راه حل های سرمایه خالص ، خرید ، بودجه جدید و تمرکز بر اقتصاد فضایی را اعلام می کند

شهر “سالت لیک، 9 آوریل 2021 / PRNewswire / – راه حل های سرمایه خالص (نماد تیکر OTC: PCST) a یوتا شرکت ، اعلام کرد که Nova Corps ، LLC ، a مینه سوتا شرکت با مسئولیت محدود از طریق ادغام با PCST در ازای صدور 87،779،000 سهم سهام عادی محدود. سهام صادر شده 80٪ از سهام صادر شده و ممتاز PCST را نشان می دهد ، با Nova Corps با نام جدید به یک شرکت تابعه PCST تبدیل می شود. Nova Space – شرکت وایومینگ (Nova Space)

آخرین اقدام PCST ترکیبی از یک تیم مدیریتی باتجربه و متخصصان موضوع کلاس جهانی با خرید Nova Corps است. تحت لوای جدید Nova Space Inc ، این سازمان قرار است پیشنهادهای دیجیتالی خارق العاده ای را برای آموزشهای فضایی و فضانوردی ، آموزش و پرورش و توسعه حرفه ای توسعه دهد. تیم مدیریت جدید توسط مدیر عامل / رئیس جمهور هدایت خواهد شد جوزف هوروات و COO / معاون رئیس جمهور کریستوفر آلن.

صنعت فضایی رشد سریع ، سرمایه گذاری و تغییرات تکنولوژیکی را تجربه می کند. یکی از کلیدهای کمک به این صنعت در رسیدن به نقاط عطف جدید ، ارائه استاندارد سازی دانش از طریق آموزش بهتر و توسعه حرفه ای است. گفت: این صنعت با حمایت و امکان رشد مجریان ، و نه فقط فناوری ها ، نتایج ارتباطات ، عملکرد و تجارت را بهبود می بخشد. جوزف هوروات، رئیس جمهور و مدیر عامل

فضایی به سرعت فرصتهای بی نظیری را برای رشد شغلی ، ایجاد ثروت و مشارکت در تلاشهای معنادار انسانی فراهم می کند. امروز صدها هزار نفر مایل به مشارکت هستند که برای دستیابی به اطمینان و صلاحیت در بهترین شیوه های صنایع فضایی به فرصت های توسعه نیاز دارند. گفت: با استفاده از بهترین ها در طراحی یادگیری بزرگسالان ، تجارب یادگیری دیجیتال این قدرت را دارد که به سرعت مهارت ها و شایستگی های با دوام جدید را برای افراد و سازمان در مقیاس گسترده نصب کند کریستوفر آلن، معاون رئیس جمهور و COO.

در نتیجه این معامله ، تاد مارشال و دارن رایت PCST از سمت خود به عنوان افسران و مدیران شرکت استعفا داد. تایلر رینی در نقش دبیر با شرکت باقی خواهد ماند.

بیانیه رو به جلو:
این نسخه شامل گزاره های آینده نگر است ، که ذاتاً نامشخص است زیرا براساس انتظارات و فرضیات فعلی مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده شرکت است. خوانندگان هشدار داده می شوند كه به این اظهارات آینده نگر ، كه پیش بینی است و فقط از تاریخ این مقاله صحبت می كنند ، اعتماد بیش از حد نداشته باشند. در ارزیابی چنین اظهاراتی ، سرمایه گذاران احتمالی باید خطرات و عدم قطعیت های مشخص شده در این نسخه را با دقت بررسی کنند. این خطرات و عدم اطمینان می تواند باعث شود نتایج واقعی شرکت با نتایج ذکر شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد.

SOURCE راه حل های سرمایه خالص