اسنوبوردها قرار است دامنه های برفی تپه های شنی قطر را عوض کنند

دوحه، قطر، 11 آوریل 2021 / PRNewswire / – شورای ملی گردشگری قطر (QNTC) با همکاری Q Explorer Tourism ، گزینه جدیدی را برای اسکی بازان و اسنوبرد بازانی ارائه می دهد که به دلیل محدودیت های سفر تعطیلات سالانه برف خود را از دست داده اند: هیجانات تپه های شنی بیابانی.

شرکت تورهای برتر تا یک سوم تخفیف قیمت ورزشهای شن و ماسه را ارائه می دهند سپتامبر 2021، به طرفداران اسکی و اسنوبرد این فرصت را می دهد تا سالانه رفع آدرنالین کنند.

برای سال 2021 ، QNTC از کسانی که سفر اسکی یا اسنوبورد را از دست داده اند دعوت می کند تا هنگام باز شدن مجدد مرزها به کشور سفر کنند تا از منطقه راحتی خود خارج شوند و چیز جدیدی را امتحان کنند – با کسری از هزینه. تپه های دیدنی تماشایی خور العدید، در غیر این صورت به عنوان دریای داخلی شناخته می شود ، یک جایگزین مسحورکننده برای پیست های اسکی آزمایش شده ارائه می دهد و در انتظار کشف توسط مسافران دوستدار ماجراجویی است. به اسکی بازان و اسنوبورد یادآوری می شود که کرم ضد آفتاب خود را بسته بندی کنند – برای جلوگیری از علامت زدن از آفتاب گرم زمستان.

گردشگری Q Explorer سه معامله بسته را برای سفرهای روزانه و همچنین اقامت یک و دو شب برای دو تا چهار نفر را تبلیغ می کند. با طیف گسترده ای از تورهای مسافرتی ، کسانی که فصل برف را از دست داده اند می توانند از یک تور جذاب و فراموش نشدنی لذت ببرند.

مدیر عامل شورای ملی گردشگری قطر ، برتولد ترنکل گفت: “محدودیت های سفر در بسیاری از 12 ماه گذشته چالش برانگیز بوده است و تقاضای شدید برای ماجراجویی و تجارب جدید در میان مسافران وجود دارد. ما از کسانی که از شادی دامنه ها لذت می برند دعوت می کنیم تا به دنبال عجله آدرنالین خود در تپه های شنی بیابان باشند امسال.”

قطر یک انتخاب جذاب برای مسافران فعال در زمینه تعطیلات است و دامنه فعالیتهای موجود در کویر ، تعداد کمی از تجربیات این مقصد منحصر به فرد را تشکیل می دهد. “

برای اسکی بازان و اسنوبوردی که در این فصل برف پودر خود را از دست می دهند و هر کسی که می خواهد در شکستن آفتاب زمستانی خود چیز جدیدی را امتحان کند ، به سایت www.visitqatar.qa مراجعه کرده و یا کتاب را رزرو کرده و در www.q-explorer.com تخفیف دریافت کنید.

ماجراهای برتر کویر در قطر عبارتند از:

1. ساندوبورد

شناور در صحرا نزدیک مال قطر دریای داخلی ، خور العدید، یک تجربه جذاب برای بیرون آوردن ماجراجویان از منطقه راحتی آنها است. کسانی که بدنبال یک سواری هیجان انگیز هستند می توانند در نسیم گرم عربستان به پایین ماسه ها سر بزنند.

2. تپه شنی

برای جرات شیاطین که به دنبال یک تجربه جدید و اکتان بالا هستند ، هیجان تسخیر تپه های شنی با دوچرخه چهار چرخ در صحرا مطمئناً تحریک کننده خواهد بود.

3. سافاری کویر

قطر مکانی ایده آل برای یک سافاری کویری است و به مسافران فرصت می دهد 11،437 را کشف کنند2 کیلومترها بیابان است که در کمتر از یک ساعت فاصله دارد دوحه. بازدیدکنندگان با یک راننده 4WD حرفه ای ، از لذت هیجان انگیز سر خوردن در صحرای قطر در 4×4 های تهویه مطبوع لذت می برند. برای یک تجربه ناهار خوری واقعاً بی نظیر ، افراد خوش غذا می توانند سافاری بیابانی خود را با شام در زیر نور شمع در زیر ستاره ها خاتمه دهند.

4. شتر سواری

قطر مکانی عالی برای کشف تپه های شنی جذاب کویر است که توسط کامبلگ کشف شده است. حیوانات باشکوه تجربه ای بی نظیر و معتبر از جمله بازدید از سایت هایی مانند این مکان را به مسافران ارائه می دهند خور العدید یا قلعه الوجبه.

یادداشت ها برای سردبیران:


بسته 1
نرخ عادی

نرخ تخفیف

تخفیف در٪

2 نفر

QAR 1700

QAR 1200

-23.50٪

4 نفر

QAR 2400

QAR 1700

-29.00


بسته 2 – 1 شبنرخ عادی

نرخ تخفیف

تخفیف در٪

2 نفر

QAR 3،140

QAR 2520

-19.75٪

4 نفر

QAR 5280

QAR 4340

-17.80٪


بسته 2 – 2 شبنرخ عادی

نرخ تخفیف

تخفیف در٪

2 نفر

QAR 4580

QAR 3،840

-16.15٪

4 نفر

QAR 8،160

QAR 6،980

-14.46٪

برای سوالات مربوط به رسانه ، لطفا با دفتر مطبوعاتی QNTC در تماس باشید:

+974 7034 8963 | [email protected]

درباره شورای ملی گردشگری قطر (QNTC)

مأموریت شورای ملی گردشگری قطر استقرار محکم است قطر به عنوان مکانی که اصالت فرهنگی با مدرنیته مطابقت دارد و مردم جهان گرد هم می آیند و پیشنهادات بی نظیری را در فرهنگ ، ورزش ، تجارت و سرگرمی های خانوادگی تجربه می کنند.

کار QNTC توسط استراتژی بخش گردشگری ملی قطر (QNTSS) هدایت می شود ، که به دنبال ایجاد تنوع در پیشنهاد گردشگری این کشور و افزایش هزینه های بازدید کنندگان است.

از زمان راه اندازی QNTSS ، قطر از بیش از 14 میلیون بازدید کننده استقبال کرده است. تأثیر اقتصادی بخش گردشگری در قطر با تعیین گردشگری در سال 2017 به عنوان بخشی با اولویت در پی اقتصاد متنوع تر و بخش خصوصی فعال تر ، به طور فزاینده ای قابل مشاهده است.

وب: www.visitqatar.qa

توییتر: NTC_Qatar

لینکدین: شورای ملی گردشگری قطر

تصاویر مرتبط

qatar-National-Tourism-Council.jpg
شورای ملی گردشگری قطر

qatar-National-Tourism-Council.jpg
شورای ملی گردشگری قطر

منبع شورای ملی گردشگری قطر