گزارش بازار خدمات اتوبوس جهانی مدرسه و کارمندان 2021 ، شامل اولین دانشجو ، شرکت ریک اتوبوس ، National Express Group PLC و Student Transport Inc.

DUBLIN، 9 آوریل 2021 / PRNewswire / – گزارش “گزارش بازار جهانی خدمات اتوبوسرانی مدارس و کارمندان 2021: تأثیر COVID-19 و بازیابی آن تا سال 2030” به ResearchAndMarkets.com ارائه.

انتظار می رود بازار جهانی خدمات اتوبوس های مدارس و کارمندان از این رشد کند 24.88 میلیارد دلار در سال 2020 تا 29.53 میلیارد دلار در سال 2021 با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 18.7٪. این رشد عمدتا به دلیل تنظیم مجدد فعالیت شرکتها و بازیابی از اثر COVID-19 است که پیشتر به اقدامات محدودکننده محدودیت های اجتماعی ، کار از راه دور و تعطیلی فعالیت های تجاری منجر شده بود که منجر به چالش های عملیاتی شده بود. انتظار می رود که بازار برسد 39.98 میلیارد دلار در سال 2025 با CAGR 8٪.

بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان شامل فروش خدمات اتوبوس مدرسه ای و کارمندی و کالاهای مربوطه توسط نهادهایی است که اتوبوس و وسایل نقلیه موتوری دیگر را برای انتقال دانش آموزان به مدرسه و کارمندان یا کار به محل کار خود فراهم می کنند. بازار خدمات اتوبوسرانی مدارس و کارمندان به خدمات اتوبوسرانی دانش آموزان و خدمات اتوبوسرانی کارمندان تقسیم می شود.

اروپای غربی بزرگترین منطقه در بازار خدمات جهانی اتوبوس مدارس و کارمندان بود ، که 40٪ از بازار را در سال 2020 تشکیل می دهد. آسیا و اقیانوسیه دومین منطقه بزرگ بود که 21٪ از بازار خدمات جهانی اتوبوس مدارس و کارمندان را در اختیار داشت. آفریقا کوچکترین منطقه در بازار جهانی خدمات اتوبوس مدارس و کارمندان بود.

بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان با افزایش ویژگی های ایمنی پیشرفته در اتوبوس ها در حال افزایش است. این صنعت شروع به استفاده از سیستم تشخیص الکل در چرخ در برابر رانندگی در حالت مستی کرده است. این فناوری متشکل از سنسورهایی است که درون فرمان قرار می گیرند و به تشخیص روغن پوست راننده کمک می کند و در صورت تشخیص الکل ، جلوگیری از رانندگی ناامن و بی دقت ، باعث قفل شدن اتوبوس قبل از رفتن به جاده می شود. این فناوری های پیشرفته مجهز در اتوبوس ها به شدت بازار خدمات اتوبوس های مدارس و کارمندان را افزایش می دهد.

این گزارش شامل ویژگی های بازار ، اندازه و رشد ، تقسیم بندی ، تقسیمات منطقه ای و کشوری ، فضای رقابتی ، سهم بازار ، روندها و استراتژی های این بازار است. این ردیابی رشد تاریخی و پیش بینی بازار توسط جغرافیا است. این بازار را در متن بازار وسیع خدمات اتوبوسرانی مدارس و کارمندان قرار می دهد و آن را با بازارهای دیگر مقایسه می کند.

 • بخش مشخصات بازار در این گزارش ، بازار را تعریف و توضیح می دهد.
 • بخش اندازه بازار ، اندازه بازار (b دلار) را شامل می شود که هم رشد تاریخی بازار ، تأثیر ویروس COVID-19 و هم پیش بینی بهبود آن را پوشش می دهد.
 • تقسیم بندی بازار ، بازار را به زیر بازارها تبدیل می کند.
 • در بخش تجزیه منطقه ای و کشوری تجزیه و تحلیل بازار هر جغرافیا و اندازه بازار بر اساس جغرافیا ارائه می شود و رشد تاریخی و پیش بینی آنها را مقایسه می کند. این مسیر تأثیر و بازیابی COVID-19 را برای همه مناطق ، کشورهای اصلی توسعه یافته و بازارهای بزرگ در حال ظهور پوشش می دهد.
 • چشم انداز رقابتی توصیف ماهیت رقابتی بازار ، سهم بازار و توصیف شرکت های پیشرو را ارائه می دهد. معاملات اصلی مالی که در سالهای اخیر بازار را شکل داده اند مشخص می شوند.
 • بخش روندها و استراتژی ها ، شکل بازار را هنگام خروج از بحران تحلیل می کند و نشان می دهد که چگونه شرکت ها می توانند با بهبود بازار رشد کنند.
 • بخش خدمات خدمات اتوبوسرانی مدارس و کارمندان در این گزارش ارائه می دهد. این بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان را با سایر بخشهای بازار حمل و نقل مسافر زمینی و زمینی از نظر اندازه و رشد ، تاریخی و پیش بینی مقایسه می کند. این نسبت تولید ناخالص داخلی ، هزینه سرانه ، مقایسه شاخص های خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان را تجزیه و تحلیل می کند.

شرکت های ذکر شده

 • دانشجوی اول
 • شرکت ریک اتوبوس
 • National Express Group PLC
 • حمل و نقل دانشجویی

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/47wj2m مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیقات بازار بین المللی و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات مربوط به بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع اصلی ، شرکت های برتر ، محصولات جدید و آخرین روند را به شما ارائه می دهیم.


تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com