یوننان چین مسابقات بین المللی عکس آنلاین را آغاز کرد

یوننان، واقع در جنوب غربی چین، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در کشور برای مسافران بین المللی است. در سال 2019 ، مسافران جهانی در مجموع 7.39 میلیون سفر به این استان انجام داده اند که دارای ترکیبی خارق العاده از فرهنگ اقلیت های قومی ، مناظر جذاب و سیستم زیست محیطی متنوع است. از مقصدهای معروف گردشگری این استان می توان به لیجیانگ ، دالی ، شانگری لا و زیشوانبانا اشاره کرد.

یوننان رتبه برتر را در چین برای تنوع زیستی آن. از کوههای برفی گرفته تا جنگل های بارانی گرمسیری ، این استان بیشترین تعداد گونه های گیاهی را در کشور میزبانی می کند و سرزمین عجایبی را برای طیف گسترده ای از گونه های جانوری فراهم می کند. به عنوان “پادشاهی جانوران” و “پادشاهی گیاهان” شناخته می شود. حیوانات نادر و در معرض خطر زیادی وجود دارد یوننان، بسیاری از آنها را نمی توان در جای دیگر یافت چین.

صنعت جهانگردی جهانی به شدت آسیب دیده است ، زیرا سفرهای بین المللی از سال گذشته به طور جدی محدود شده است. صنعت گردشگری محلی امیدوار است که مسابقه عکس بتواند خاطرات خود را به مسافران جهانی یادآوری کند یوننان، تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و به مراقبت از اکوسیستم آسیب پذیر و مادر مادرمان کمک کنند.

برگزار کننده مسابقه ، از طرف یوننان صنعت گردشگری ، همچنین دعوت به بازدید کنندگان در سراسر جهان برای بازدید مجدد از این مکان جادویی. یوننان پس از بازگشایی سفرهای بین المللی آماده میزبانی از گردشگران بین المللی است تا از زیبایی های آنجا لذت ببرند.

عکس خود را همین حالا ارسال کنید

کاربران اینستاگرام فقط باید عکس های خود را با هشتگ #wildyunnanthroughthelens برای شرکت در آن ارسال کنند. انواع عکسها در مورد یوننان مورد استقبال قرار می گیرند ، به ویژه موارد زیر

  • تنوع فرهنگی در یوننان، یک جاذبه مهم برای گردشگران و یک سرمایه مهم برای توسعه صنعت گردشگری محلی است.
  • یوننان تجربه های منحصر به فرد و خارق العاده بوم گردی ، مانند پیاده روی در جنگل های بارانی با راهنمای محلی ، سفرهای اردو در کوه ها یا چشمه های آب گرم طبیعی.
  • یوننان منابع طبیعی غنی ، از جمله عکس های متنوع ترین اکوسیستم در چین.
  • جشنواره ها و فعالیت ها در یوننان، پر از افسانه و با آواز ، رقص و نقاشی جشن گرفته می شود.
  • یوننان مناظر و مناظر خیره کننده ای از کوههای پوشیده از برف به یک محیط گرمسیری واقعی.

جوایز و جوایز: بازپرداخت سفر بعدی شمامورد استفاده قرار گرفت

برندگان با ترکیبی از یک پانل خبره از متخصصان گردشگری با صلاحیت بالا و تعداد “پسندیدن” و “نظرات” در اینستاگرام انتخاب می شوند.

5 برنده برتر جوایز زیر را دریافت می کنند:

  • مکان اول: الف یوننان صندوق سفر از 8000 RMB؛
  • مکان دوم: الف یوننان صندوق سفر از 5000 RMB؛
  • مکان 3 تا 5: الف 3000 RMB یوننان صندوق سفر

صندوق سفر از تاریخ معتبر خواهد بود اول ماه مه 2021 تا پایان سال 2024. به هر پنج برنده نیز عنوان “افسر توصیه های گردشگری سال” اعطا می شود.

علاوه بر این ، 20 اثر عکاسی با کیفیت بالا که از این کمپین انتخاب شده اند ، در جریان کنفرانس تنوع زیستی سازمان ملل متحد در سال 2021 به نمایش در خواهند آمد.

اعضای هیئت داوران معرفی می شوند به زودی.

منبع iFeng.com