محصولات هوایی و تورهای مسافرتی جدید در اورگان برای نشان دادن مزایای فناوری اتوبوس سوختی سوخت هیدروژن

دره LEHIGH ، پا.، 8 آوریل 2021 / PRNewswire / – محصولات هوایی (NYSE: APD) و New Flyer of America Inc. تور خود را در ادامه دادند شمال غربی ایالات متحده (ایالات متحده) در پایان ماه مارس ، بازدید از دو شهر در اورگان برای نشان دادن مزایای اتوبوس های الکتریکی سلول سوختی مجهز به هیدروژن محصولات Air.

به عنوان بخشی از تظاهرات ، آژانس حمل و نقل Sunline در هزار نخل ، کالیفرنیا از ناوگان خود با اتوبوس های هیدروژنی یک New Flyer Xcelsior CHARGE H2 to برای نشان دادن مزایای هیدروژن در حال حمل و نقل ارائه داد. اورگان-قهرمان تور در آغاز شد پورتلند جایی که یک آژانس حمل و نقل محلی مشاهده کرد که اتوبوس با استفاده از ایستگاه سوخت سیار محصولات هوایی تولید می شود. به عنوان بخشی از این تظاهرات ، تیم ترانزیت آموزش نحوه سوخت رسانی به اتوبوس را فرا گرفت ، سپس با اتوبوس در مسیر عادی خود حرکت کرد تا تجربه دست اول نحوه عملکرد وسیله نقلیه در شرایط واقعی را بدست آورد. بعداً محصولات هوایی و New Flyer توقف مشابهی را در این شهر ایجاد کردند یوجین ، اورگان.

توقف در اورگان به دنبال یک هفته تظاهرات مشابه در ایالت واشنگتن. اورگان و واشنگتن در میان چندین ایالت هستند که اقداماتی را برای تشویق ارائه دهندگان حمل و نقل عمومی به انتقال از وسایل نقلیه بنزینی یا دیزلی سنتی به ناوگان کم یا آلایندگی انجام داده اند. فناوری اتوبوس پیل سوختی هیدروژنی یک گزینه اثبات شده و کارآمد را برای ناوگان انتشار صفر تحت طیف وسیعی از شرایط عملیاتی و نه فقط برای مسیرهای کوتاه ، به آژانس های حمل و نقل ارائه می دهد.

وی گفت: “محصولات هوایی سرمایه گذاری های قابل توجهی انجام داده است تا اطمینان حاصل شود كه مشتریان با دسترسی به زیرساخت ها و تأمین هیدروژن با انتقال جهان به آینده ای سبزتر و پایدارتر ، آماده دسترسی هستند. اریک گوتر، نایب رئیس محصولات هوا – هیدروژن برای راه حل های تحرک. “این تظاهرات فرصتی برای به نمایش گذاشتن مزایای زیست محیطی دنیای واقعی است که امروز از طریق هیدروژن موجود است.”

Air Products برای هر وسیله نقلیه هیدروژنی با انتشار صفر ، یک راه حل سوخت هیدروژن دارد. Air Products با بیش از 60 سال تجربه پیشروترین تامین کننده هیدروژن و هیدروژن در جهان برای راه حل های تحرک است. فن آوری های شرکت در بیش از 1.5 میلیون عملیات سوخت گیری سالانه ، در بیست کشور و بیش از 250 پروژه استفاده می شود.

سال گذشته ، Air Products افتتاح بزرگترین بزرگترین ایستگاه سوخت هیدروژن را برای اتوبوس های ترانزیت در ایالات متحده واقع در اداره حمل و نقل شهرستان اورنج در سانتا آنا ، کالیفرنیا این ایستگاه به فناوری ، طراحی و تجهیزات سوخت رسانی هیدروژن محصولات ایر مجهز شده است. ظرفیت سوخت رسانی به اتوبوس برای حداکثر 50 اتوبوس است که با سوخت حداکثر 1500 کیلوگرم (کیلوگرم) هیدروژن در هشت ساعت مطابقت دارد. این ایستگاه می تواند اتوبوس های ترانزیتی را با متوسط ​​28 کیلوگرم هیدروژن در هر اتوبوس ، در مدت زمان شش تا 10 دقیقه در هر اتوبوس تأمین کند ، در حالی که همچنین برای 30 اتوبوس سوخت اتوبوس پشت به عقب را تأمین می کند و قابلیت سوخت رسانی همزمان با چندین خط سوخت را ارائه می دهد .

درباره محصولات هوا
Air Products (NYSE: APD) یک شرکت گازهای صنعتی پیشرو در جهان است که به مدت 80 سال فعالیت می کند. این شرکت با هدف تأمین انرژی ، محیط زیست و بازارهای نوظهور ، گازهای اساسی صنعتی ، تجهیزات مرتبط و تخصص برنامه های کاربردی را به مشتریان در ده ها صنعت از جمله پالایش ، شیمیایی ، فلزات ، الکترونیک ، تولید و مواد غذایی و آشامیدنی ارائه می دهد. Air Products همچنین در تأمین فناوری و تجهیزات فرآیند گاز مایع رهبر جهانی است. این شرکت برخی از بزرگترین پروژه های گاز صنعتی جهان را توسعه ، مهندسی ، ساخت ، مالک و اداره می کند ، از جمله: پروژه های گازرسانی که به طور پایدار منابع طبیعی فراوان را به سینگای تولید انرژی با ارزش بالا ، سوخت و مواد شیمیایی تبدیل می کند. پروژه های جذب کربن؛ و پروژه های هیدروژنی بدون کربن در مقیاس جهانی که از حمل و نقل جهانی و انتقال انرژی پشتیبانی می کنند.

این شرکت فروش مالی سال 2020 از 8.9 میلیارد از فعالیت در 50 کشور و سرمایه فعلی بازار بیش از است 60 میلیارد دلار. بیش از 19،000 کارمند پرشور ، با استعداد و متعهد از زمینه های مختلف با هدف بالاتر محصولات Air برای ایجاد راه حل های نوآورانه که به نفع محیط زیست است ، باعث افزایش پایداری و رفع چالش های پیش روی مشتریان ، جوامع و جهان می شوند برای اطلاعات بیشتر ، به airproducts.com مراجعه کنید یا ما را در LinkedIn دنبال کنید ، توییتر، فیس بوک یا اینستاگرام.

توجه: این نسخه ممکن است شامل گزاره های آینده نگرانه در مقررات بندر امن قانون اصلاح دعاوی در اوراق بهادار خصوصی سال 1995 باشد. این اظهارات آینده نگرانه براساس انتظارات و فرضیات منطقی مدیریت از تاریخ انتشار این نسخه در مورد عوامل مهم خطر است. عملکرد واقعی و نتایج مالی ممکن است با پیش بینی ها و برآوردهای بیان شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، زیرا عوامل زیادی توسط مدیریت پیش بینی نشده اند ، از جمله عوامل خطر شرح داده شده در فرم 10-K شرکت برای سال مالی پایان یافته 30 سپتامبر 2020.

محصولات هوا SOURCE

لینک های مربوطه

www.airproducts.com