایت dovercorporation.com در دسترس است.

تماس با گروه راه حل های زیست محیطی:
جفری سوورتفجر
(423) 648-5257
[email protected]

DoverMediaContact:
AdrianSakowicz، VP، ارتباطات
(630) 743-5039
[email protected]

تماس با سرمایه گذار Dover:
AndreyGaliuk، VP، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذار
(630) 743-5131
[email protected]

SOURCE Dover

لینک های مربوطه

http://www.dovercorporation.com


پاسخی بگذارید