هیوندای موتوراسپرت در جاده بین المللی Daytona تاریخ سازی می کند

قبل از شروع مسابقات مشهور رولکس 24 ساعته در Daytona ، گروه هیوندای موتور اسپورت Veloster ETCR را معرفی کرد ، اولین اتومبیل مسابقه اتومبیلرانی Touring Electric. این ماشین بر اساس جاده Veloster N طراحی شده است و مخصوصاً برای رده جدید ETCR طراحی شده است و طرفداران مسابقه IMSA و طرفداران مسابقه Daytona را متحیر می کند زیرا از “Roval” 3.56 مایلی حاشیه کرانه های Daytona با آرام ، در عین حال هیجان انگیز عبور می کند وزوز.

لحظاتی بعد ، Elantra N TCR کاملاً جدید پرچم سبز را برای اولین بار به خود اختصاص داد و اولین مسابقه خود را در مسابقات افتتاحیه سری 2021 IMSA Michelin Pilot Challenge (IMPC) انجام داد. هر دو ماشین شماره 33 و شماره 98 Elantra N TCR با تحمل چالش طاقت فرسای 4 ساعته ، 370 مایل نابخشودنی را پشت سر گذاشتند و پرچم شطرنجی را در میان ده کشور برتر قرار دادند. مقام ششم و نهم به ترتیب شاهکار چشمگیر اولین اتومبیل مسابقه ای کاملاً جدید ، که نسخه مسابقه ای هیوندای النترا است ، که اخیراً به عنوان 2020 بهترین خودرو سال آمریکای شمالی انتخاب شده است.

ورودی های پشت سر هم قهرمانی هیوندای ولوستر N TCR در این فصل در IMPC چند برابر شده است. شش Hyundai Veloster N TCR در Daytona مسابقه را آغاز کرد. در آخرین ساعت ، کشتی بازو برای اولین بار روی سکو هیوندای به نبردی بین ورود # 77 Bryan Herta Autosport (BHA) در آمد تیلور هاگلر و مایکل لوئیس و شماره 54 پوشش جهانی Veloster N TCR از مایکل جانسون و استیون سیمپسون. هاگلر و جانسون مسابقه را آغاز كردند و اتومبیل های اتومبیلرانی سالم را به لوئیس و سیمپسون تحویل دادند كه نبرد را به دور آخر رساندند. لوئیس در دور 78 با راننده همکار هیوندای پیشتاز مسابقه شد میسون فیلیپی در دوم و سیمپسون در پنجم. این یک هیوندای 1،2،3 بود که لوئیس در بالای آن قرار داشت و پس از آن فیلیپی و سیمپسون قرار گرفتند. لوئیس و فیلیپی در آخرین توقف خود با 20 دور مانده به مسابقه ایستادند. سیمپسون و تیم خود را در دور 93 انجام دادند. با 11 دور مانده و تایرهای تازه ، این سه نفر به مصاف هم رفتند – لوئیس و سیمپسون برای رسیدن به جایگاه سکوهای مختلف رفت و برگشت کردند. فیلیپی در رتبه پنجم همچنان در دسترس نبرد بود. این سیمپسون بود که آخرین حرکت را در آخرین دور انجام داد و در رده سوم ، چهارم (# 77 لوئیس) ، پنجم (# 51 فیلیپی) ، ششم (# 33 ویلکینز) و نهم (# رژه اتومبیل های هیوندای) از خط پایان عبور کرد. 98 تعقیب)

هیوندای موتور
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه لیاقت بهتر را دارند. از نحوه طراحی و ساخت اتومبیل هایمان گرفته تا نحوه برخورد با افرادی که آنها را رانندگی می کنند ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. تولید محصولات هیوندای از محصولات پرقدرت خودرو ، SUV و خودروهای الکتریکی و سلول سوختی با قدرت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – قول ما برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی در سراسر کشور فروخته و سرویس می شوند و تقریباً نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته می شوند. دفتر مرکزی هیوندای موتور آمریکا در است فواره دره ، کالیفرنیا، و زیرمجموعه شرکت هیوندای موتور کره است.

لطفا به وب سایت رسانه ما در مراجعه کنید www.HyundaiNews.com

هیوندای موتور امریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

منبع هیوندای موتور آمریکا

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com