Automotores Gildemeister شروع به طرح برنامه جامع بازسازی پیش بسته بندی شده با پشتیبانی از صاحبان یادداشت های امن می کند

سانتیاگو، شیلی، 9 آوریل 2021 / PRNewswire / – Automotores Gildemeister شیلی (“AG” یا “شرکت“) امروز اعلام كرد كه خواستار طرح از قبل بسته بندی شده فصل 11 از قبل سازماندهی مجدد سازماندهی شده است (طرح”طرح“) ، که به دنبال تخریب ترازنامه شرکت به طور تقریبی است 200 میلیون دلار در حالی که هرگونه تأثیر بر عملکردهای روزمره آن را به حداقل می رساند. تجدید ساختار در قالب این طرح ، ساختار سرمایه ای پایدار با بدهی کمتری ایجاد خواهد کرد که شرکت را برای موفقیت های آینده با چشم اندازهای روشن تر و توانایی بیشتر در خدمت به مشتریان خود برای سالهای آینده قرار می دهد.

AG قبلاً توافق نامه حمایت از بازسازی را منعقد کرد (“RSA“) با دارندگان تقریباً 72.5 درصد از مبلغ اصلی مانده اسکناس های تضمینی شرکت (در مجموع ،”رضایت صاحبان یادداشت“) ، تحت آن ، با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در آن ، از این طرح که اجرای بازسازی پیشنهادی را اجرا می کند ، پشتیبانی می کنند.

امروز شرکت درخواست رأی از دارندگان اسناد تضمینی 7.5٪ شرکت به دلیل 2025 ، 8.25٪ اسکناس ناامن به علت 2021 ، 6.75٪ اسکناس بدون ایمن به دلیل 2023 ، 7.5٪ یادداشت های بدون ضمانت به دلیل 2021 و ادعاهای طرف های خاص دیگر را برای پذیرش یا رد آغاز کرد. طرح. شرکت تأسیس شد 7 مه 2021 در ساعت 5 عصر (نیویورک زمان) به عنوان آخرین مهلت دریافت آرا برای پذیرش یا رد طرح.

بر اساس این طرح ، این شرکت به همراه شرکت های تابعه اروگوئه ای و برزیلی قصد دارد دادخواست های داوطلبانه خود را تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده در منطقه جنوبی نیویورک. انتظار نمی رود که این پرونده هیچ تأثیری بر روی مشتریان ، فروشندگان یا کارمندان داشته باشد و شرکت در روند بازرگانی از جمله با ادامه پرداخت حقوق و مزایای کارمندان و پرداخت به مشتریان ، تأمین کنندگان ، به فعالیت عادی خود ادامه خواهد داد. و سایر شرکای تجاری

اطلاعات بیشتر در مورد روند درخواست (از جمله کپی مطالب درخواست) در https://cases.primeclerk.com/AGBallots2021/Home-Index در دسترس است ، با تماس با نماینده ادعای شرکت ، Prime Clerk ، +1 (877) 328 -3687 (تلفن رایگان ایالات متحده) یا 1+ (347) 532-5859 (بین المللی) ، یا با ارسال ایمیل به [email protected].

درباره Automotores Gildemeister SpA

Automotores Gildemeister وارد کننده و توزیع کننده وسایل نقلیه با فعالیت در شیلی، اروگوئه، برزیل، پرو و کاستاریکا. از سال 1986 ، این شرکت تنها توزیع کننده وسایل نقلیه مسافرتی و سبک هیوندای در است شیلی.

SOURCE Automotores Gildemeister SpA