شورای ملی گردشگری قطر برنامه همراه مسافرتی شخصی را راه اندازی می کند

دوحه، قطر، 8 آوریل 2021 / PRNewswire / – شورای ملی گردشگری قطر (QNTC) از راه اندازی برنامه جذاب تلفن همراه Visit Qatar خبر داد. به عنوان بخشی از یک استراتژی تحول دیجیتال گسترده تر ، اولین برنامه در نوع خود از قابلیت های نوآورانه مبتنی بر ابر Adobe Experience Manager برای ارائه تجربه ای منظم و غنی و مبتنی بر داده برای کاربران تشنه الهام استفاده می کند.

بازدیدکنندگان می توانند به عنوان یک کاربر سفر دیجیتال کاربر محور طراحی شوند از قطر سایت های میراث فرهنگی ، فعالیت های گسترده ورزشی در فضای باز ، صحنه آشپزی متنوع و جاذبه های بی نظیر قبل از عزیمت در خانه و زمانی که در زمین هستید قطر.

این برنامه که مملو از ویژگی های هیجان انگیز است ، 360 درجه و پانوراما از سایت ها و مکان های نمادی ، توصیه های شخصی از جاذبه های اطراف و نقاط دیدنی را ارائه می دهد. سایر عملکردهای مفید به کاربران امکان می دهد تا به سمت راست “لیست مورد علاقه” را از مکان های برتر بکشید ، نقشه بکشید و برنامه های اقامت خود را با یک دستیار نقشه تهیه کرده و توصیه های شخصی را براساس تنظیمات کاربر کشف کنید.

مدیر عامل شورای ملی گردشگری قطر ، برتولد ترنکل، گفت: “قطر کشوری از سنگهای قیمتی پنهان و کشوری است که ماموریت دارد تا مقصد اصلی مسافران محلی و بین المللی شود. راه اندازی برنامه موبایل Visit Qatar بخشی اصلی از استراتژی ما برای مدرن سازی بازاریابی دیجیتال و ارائه تجربه بازدید کننده برتر است.

“با استفاده از Adobe Experience Manager به عنوان یک سرویس ابری ، اکنون می توانیم تجربه های هدفمند ، به موقع و شخصی تری را به مسافران ارائه دهیم. در مرحله دو توسعه ، برنامه تلفن همراه حتی 360 تجربه بیشتر را ارائه می دهد و شامل جشنواره و رویدادها است. تقویم “

در تلاش برای جلب توجه جهان و ایجاد آن قطر مقصدی که باید از آن بازدید کنید ، QNTC در Adobe Experience Manager به عنوان یک سرویس Cloud ، بخشی از Adobe Experience Cloud ، سرمایه گذاری کرد تا تحول آن را تقویت کند و به یکی از اولین شرکت های کشور تبدیل شود که از اکوسیستم مبتنی بر ابر استفاده می کند.

این برنامه در حال حاضر به صورت رایگان برای iOS از طریق App Store در دسترس است – اینجا را کلیک کنید – و برای Android از طریق Google Play – اینجا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازدید از برنامه موبایل قطر ، لطفاً به سایت www.visitqatar.qa مراجعه کرده و یا برنامه را از طریق App Store بارگیری کنید.

برای سوالات مربوط به رسانه ها ، لطفا با دفتر مطبوعاتی QNTC در تماس باشید:

+974 7034 8963 | [email protected]

درباره شورای ملی گردشگری قطر (QNTC)

مأموریت شورای ملی گردشگری قطر استقرار محکم است قطر به عنوان مکانی که اصالت فرهنگی با مدرنیته مطابقت دارد و مردم جهان دور هم جمع می شوند تا پیشنهادات بی نظیری را در فرهنگ ، ورزش ، تجارت و سرگرمی های خانوادگی تجربه کنند

کار QNTC توسط استراتژی بخش گردشگری ملی قطر (QNTSS) هدایت می شود ، که به دنبال ایجاد تنوع در پیشنهاد گردشگری این کشور و افزایش هزینه های بازدید کنندگان است.

از زمان راه اندازی QNTSS ، قطر از بیش از 14 میلیون بازدید کننده استقبال کرده است. تأثیر اقتصادی بخش گردشگری در قطر با تعیین گردشگری در سال 2017 به عنوان یک بخش اولویت دار در پی دستیابی به اقتصاد متنوع تر و بخش خصوصی فعال تر ، به طور فزاینده ای قابل مشاهده است.

وب: www.visitqatar.qa

توییتر: NTC_Qatar

لینکدین: شورای ملی گردشگری قطر

تصاویر مرتبط

قطر-ملی-گردشگری-شورای. png
شورای ملی گردشگری قطر

قطر-ملی-گردشگری-شورای. png
شورای ملی گردشگری قطر

منبع شورای ملی گردشگری قطر