دیزنی لند توچال زمین کاملاً جدیدی را باز خواهد کرد. پردیس انتقام جویان از 4 ژوئن 2021 از تازه استخدام شده های قهرمان قهرمان استقبال می کند

وی گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که به زودی از میهمانان خود در پردیس انتقام جویان ، اولین سرزمینمان که به Super Heroes اختصاص داده شده است ، استقبال می کنیم.” کن پاتروک، رئیس جمهور ، توچال دیزنی لند. “در اینجا ، اعضای بازیگران ما متحد می شوند تا به مهمانان در هر سنی کمک کنند قدرت فوق العاده خود را پیدا کنند و خاطرات خاصی ایجاد کنند.”

پردیس انتقام جویان نیرومندترین قهرمانان زمین را برای منافع مشترک دور هم جمع می کند و آنها از همه افراد تازه دعوت شده برای پیوستن به این عمل دعوت می کنند: با انتقام جویان و متحدان آنها تیم شوید. تارهای زنجیر را با مرد عنکبوتی ، غذای مبتکرانه و نوشیدنی آزمایش کنید و بخشی از یک جهان بزرگتر شوید. کودکان و مهمانان در هر سنی قدرت خود را پیدا می کنند زیرا در کنار برخی از Super Heroes محبوب خود با داشتن فرصتی برای گذراندن داستان قهرمانانه خود ، نقشی فعال دارند.

مهمانان این فرصت را خواهند داشت که مرد عنکبوتی در بالای پردیس انتقام جویان با عملکردهای آکروباتیک خنثی کننده جاذبه و عملی که قبلاً در پارک دیزنی دیده نشده بودند ، شروع به عمل کند. آنها را به سمت جاذبه جدید سوق می دهد ، WEB SLINGERS: یک ماجراجویی مرد عنکبوتی ، که مهمانان را به یک فرار تعاملی سوق می دهد. و این فقط آغاز سرگرمی است. میهمانان با Black Panther و محافظان نخبه واکاندا ، Dora Milaje آموزش خواهند دید. برای نجات نگهبانان کهکشان از قلعه گردآورنده تیم شوید. با Super Heroes (و خائنانی) روبرو شوید و هیجان ها را تجربه کنید زیرا انتقام جویان دشمنان خود را نگه می دارند و روز را نجات می دهند. کسانی که بدنبال تهیه مأموریت بعدی خود هستند آنها را پیدا خواهند کرد آشپزخانه Pym Test با نمایش غیرممکن خوراکی ها.

در هنگام کاوش در پردیس انتقام جویان ، افراد تازه وارد ممکن است در زره پوش جدید خود با مرد آهنین روبرو شوند ، مارک 80. Ant-Man و The Wasp برای اولین بار در دیزنی لند استراحتگاه ظاهر می شوند و دکتر استرنج برای جذب نیروها به روش های هنرهای عرفانی در کهن حرم مقدس. بیوه سیاه ، پلنگ سیاه ، ثور ، نگهبانان کهکشان ، کاپیتان آمریکا و کاپیتان مارول از جمله افرادی هستند که به این اقدام پیوسته اند.

وی گفت: “هنگامی که قصد ایجاد این تجربه های خارق العاده Super Hero را در سرتاسر جهان داشتیم ، یک جاذبه جدید مرد عنکبوتی را برای پارک ماجراجویی دیزنی کالیفرنیا در یک سرزمین غوطه وری با تجربه های شخصیت شگفت انگیز طراحی کردیم.” اسکات دریک، مدیر خلاق نمونه کارها برای Walt Disney Imagineering. “ما همچنین یک داستان اصلی ساختیم که تمام تجربیات را به روشهای معتبر برای این شخصیتها بهم متصل می کند. ما در کنار هم با تیم هایی کار کردیم که فیلم ها و کمیک های انتقام جویان را زنده کردند تا مکانی را ایجاد کنیم که قهرمان نسل بعدی قهرمانان “

گفت: “پردیس انتقام جویان جایی خواهد بود که طرفداران و میهمانان سرانجام می توانند به دنیایی که دوست دارند گام بردارند و در کنار برخی از قهرمانان مورد علاقه خود بایستند.” دیو بوشور، معاون رئیس خلاقیت و بازاریابی Franchise برای استودیوی مارول. “خوش بینی ذاتی در پردیس انتقام جویان تنوع ، قدرت و کار تیمی این شخصیت های خارق العاده را به تصویر می کشد ، و اکنون آنها گرد هم می آیند تا مردم را از سراسر جهان تحت یک اصل راهنمایی متحد کنند: ما با هم قویتر هستیم.”

قدم به جای جدیدی در جهان بگذارید

درهای دانشگاه انتقام جویان از همه انتقام جویان ، متحدان آنها و تازه استخدام شده ها استقبال می کند. تونی استارک این سایت را که قبلاً یکی از مجموعه های صنایع استارک پدرش بود ، به عنوان مکانی برای آموزش نسل بعدی Super Heroes ارائه داد.

داستان این سرزمین با جزئیات معتبر گسترش می یابد زیرا پردیس انتقام جویان از چندین مکان قهرمانانه تشکیل شده است که هر کدام به میزبانی انتقام جویان مختلف یا متحد خود در اختیار دارند ، تا قدرت ، فن آوری و دانش منحصر به فرد خود را با افراد تازه کار به اشتراک بگذارند. خوش بینانه و آینده نگر ، اینها نشان دهنده فضاهای کهکشانی ، مکانهای عرفانی ، معماری مدرن و فناوری براق است.

اولین آدرس اصلی آدرس در سراسر جهان تیپ مهندسی – همچنین به عنوان شناخته می شود وب این نوآوران درخشان مانند پیتر پارکر که توسط آنها جمع شده است تونی استارک برای ابداع فناوری های جدید و تجهیز افراد روزمره برای قهرمان شدن. WEB میزبان جدید WEB SLINGERS: a Spider-Man Adventure است ، اولین جاذبه گردشگری دیزنی که دارای این Super Hero نمادین است.

ستاد انتقام جویان در قلب زمین است ، یک ساختمان نمادین که در آن مهمانان ممکن است نگاهی اجمالی به انتقام جویان داشته باشند که برای نجات روز آماده عمل می شوند. یک کوین جت درخشان در بالای سقف خود به عنوان چراغ راهی برای دانشگاه نشسته است.

شبکه های زنجیر با مرد عنکبوتی و با محافظان کهکشان متحد شوید

تام هالند نقش خود را دوباره تکرار خواهد کرد پیتر پارکر در جاذبه جدید زمین ، WEB SLINGERS: یک ماجراجویی مرد عنکبوتی. این ماجراجویی جدید و پرمخاطب ، مهمانان را به آزمایش مهارت های زنجیرزنی تحت وب دعوت می کند ، کاری که با فناوری نوآورانه متناسب با این جذابیت حاصل شده است. ماموریت: با Spidey همراه شوید و به Spider-Bots خارج از کنترل کمک کنید تا آنها در دانشگاه ویران شوند. در یک خانه باز در وب ، پیتر پارکر و مخترعین مشتاق از مهمانان می خواهند عینک سه بعدی داشته باشند و جدیدترین اختراع خود ، وسیله نقلیه WEB Slinger را به رانندگی آزمایش کنند ، که به آنها امکان می دهد مانند مرد عنکبوتی توری بند بزنند و داشتن قدرت فوق العاده را تجربه کنند.

این جاذبه دوستانه خانوادگی ، مجموعه های فیزیکی و محیط های مجازی را با هم ترکیب می کند تا در یک فرار از تعامل ، نیروهای جدید را جذب کند. این جاذبه برای ارتقا heroes قهرمانان جوان مشتاق برای پیوستن به این سرگرمی هیچ نیازی به قد ندارد.

قلعه سر به فلک کشیده شده در ارتفاعات بالای سرزمین قرار دارد نگهبانان کهکشان – ماموریت: شکست! یکی از علاقه مندان به علاقه مندان که در ماجراجویی دیزنی کالیفرنیا در سال 2017 افتتاح شد. مهمانان قهرمان این ماجراجویی سنگین هستند زیرا به نجات یک باند کیهانی از سوits استفاده ها کمک می کنند. Taneleer Tivan ، معروف به مجموعه دار ، مجموعه بی نظیر خود را از جانوران ، آثار و گونه های خارق العاده از سراسر کیهان به زمین آورده است. برای بدبختی آنها ، Star-Lord ، Gamora ، Rocket ، Drax و Groot اخیراً بخشی از “مجموعه” تیوان شده اند و در قلعه او به اسارت در می آیند. به یک ضرب وشتم عجیب و غریب ، موسیقی با الهام از موسیقی متن فیلم ها و سکانس های مهیج سقوط آزاد نیاز دارد تا این ماجرا بتواند Guardians را بیرون بکشد.

برای اولین بار: Ant-Man و The Wasp به سرزمینی پر از قهرمان پیوستند

در طول پردیس انتقام جویان ، Super Heroes از راه های جالب تر از همیشه زنده می شوند.

در ستاد انتقام جویان، مهمانان ممکن است فرصتی برای دیدن برخی از قهرمانان مورد علاقه خود مانند Captain America ، Black Panther یا Black Widow برای بررسی دانشگاه داشته باشند. یا ، آنها ممکن است مرد عنکبوتی را ببینند که از جاذبه زمین سرپیچی می کند در حالی که او 60 تا 65 فوت در هوا بالای پشت بام ساختمان WEB می چرخد. به دنبال این حرکات خیره کننده ، مرد عنکبوتی از ساختمان پایین می آید تا به سطح زمین برسد و دست به کار شود و به استخدام های جدید سلام دهد.

تازه استخدام شده ها در پردیس انتقام جویان ممکن است داشته باشند برخوردهای قهرمانانه با مرد آهنی در زره پوش جدید خود ، کاپیتان مارول ، مورچه ای و زنبور ، دکتر استرنج ، نگهبانان کهکشان ، پلنگ سیاه و ثور ، برخی از آنها اولین حضور خود را در پارک انجام می دهند.

افراد تازه استخدام شده می توانند با محافظان وفادار Black Panther ، Dora Milaje ، آموزش ببینند تا از واکاندا و عضویت در این گارد سلطنتی نخبه ، حکمت را بیاموزند. اوکیو، رهبر دورا میلاجه ، همچنین برای اولین بار در پارک دیزنی اولین بار در حالی که این آموزش را هدایت می کند ، شروع به کار می کند.

کاوش خرابه های بیش از حد رشد شده از کهن حرم مقدس، مهمانان می توانند رازهای مرموز را از دکتر استرنج بیاموزند و آثار جادویی باستانی را کشف کنند. دکتر استرنج با زنده کردن این پناهگاه باستان با جادوهای قدرتمند ، افراد تازه کار را در راه های هنرهای عرفانی آموزش می دهد. در شب ، پناهگاه باستان با رنگ و چراغ های باشکوهی بسیار روشن تر می درخشد ، و از انرژی عرفانی می لرزد.

ذرات Pym باعث تولید خوراکی های کوچک و گزش های بزرگ می شود

وقت آن است که از قهرمانان استراحت کنید ، مکانهای جدید غذاخوری رزق و روزی را ارائه می دهند.

آشپزخانه Pym Test: دقیقاً همانطور که مورچه و مرد The Wasp استفاده کردندPym Particles “برای رشد و کوچک شدن تقریباً هر چیزی ، Pym Test Kitchen این علم ابتکاری را در ایجاد مواد غذایی به کار می برد. این پتانسیل محدود نشده به Pym Test Kitchen اجازه می دهد تا غذاهای معمولی را در مقیاس های غیرمعمول از جمله لقمه های قابل اشتراک گذاری ، غذاهای بزرگ به اندازه مخترع و غذاهای کوچک به نمایش بگذارد. وقتی میهمانان مشغول تماشای دانشمندان مواد غذایی Pym هستند که در آزمایشگاه آشپزخانه مشغول کار هستند ، پس از عبور از یک تونل کوانتومی ، تغییر شکل یک چوب بری با اندازه منظم را می بینند – و بزرگ یا کوچک بیرون می آید!

میهمانان می توانند غذاهایی مانند کوفته های گیاهی Impossible، ، بزرگ و خرد را میل کنند و به همراه ماکارونی در یک قاشق فوق العاده با یک چنگال کوچک سرو کنند. انتخاب دیگر “Pym-ini” است ، یک پانینی روی فوکاکای برشته شده با گوشت ، پنیر و سس غوطه وری مارینارا ، که می تواند توسط خلال یا یک ساندویچ بلند و چند بخشی سرو شود. این نوشیدنی کاملاً مناسب با یک لیوان Pingo Doce ، نوشیدنی کاملاً سبز رنگ Avenger lore است که در پردیس انتقام جویان در دسترس خواهد بود.

قوطی های نوشابه غول پیکر و بطری های چاشنی به عنوان هنری چشم نواز در دهلیزها نصب می شوند و صندلی های فضای باز مکانی عالی برای تماشای Super Heroes خواهد بود.

آزمایشگاه Pym Tasting: در مجاورت آشپزخانه Pym Test ، یک آبجو با ابعاد بزرگ می تواند سیگنال هایی را از وجود نوشیدنی های بزرگ در آزمایشگاه Pym Tasting آزمایشگاه ارائه دهد. میهمانان ممکن است یک آبجو با کاراکتر سفارش دهند ، از هفوی پرتقال خون گرفته تا لگر کهربایی. اینها از نوع دیگری از سیستم پیش نویس ریخته می شوند که به لطف دانشمندان علوم غذایی ، لیوان از پایین به بالا پر می شود. کسانی که تشنه چیزی منحصر به فرد هستند می توانند یکی از آزمایشات کوکتل تزریق شده Pym-Particle کارکنان Pym Research را همراه با میان وعده هایی به اندازه لقمه امتحان کنند.

کاخ Shawarma: هواداران ممکن است به یاد بیاورند که پس از نبرد نیویورک، انتقام جویان خسته را گرفت تونی استارک به پیشنهاد وی برای امتحان غذا در “مفصل شاورما” که حدود دو بلوک از منطقه جنگ فاصله دارد. در آنجا در کاخ Shawarma ، انتقام جویان غذای مورد علاقه جدید خود را کشف کردند. انتقام جویان آنقدر غذا را دوست داشتند که وقتی زمان ساخت پردیس انتقام جویان فرا رسید ، از خدمه کاخ Shawarma دعوت کردند مکان دوم را در پردیس انتقام جویان باز کنند. اکنون ، میهمانان و قهرمانان در حال مسافرت می توانند در این سبد غذایی از بسته های مورد علاقه الهام گرفته از شاورما لذت ببرند که با یادگاری برای طرفداران انتقام جوی تزئین شده است. این سبد خرید بسته های خوشبو دستی با سس سس سیر و گوجه فرنگی مرغ معطر را ارائه می دهد. یا ، مهمانان ممکن است غیرممکن را انتخاب کنند بسته بندی فلافل گیاهی.

درمان Terran: Taneleer Tivan مجموعه خود را به اشتباهات دوست داشتنی محدود نکرد. او همچنین در حال تهیه منوی عجیب و شگفت انگیزی از غذاهای بین کهکشانی در این سبد غذایی در نزدیکی نگهبانان کهکشان است – ماموریت: شکستن! مارپیچ های Churro با عطر و طعم های منحصر به فرد ، و یک گوی کیهانی با پوسته بیرونی که نشان دهنده پر شدن خامه ای منحط است ، فقط چند مورد از معجوناتی است که او برای جلب مهمانان به قلعه خود تصور کرده است.

جدیدترین نمونه های اولیه نمونه Spider-Bot

در تأمین کنندگان وب فروشگاه ، میهمانان ممکن است به آنچه اعضای مشتاق وب نیاز دارند ، از جمله swag برای نشان دادن برخی از افتخارات وب ، مواردی که باید در خانه با آنها دستکاری کنند و مواردی که هر قهرمان به آنها احتیاج دارد – یک شخص جانبی دوستانه. عنکبوت ربات های تعاملی ، دقیقاً مانند آنچه در پردیس انتقام جویان دیده می شود ، توسط یک کنترل از راه دور با هشت پایه مفصل دار که به جلو و عقب حرکت می کنند مجهز شده است. مهمانان ممکن است Spider-Bot خود را با به روزرسانی های تاکتیکی سفارشی کنند تا از قدرت و سبک برخی از Super Heroes مورد علاقه خود از جمله Black Panther ، Iron Man و Black Widow و همچنین Ant-Man و The Wasp استفاده کنند. میهمانان همچنین می توانند برای مسابقه حماسی با Spider-Bots دوستانشان ارتباط برقرار کنند.

سایر موارد ضروری در تهیه کنندگان وب شامل یک کوله پشتی مخصوص حمل و نمایش و نمایش نمایش عنکبوت ربات ها در صورت عدم فعالیت ، عینک های شیک مرد عنکبوتی است که روشن می شوند و با محیط اطراف خود تعامل برقرار می کنند ، یک شخصیت اکشن مرد عنکبوتی که در تعامل است با کوچک ربات های عنکبوتی ، وب تیراندازانی که با چراغ و صدا به زندگی می رسند ، یک کیت وب عنکبوتی و Funko Pop! مجسمه های وینیل مرد عنکبوتی و مرد آهنی.

Campus Supply Pod مکانی برای تأمین نیرو با وسایل رسمی Avengers Campus است که شامل پارچه های توری و سه تایی ، لباس سر ، ظروف مشروبات الکلی و لوازم Super Hero است.

بازگشایی پارک های تفریحی دیزنی لند

هنگامی که پارک دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی به طور رسمی برای عموم بازگشایی می شوند لحظات جادویی در حال بازگشت به پارک های تفریحی Disneyland Resort هستند 30 آوریل 2021، با ظرفیت محدود.

از آنجا که ظرفیت پارک موضوعی برای رعایت الزامات دولتی و ارتقا distan فاصله فیزیکی به میزان قابل توجهی محدود خواهد شد ، هتل دیزنی لند از طریق سیستم رزرو پارک موضوعی جدیدی که به همه مهمانان نیاز دارد از قبل رزرو برای ورود به پارک را انجام دهند ، حضور در محل را مدیریت خواهد کرد. برای ورود به پارک ، میهمانان 3 سال به بالا هم رزرو پارک و هم پذیرش معتبر همان پارک در یک تاریخ لازم است. رزرو پارک موضوعی محدود خواهد بود و منوط به در دسترس بودن و فقط تا اطلاع ثانوی است کالیفرنیا ساکنان ممکن است مطابق با دستورالعملهای فعلی ، از پارکها و در گروههای بزرگتر از سه خانوار بازدید نکنند. جزئیات مربوط به این سیستم رزرواسیون جدید در سایت Disneyland.com وجود دارد و از مهمانان توصیه می شود که با در دسترس قرار گرفتن سایت در مورد آخرین به روزرسانی ها بررسی کنند.

سلامتی و رفاه مهمانان و اعضای بازیگران در اولویت اصلی قرار دارند. اقدامات پیشرفته بهداشتی و ایمنی و تغییرات عملیاتی بر اساس راهنمایی مقامات بهداشت و آموخته ها از پارک های دیزنی در سراسر جهان برای ارتقا distan فاصله فیزیکی ، تمیزی بیشتر و کاهش تماس ، در پارک های موضوعی اعمال می شود. اعضای بازیگران در سراسر رفت و آمد مکرر به سوالات کمک خواهند کرد ، و مهمانان می توانند Disneyland.com/update را برای اقدامات ایمنی و بهداشتی فعلی ، از جمله غربالگری اجباری دما و پوشش صورت مورد نیاز برای مهمانان 2 سال و بالاتر بررسی کنند.

مهمانان ممکن است در پردیس انتقام جویان در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنند Disneyland.com/AvengersCampus.

درباره استراحتگاه دیزنی لند
استراحتگاه دیزنی لند دارای دو پارک تفریحی تماشایی – دیزنی لند (پارک اصلی دیزنی) و پارک ماجراجویی دیزنی کالیفرنیا – به علاوه سه هتل و منطقه دیزنی مرکز شهر ، شامل تجارب منحصر به فرد ، سرگرمی و خرید. هتل های توچال هتل مجلل و بزرگ اسپانیا با کیفیت 948 اتاق دیزنی است که دارای 50 واحد معادل دو اتاق خواب کلوپ تعطیلات دیزنی نیز می باشد. هتل جادویی 973 اتاقه دیزنی لند – هم خصوصیات AAA Four Diamond – و هم هتل 481 اتاقه پارادایس اسکله دیزنی با موضوع “روز در ساحل”. برای اطلاعات در مورد جاذبه ها و تعطیلات در استراحتگاه دیزنی لند ، مراجعه کنید دیزنی لند، با (866) 43-DISNEY تماس بگیرید یا با آژانس های مسافرتی محلی تماس بگیرید. واقع در آناهیم ، کالیفرنیا، استراحتگاه دیزنی لند افتتاح شد 17 ژوئیه 1955.

www.disneylandnews.com
www.disneyparksblog.com
www.twitter.com/disneyland

SOURCE دیزنی لند توچال

لینک های مربوطه

http://disneylandnews.com