InventHelp Inventor دستگاه ردیابی مectiveثر بسته ها (MTN-3583) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 9 آوریل 2021 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “من می خواستم راهی برای افراد یا شرکت ها برای پیگیری بسته های جلوگیری از سرقت ایجاد کنم.” بروکلین ، نیویورک، “بنابراین من RIGHT TRACK را اختراع کردم. طراحی من کمک می کند بسته ها ایمن و در مسیر درست باشند.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع راهی بهتر برای ردیابی بسته ها فراهم می کند. با این کار به جلوگیری از بسته های گمشده یا سرقت شده کمک می کند. در نتیجه ، امنیت را افزایش می دهد و باعث آرامش خاطر بیشتری می شود. این اختراع دارای طرحی م thatثر است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای خدمات تحویل ، مشاغل و خانوارهایی که بسته ارسال و دریافت می کنند ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

طرح اصلی به منهتن دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-MTN-3583 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com