آکورا در میانه اوهایو چهارمین پیروزی متوالی را کسب کرد

مرحله برای یک پایان هیجان انگیز آماده شد زمانی که مقامات مسابقه خواستار احتیاط کامل در مدت زمان بیش از یک ساعت در مسابقه دو ساعته و 40 دقیقه ای شدند ، پس از یک حادثه کلاس GT چند اتومبیل که یک ماشین را متوقف کرد مدار میانه اوهایو. در حالی که مسابقات آماده شده بود تا با 45 دقیقه باقی مانده مسابقه خود را از سر بگیرد ، شش نمونه اصلی منجر به توقف نهایی سوخت و لاستیک می شدند که همه در محدوده دامنه سوخت خود بودند.

هنگامی که پرچم سبز برای آخرین بار به اهتزاز درآمد ، این # 31 کادیلاک از بود فیلیپه نصر در برتری ، اما تیلور دوم ، یک پاس قاطع برای برتری در Acura خود ایجاد کرد و در پایان راه نصر را نگه داشت ، و با اختلاف 1.7 ثانیه برنده شد.

مسابقه Meyer Shank Racing Acura ARX-05 مشابه اولیویه پلا و دان کامرون در اواسط نقطه مسابقه امروز به عنوان دوم رسید ، اما در نهایت یکی از چندین نمونه اولیه بود که باید برای “پاشیدن” سوخت متوقف شود و به مقام پنجم برسد.

Acura NSX GT3 Evo
در گروه GTD مبتنی بر تولید ، جف کینگزلی و دو بار مدافع عنوان قهرمانی کلاس ماریو فارنباخر در اولین حضور IMSA برای تیم Compass Racing خود به عنوان تیم Acura یک مقام پنجم را کسب کرد. همچنین با اولین حضور خود در IMSA در سال 2021 ، Gradient Racing Acura NSX GT3 Evo مقام هشتم را در دست گرفت مارک میلر و تا بختولشهایمر در حالی که جان پاتر و اندی لالی در کنار هم با Archangel NSX در مقام نهم در Magnus خود قرار گرفتند.

چالش اتومبیل ورزشی آکورا در نتایج مسابقه میانه اوهایو

  • 1خیابان به طور کلی – شماره 10 ریکی تیلور و فیلیپه آلبوکرک ، وین تیلور مسابقه Acura ARX-05 DPi
  • 5هفتم به طور کلی – شماره 60 اولیویه پلا & دان کامرون، Meyer Shank Racing Acura ARX-05 DPi
  • 5هفتم GTD – شماره 76 ماریو فارنباخر & جف کینگزلی، Compass Racing Acura NSX GT3 Evo
  • 8هفتم GTD – شماره 66 مارک میلر & Till Bechtolscheimer، Gradient Racing Acura NSX GT3 Evo
  • 9هفتم GTD – شماره 44 اندی لالی & جان پاتر، مگنوس با Archangel Acura NSX GT3 Evo

قهرمانی تولیدکنندگان DPi (غیررسمی ، پس از 3 بار از 10 دور)
1. آکورا 1094
2. کادیلاک 1090
3. مزدا 1.017

نقل قول ها
ریکی تیلور (شماره 10 وین تیلور مسابقه آکورا ARX-05) برنده مسابقه ، دومین برد سال 2021 ؛ چهارمین برد متوالی آکورا در میانه اوهایو: “اول از همه ، برای آکورا ، چهار در یک ردیف در میانه اوهایو بسیار خارق العاده است. همه امروز از آکورا اینجا هستند ، ادامه کار برای آنها بسیار عالی است. اقتصاد سوخت این آکورا امروز بسیار برجسته بود ، و همه اعتبار در دورهای پایانی ، من فقط به همان سختی فشار می آوردم که آنها به من گفتند که می توانم. آنها همه [fuel] اعداد در سر آنها بود ، و من فقط به آنها اعتماد داشتم. فیلیپه ماشین را در شرایط عالی و موقعیت خوبی به من داد [following his stints behind the wheel]، و این نیز نقش زیادی داشت. خوشحالیم که ما را حفظ می کنیم [championship] امتیاز پیش می رود و نمی توانم صبر کنم تا به مرحله بعدی بروم. “

فیلیپه آلبوکرک (شماره 10 وین تیلور مسابقه آکورا ARX-05) برنده مسابقه ، دومین برد سال 2021: “یک مسابقه باورنکردنی ، این همه چیز در مورد IMSA است. این نمایش شگفت انگیزی برای همه بود. دو ساعت و 40 دقیقه دیوانگی. من در طول دوره سختی جنگیدم و سپس این کار را تا آخرین گوشه ادامه داد. این یک استراتژی شگفت انگیز با بود سوخت ، زیرا همه تنگ بودند. ما می گفتیم “ریکی شما نیاز به صرفه جویی در سوخت و حفظ موقعیت دارید.” ما همه چیز را از او می خواستیم ، و او آن را بیرون کشید. از همه در کونیکا مینولتا و آکورا بسیار سپاسگزارم. ما با تجربه محدودی که در ماشین داریم ، چیزهای جدیدی را امتحان می کنیم و آن را بیرون می کشیم. باور نکردنی است. ما می توانیم ببینیم که قهرمانی چقدر سخت خواهد بود زیرا من با بچه هایی مبارزه می کردم که آخر شدند و ما در مسابقه برنده شدیم. این نشان می دهد که چقدر [things can change] در طول مسابقه. حتی بهتر است که برنده شوید. ”

ماریو فارنباخر (# 76 Compass Racing Acura NSX GT3 Evo) در GTD پنجم شد: “اول از همه ، جف [Kingsley, starting driver] شروع بسیار خوبی در آخر هفته بسیار دشواری برای او انجام داد ، زیرا او واقعاً تجربه قبلی با NSX را نداشت. بنابراین برای او ، داشت به انتهای عمیق یک محیط جدید می پرید. اما او تمام آخر هفته را بهبود بخشید و قسمت بزرگی از نتیجه خوبی بود که امروز به دست آوردیم. وقتی سوار ماشین شدم ، بلافاصله خیلی خوب بود. ما در نیمه دوم میزان کمی از رب خود را از دست دادیم ، و این چیزی است که برای بهتر کردن آن باید به کار خود ادامه دهیم.

جون ایکدا (افسر مارک Acura) در چهارمین پیروزی متوالی امروز آکورا در میانه اوهایو: “شگفت انگیز. روز شگفت انگیز و یک مسابقه شگفت انگیز. به همین دلیل است که ما در IMSA در حال مسابقه دادن اتومبیل های اسپرت هستیم ، این باورنکردنی ترین مسابقه ای است که من تاکنون دیده ام. این برای Acura بسیار خوب است ، و همه از HPD [Honda Performance Development]. نمی توانم به اندازه کافی در مورد وین تیلور ریسینگ ، فیلیپه صحبت کنم [Albuquerque] و به ویژه ریکی [Taylor]. و این واقعیت که من مجبور شدم همه آن را با تماشا کنم [race grand marshal] هلیو Castroneves در خانه ، این فقط یک مسابقه باور نکردنی بود. “

حقایق سریع

  • آکورا از زمان بازگشت به مسابقات نمونه اولیه در سال 2018 در چهار مسابقه متوالی در میانه اوهایو شکست نخورده است. قبل از پیروزی امروز ، هلیو Castroneves و ریکی تیلور برای Acura Team Penske در سال های 2018 و 2020 برنده شد. هم تیمی ها دان کامرون و خوان پابلو مونتویا در سال 2019 برای Acura برنده شد.
  • Acura TLX Type S جدید اولین حضور خود را در منطقه Acura Fan Zone Display انجام داد. TLX Type S کاملاً متمرکز بر راننده است و قدرتمندترین سدان Acura تاکنون است. TLX Type S از یک موتور V-6 توربو دو پیمایشی بهره می برد که 355 اسب بخار نیرو ارائه می دهد و برای شتاب گیری تاول زده و هندلینگ مطمئن به هر چهار چرخ از طریق سوئیچ عقب سوئیچینگ تمام چرخ متحرک ارسال می شود.
  • هوندا آمریکایی ده مرکز شرکت ، تولید و تحقیق و توسعه را در مرکز اوهایو اداره می کند ، همه در فاصله کوتاهی از میانه اوهایو و استخدام بیش از 10،000 همکاری.

بعد
شهر موتور دیترویت ایستگاه بعدی مسابقات قهرمانی اتومبیل ورزشی WeatherTech در سال 2021 ، برای جایزه بزرگ دیترویت ، ارائه شده توسط لیر است. یکی از دو مسابقه 100 دقیقه ای دو سرعت در تقویم IMSA ، مسابقه برگزار می شود شنبه ، 12 ژوئن روی تنگ و دست انداز پارک جزیره Belle مدار خیابان موقت ، با پوشش تلویزیونی زنده در شبکه NBC Sports.

محتوای رسانه های اجتماعی و پیوندهای ویدئویی آخر هفته Acura Sports Car Challenge در Mid-Ohio در اینستاگرام (www.instagram.com/hondaracing_hpd) ، توییتر (www.twitter.com/HondaRacing_HPD) و فیس بوک (www.facebook.com/HondaRacingHPD). ویژگی های اضافی و فیلم های طولانی مدت را می توانید در کانال YouTube Honda Racing / HPD (https://www.youtube.com/HondaRacingHPDTV) پیدا کنید.

SOURCE Acura Motorsports