نقش انتقادی H.C. راه حل های Starck در زنجیره تأمین نیمه هادی های برجسته در جریان بازدید اوچینکلاس نماینده کنگره

“ما هیجان زده شدیم که به نماینده کنگره اوچینکلوس این فرصت را دادیم تا ببینیم چگونه HC Starck Solutions یک کسب و کار اساسی است ، با موفقیت در اجرای پروتکل های Covid و ایمن نگه داشتن کارکنان ما ، ضمن حفظ تولید مداوم محصولات با تکنولوژی بالا برای مشتریان ما در نیمه هادی ، پزشکی و صنایع دفاعی “گفت جیک هومیلر، رئیس و مدیر عامل H.C. راه حل های Starck.

در حین گشت و گذار کنگره در کارخانه ، چندین منطقه اصلی عملیات و تمایزات H.C. فناوری فرآیند Starck Solutions برجسته شد. نماینده کنگره ، اوچینکلاس ، با اشاره به اهمیت کار انجام شده برای پشتیبانی از نیازهای استراتژیک ایالات متحده و ادامه اهمیت سرمایه گذاری در مشاغل با کیفیت بالا ، به نیروی کار پرداخت. ماساچوست.

“H.C. Starck Solutions گره ای مهم در زنجیره ارزش نیمه هادی است و نشان دهنده آن است ماساچوست مزیت در تولید پیشرفته. ما کشوری هستیم که در تولید کالاهای پیچیده و با ارزش بالا یک رهبر جهانی هستیم. و دقیقاً همین جا نیوتن، ما یک نمونه از کارفرمایان داریم که کارهایی را انجام می دهد که برای بسیاری از محصولاتی که در زندگی روزمره طبیعی می دانیم حیاتی است. H.C. Starck Solutions نه تنها مشاغل امروز و آینده ، بلکه همچنین مزیت رقابتی آمریکا را نشان می دهد. “

این گروه درباره قابلیت ها ، فرآیندها و محصولات نهایی کارخانه بحث و تبادل نظر کردند. “خیلی خوب بود که با نماینده مجلس چگونه با ما در میان بگذارید نیوتن این مرکز از صنعت نیمه هادی پشتیبانی می کند ، که توسط دولت بایدن به عنوان یک خطر حیاتی در زنجیره تامین برجسته شده است. ما به آنچه گیاه ما انجام می دهد افتخار می کنیم ، و دیدن اینکه نماینده کنگره و تیمش با نیروی کار ما بسیار درگیر هستند بسیار عالی بود. “

با حمایت مقامات منتخب ما ، H.C. راه حل Starck مشتاقانه منتظر است تا میراث خود را در زمینه نوآوری در تولید فلزات نسوز و ادامه پشتیبانی خود از مشتریان در بازارهای نهایی حساس ادامه دهد.

H.C. Starck Solutions پیشرو در تولید جهانی پودرهای فلزی ، تولیدات پیچیده و قطعات ساخته شده به صورت افزودنی از فلزات نسوز است. دفتر مرکزی آن در است نیوتن ، کارشناسی ارشد، با عملیات در ایالات متحده، اروپا، و آسیا سه کارخانه تولیدی آن در ایالات متحده در حال فعالیت هستند نیوتن ، کارشناسی ارشد، اقلیدس ، اوه، و کلدواتر ، میشیگان این شرکت با چهار فلز اصلی نسوز و آلیاژهای آنها کار می کند و محصولات خود را به صنایع نیمه هادی ، هوا فضا ، دفاعی ، پزشکی ، فرآوری شیمیایی ، ذوب شیشه و عملیات حرارتی تجاری عرضه می کند.

SOURCE H.C. راه حل های Starck