Gaming & Hospitality Acquisition Corp. قیمت 175،000،000 دلار پیشنهاد اولیه افزایش یافته را اعلام می کند

لاس وگاس، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – شرکت بازی و مهمان نوازی (“شرکت“) امروز اعلام کرد که قیمت عرضه اولیه خود را 17،500،000 واحد در 10.00 در هر واحد.

واحدها برای ثبت در بازار سرمایه نزدک تأیید شده اند (“نزدک“) با نماد” GHACU “و انتظار می رود تجارت در Nasdaq در آغاز شود 3 فوریه 2021. هر واحد از یک سهم سهام عادی کلاس A شرکت و یک سوم از یک ضمانت قابل بازخرید تشکیل شده است که هر حکم کامل به دارنده آن حق می دهد یک سهم از سهام عادی کلاس A شرکت را به قیمت 11.50 دلار به ازای هر سهم ، منوط به تعدیل. فقط ضمانت نامه های کامل قابل تمرین هستند. هنگامی که اوراق بهادار تشکیل دهنده واحدها معاملات جداگانه ای را آغاز کردند ، سهام عادی کلاس A و ضمانت نامه ها به ترتیب با نمادهای “GHAC” و “GHACW” در Nasdaq ذکر می شوند.

انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 5 فوریه 2021، به شرط بسته شدن عرف

این شرکت یک شرکت چک سفید است که با هدف ایجاد ادغام ، بورس سهام سرمایه ، خرید دارایی ، خرید سهام ، ساماندهی مجدد یا ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند مشاغل تشکیل شده است. در حالی که شرکت ممکن است یک فرصت کسب را در هر صنعت یا بخشی دنبال کند ، شرکت قصد دارد تا فرصت های خرید را در بخش های بازی و مهمان نوازی متمرکز کند.

شرکت دویچه بانک اوراق بهادار (“بانک دویچه“) به عنوان تنها مدیر اجرای کتاب و پذیره نویسان پیشنهاد فعالیت می کند. این شرکت به دویچه بانک یک گزینه 45 روزه برای خرید حداکثر 2،500،000 واحد اضافی برای پوشش بیش از حد تخصیص در صورت وجود ، به Deutsche Bank داده است.

این پیشنهاد فقط به وسیله دفترچه ارائه می شود. کپی از دفترچه اولیه مربوط به پیشنهاد و دفترچه نهایی ، در صورت موجود بودن ، می تواند از Deutsche Bank at Deutsche Bank Securities Inc. ، Attn: Prospectus Department، 60 Wall Street، نیویورک، نیویورک 10005 ، تلفن: 800-503-4611 یا ایمیل: [email protected].

بیانیه ثبت مربوط به اوراق بهادار از تاریخ لازم الاجرا شد 2 فوریه 2021. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی این چنینی است.

اظهارات منتظر نگاه

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهد ، از جمله با توجه به پیشنهاد اولیه و برنامه های شرکت در مورد صنعت هدف برای یک ترکیب تجاری بالقوه. نمی توان اطمینان داد که پیشنهاد مورد بحث در بالا با شرایط توضیح داده شده کامل می شود ، یا اینکه شرکت در نهایت یک معامله ترکیبی از تجارت را انجام می دهد. اظهارات رو به جلو تحت شرایط زیادی قرار دارد ، بسیاری از این شرایط از عهده شرکت خارج است ، از جمله موارد ذکر شده در بخش عوامل خطر در بیانیه ثبت شرکت و دفترچه اولیه پیشنهاد ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC“). کپی این اسناد در وب سایت SEC ، www.sec.gov موجود است. شرکت متعهد نمی شود که این گزاره ها را برای اصلاح یا تغییر بعد از تاریخ انتشار ، به روز کند ، مگر اینکه قانون مورد نیاز باشد.

مخاطب

جاناتان کهنر / کیت تامپسون / جولیا سوتوسانتی
ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر
212.355.4449

SOURCE Gaming & Hospitality Acquisition Corp.