برنامه فروش خودرو MA فروشنده پیشرفت خوبی در جهت بازگشت به خدمات بازرسی و آزمایش آلایندگی خودرو موتور دارد

SHREWSBURY ، توده.، 10 آوریل 2021 / PRNewswire / – شرکت Applus Technologies ، امروز از بروزرسانی قابل توجه پیشرفت در روند بازیابی برنامه بازرسی ایمنی و آزمایش آلایندگی MA Vehicle Check به سرویس کامل خبر داد.

Applus مرحله 1: اصلاح را به اتمام رسانده است و اکنون در مرحله 2 است: ترمیم و آزمایش سیستم یک فرایند سه فاز بسیار آگاهانه و روشمند برای بازگرداندن آنلاین برنامه MA Vehicle Check پس از حمله بدافزار که اپلوس را مجبور به توقف موقت آزمایش می کند. برنامه پایین در طول این مراحل ، Applus همکاری نزدیکی با رجیستری وسایل نقلیه موتوری (RMV) و تحت هدایت ماساچوست داشته است تا اطمینان حاصل کند که همه جنبه ها برای بازگرداندن ایمن و مطمئن به آزمایش برنامه به طور کامل بررسی و ارزیابی می شود.

گفت: “من خوشحالم که گزارش می کنم که بازگشت ما به خدمات به وضوح در چشم است زیرا ما همچنان به پیشرفت قابل اندازه گیری فاز 2 ادامه می دهیم.” دارین گرین، مدیر عامل شرکت ، Applus Technologies Inc. ، ایالات متحده . “ما انتظار داریم که سیستم تا اواخر آفلاین بماند شنبه 17 فروردین، در حالی که تیم تکنسین های ما برای بازگرداندن ایستگاه های کاری خود به طور جداگانه با هر مرکز آزمایشی مجاز در کشورهای مشترک المنافع کار می کنند. پس از اتمام کار ، ما آمادگی سیستم آفلاین را با RMV و یک گروه آزمایشی از ایستگاه های بازرسی کاملاً ارزیابی خواهیم کرد. ”

پس از اتمام فاز 2 ، برنامه Applus مرحله 3 را شروع می کند: پشتیبانی از Go-Live و Post-Go-Live. این مرحله نهایی بیش از 1800 ایستگاه بازرسی ایمنی و آزمایش گازهای گلخانه ای در سراسر ایالت را به قابلیت های تست کامل برای همه کلاس های وسایل نقلیه موتوری باز می گرداند. تمام ایستگاه های بازرسی در برنامه MA Vehicle Check با قابلیت انجام بازرسی های ایمنی خودرو و آزمایشات آلایندگی به طور همزمان بصورت آنلاین باز می گردند.

گرین گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که قبل از راه اندازی مجدد سیستم ، همه مسائل را حل کرده ایم تا پس از راه اندازی مجدد برنامه ، از تاخیرهای اضافی یا ناراحتی جلوگیری شود.” “ما ناامیدی را که این قطع موقت باعث ایجاد مشتریان آژانس ، ایستگاه های آزمایش و رانندگان شده است ، تشخیص می دهیم. اکنون ضرورت ما این است که نیاز به راه اندازی مجدد برنامه را در اسرع وقت با مسئولیت خود متعادل کنیم تا اطمینان حاصل شود که همه اجزای برنامه از بدافزار آزاد است ، قبل از بازگرداندن آنلاین برنامه ، کاملاً آزمایش شده و به طور عادی کار می کند. “

برای کاهش تأثیر بر رانندگان ، RMV با مجری قانون تماس گرفته است تا در مورد برچسب های منقضی شده در نظر بگیرد تا اطمینان حاصل کند که در اثر خرابی سیستم ، رانندگان با جریمه یا مجازات روبرو نمی شوند. بعلاوه ، نیاز به بازآزمایی 60 روزه و بازآزمایی رایگان در این مدت تمدید شده است.

RMV جلسات مجازی اطلاعاتی – وبینارها – را برای دارندگان و مدیران ایستگاه ها برگزار کرد و ما در حال ارسال به روزرسانی پیشرفت روزانه و اطلاعات مهم به همه ایستگاه ها و بازرسان و به روزرسانی صفحه اصلی وب سایت www.MAVehicleCheck.com هستیم.

خدمات زیر برای ایستگاه های آزمایش و بازرسان بدون وقفه ادامه داشته اند:

  • برنامه ریزی و آینده آموزش ایستگاه و بازرس طبق برخی موارد استثنایی طبق برنامه ادامه دارد.
  • مجوزهای بازرس جدید و تمدید شده همچنان در مرحله پردازش هستند.
  • پردازش مجدد مجوزهای ایستگاه همچنان ادامه دارد.

SOURCE Applus Technologies، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.MAVehicleCheck.com