لجستیک تابشی توسط مباحث حمل و نقل شناخته می شود

BELLEVUE ، بشویید.، 9 آوریل 2021 / PRNewswire / – Radiant Logistics، Inc. (NYSE American: RLGT) ، یک شرکت خدمات حمل و نقل شخص ثالث و خدمات حمل و نقل چند جانبه ، خوشحال است که اعلام می کند در نسخه اخیر مباحث حمل و نقل شناخته شده است. این نشریه شامل Radiant در 50 شرکت برتر تدارکاتی در سال است آمریکای شمالی، و همچنین 100 شرکت برتر کارگزاری بار در آمریکای شمالی برای سال 2021

“از زمان راه اندازی کسب و کار خود در سال 2006 ، ما به طور متد تلاش کردیم تا شبکه خود را گسترش دهیم و خدمات حمل و نقل و خدمات لجستیکی خود را با نگاهی به رشد سودآور گسترش دهیم. ما افتخار می کنیم که هم به عنوان یک شرکت برتر 50 لجستیک و هم 100 شرکت کارگزاری برتر شناخته می شویم. که برجسته تلاشهای خارق العاده کارکنان سخت کوش و شرکای عملیاتی ما است که همچنان در یک سال چالشهای جهانی بی سابقه برای مشتریان ما ارائه می دهند “، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت اظهار داشت بوهن کرین.

شرکتها در لیست 50 شرکت برتر لجستیکی بر اساس درآمد ناخالص طی 12 ماه اخیر رتبه بندی شده اند و در بخش های دیگر شامل برترین شرکت های کارگزاری حمل و نقل ، حمل و نقل کالا در هوا و اقیانوس ، اپراتورهای ذخیره سازی خشک و یخچال و خدمات حمل و نقل اختصاصی ارائه دهندگان در آمریکای شمالی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رتبه بندی و دریافت آخرین اخبار مربوط به صنعت حمل و نقل کالا و حمل بار ، از مباحث حمل و نقل در اینجا بازدید کنید ttnews.com/top50/logistics/2021.

درباره Radiant Logistics (NYSE American: RLGT)

Radiant Logistics، Inc. (www.radiantdelivers.com) یک ارائه دهنده جامع خدمات حمل و نقل شخص ثالث و حمل و نقل چند حالته در آمریکای شمالی است. Radiant از طریق ارائه خدمات جامع خود ، خدمات حمل و نقل داخلی و بین المللی ، خدمات کارگزاری کامیون و راه آهن و سایر خدمات مدیریت زنجیره تأمین ارزش افزوده ، از جمله کارگزاری گمرک ، تحقق سفارش ، مدیریت موجودی و انبار را به یک حساب حساب متنوع از جمله تولید کنندگان ، توزیع کنندگان ارائه می دهد. و خرده فروشان با استفاده از شبکه حامل های مستقل و نمایندگان بین المللی مستقر در استراتژیک در سراسر جهان.

SOURCE Radiant Logistics، Inc.

لینک های مربوطه

http://radiantdelivers.com