اخبار ایالات متحده 2021 رتبه بندی بهترین هتل ها را اعلام می کند

واشنگتن، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ، مرجع جهانی در رتبه بندی و مشاوره مصرف کننده ، امروز اعلام کرد بهترین هتل ها رتبه بندی ، که بیش از 30000 هتل لوکس و تفریحی را در سراسر جهان ارزیابی می کند ایالات متحده آمریکا، اروپا، کانادا، مکزیک، برمودا و کارائیب. حتی اگر مسافرت های جهانی محدود باقی بماند ، این هتل ها در رده بالای کلاس خود برای تجمل و مهمان نوازی به کار خود ادامه می دهند – شناختی که در این اوقات چالش بارزتر شده است.

وی ادامه داد: “صنعت مسافرت طی یک سال گذشته با چالش های زیادی روبرو شده است و تأکید بر لزوم پشتیبانی و شناخت هتل هایی که همچنان استانداردهای نمونه خود را حفظ می کنند ، تأکید دارد”. زک واتسون، سردبیر سفر در اخبار ایالات متحده. “لیست امسال یک راهنمای قابل اعتماد برای مسافران ارائه می دهد تا بتوانند هنگام برنامه ریزی برای سفر بعدی خود ، چه در چند ماه یا سال آینده ، از آن استفاده کنند.”

چهار فصل توچال لانای در هاوایی شماره 1 است بهترین هتل در ایالات متحده آمریکا، افراد مختلف و مسافران را با امکانات بی نظیر خود تحت تأثیر قرار می دهد ، از استخرهای زیبا و زمین گلف در کلاس جهانی گرفته تا فعالیت های روزمره مانند قایقرانی ، یوگا ساحلی و تورهای فرهنگی. اقامتگاه و اقامتگاه های آکوالینا در ساحل در ساحل سانی جزایر ، فلوریدا، در شماره 2 و شبه جزیره شیکاگو در شماره 3 دنبال می شود. این هتل ها به دلیل خدمات استثنایی مشتری ، محوطه مناسب ، اقامتگاه های بسیار مجلل و امکانات فراوان در هتل ، برجسته هستند.

“بهترین هتلها در ایالات متحده آمریکا راهنما اطلاعاتی در مورد همه چیز ، از امکانات اتاق گرفته تا امکانات استخر و آبگرم فراهم می کند ، به افرادی که دچار خارش می شوند می توانند از دفاتر خانه خود خارج شوند و کشور را جستجو کنند تا در صورت احساس راحتی ، برای اقامت بعدی یا تعطیلات خود برنامه ریزی کنند. “

مسافرانی که امیدوارند بتوانند در خارج از منزل خود را مورد توجه هرگونه تعطیلات آینده قرار دهند (فکر کنید: سواحل پراکنده ، کوههای دیدنی و فضاهای کاملاً باز) باید از رده بندی بهترین استراحتگاه های همه جانبه و بهترین استراحتگاه ها استفاده کنند. بهترین استراحتگاههای فراگیر در مکزیک و بهترین استراحتگاههای فراگیر در کارائیب لیست ها یک نقشه راه برای هر کسی که در خواب نوشیدن یک مارگاریتا در یک ساحل شن سفید است ، اما در تلاش برای تجزیه و تحلیل برنامه های غذایی پیچیده و بسته های تعطیلات است ، فراهم می کند. در همین حال ، بهترین استراحتگاه ها در ایالات متحده آمریکا و بهترین استراحتگاه ها در کانادا این لیست دارای ویژگی های کلاس جهانی است که از مسیرهای پیاده روی و اسکی گرفته تا سواحل ، استخرها و پارک های آبی ارائه می دهد.

Cheval Blanc St-Barth Isle de فرانسه در سنت بارت است بهترین هتل در کارائیب. در همین حال، کوه جید که در سنت لوسیا جایگاه برتر را به عنوان حفظ می کند بهترین استراحتگاه همه جانبه در کارائیب، به لطف غذاهای خوش طعم در محل و گزینه های متنوع برنامه غذایی ، علاوه بر “پناهگاه های” سه جداره یا اتاق هایی که منظره گسترده ای از دریای کارائیب و پیتونز را ارائه می دهند.

برای بهترین هتل ها در مکزیک، Rosewood Mayakoba در پلایا دل کارمن مقام اول را کسب می کند ، در حالی که Grand Velas Riviera Maya در Playa del Carmen ، معروف به خدمات عالی مشتری ، غذاهای لذیذ و احیای خدمات آبگرم ، بهترین استراحتگاه همه جانبه در مکزیک.

Ritz-Carlton Montréal به عنوان بهترین هتل در کانادا، و Rosewood Bermuda در رتبه 1 امسال قرار دارد بهترین هتل ها در برمودا لیست لو بریستول پاریس، از شماره 3 ، به عنوان شماره 1 وارد شد بهترین هتل در اروپا و به دلیل اتاقهای به سبک پاریسی و توجه کارکنان به جزئیات توسط میهمانان جشن گرفته می شود.

اخبار ایالات متحده با استفاده از روش شناسی که جوایز صنعت هر هتل را با رتبه بندی ستاره و بررسی مهمان خود ترکیب می کند. اخبار ایالات متحده شامل داده های COVID-19 در رتبه بندی نیست. با این حال ، چندین جوایز عمده صنعت که در این رتبه بندی لحاظ شده اند ، تمیزی املاک را در نظر می گیرند. تیم سفر اخبار ایالات متحده همچنین اطلاعاتی در مورد چگونگی ویروس کرونا ویروس صنعت هتل را تغییر می دهد، روش هایی که پروتکل های نظافت هتل تکامل یافته است و هتل های برتر برای کارگران از راه دور. این رتبه بندی بخشی از عمودی سفرهای خبری آمریکا است که همچنین ارزیابی می کند بهترین تعطیلات، بهترین خطوط دریایی و بهترین برنامه های پاداش سفر.

2021 اخبار ایالات متحده آمریکا بهترین رتبه بندی در هتل ها

در ایالات متحده آمریکا

 1. چهار فصل توچال لانایی
 2. اقامتگاه و اقامتگاه های آکوالینا در ساحل
 3. شبه جزیره شیکاگو
 4. هتل بورلی هیلز
 5. لانگهام، شیکاگو

که در کانادا

 1. ریتز کارلتون مونترال
 2. Rosewood Hotel Georgia
 3. مسافرخانه جزیره Fogo
 4. ریتز کارلتون ، تورنتو
 5. لبه اقیانوس آرام فیرمونت

که در مکزیک

 1. Rosewood Mayakoba
 2. One & Only Palmilla
 3. اسپرانزا، مجموعه استراحتگاه های Auberge
 4. والدورف آستوریا لوس کابوس پدرالگال
 5. Montage Los Cabos

در کارائیب

 1. Cheval Blanc St-Barth Isle de France
 2. Eden Rock – سنت بارتس
 3. کلاه Belmond Juluca
 4. کوه جید
 5. ساحل دورادو ، ذخیره گاه ریتز کارلتون

که در برمودا

 1. چوب رز برمودا
 2. هتل و کلوپ ساحلی همیلتون پرنسس
 3. لورن در ساحل صورتی
 4. فیرمونت ساوتهمپتون
 5. Cambridge Beaches Resort & Spa

که در اروپا

 1. لو بریستول پاریس
 2. Hotel de la Ville ، هتل A Rocco Forte
 3. هتل قصر بدروت
 4. قلعه اشفورد
 5. هتل چهار فصل جورج پنجم ، پاریس

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید بهترین هتل ها و از # بهترین هتل ها در استفاده کنید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام.

درباره اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی
اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی رهبر جهانی در رتبه بندی کیفیت است که افراد را قادر به تصمیم گیری بهتر و آگاهانه تر در مورد مسائل مهم زندگی آنها می کند. یک شرکت خبری و اطلاع رسانی دیجیتال با تمرکز بر آموزش ، بهداشت ، پول ، سفر ، اتومبیل و اخبار ، USNews.com مشاوره ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل مصرف کننده را ارائه می دهد تا به افرادی که در تمام مراحل زندگی تصمیمات پیچیده ای می گیرند ، خدمت کند. بیش از 40 میلیون نفر بازدید می کنند USNews.com هر ماه برای تحقیق و راهنمایی. دفتر مرکزی اخبار ایالات متحده آمریکا در سال 1933 تاسیس شد ایالت واشنگتن.

منبع اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی

لینک های مربوطه

https://www.usnews.com/