ارائه دهنده خدمات مستقل FedEx ، Slicker Trucking ، Inc ، حمایت از سطح طلا برای کامیونداران در برابر قاچاق را ادامه می دهد

مدینا ، اوهایو، 17 مه 2021 / PRNewswire / – Slicker Trucking، Inc. ، یک ارائه دهنده خدمات مستقل FedEx با 130 کامیون و نزدیک به 170 راننده ، جهنده و مدیرانی که به Linehaul و Local Pick-up و Delivery خدمت می کنند. اوهایو، میشیگان و پنسیلوانیا، امروز از تمدید حمایت مالی سالانه خود از کامیونداران علیه قاچاق خبر داد. پیمانکار محلی مجدداً با سطح حمایت مالی طلای FedEx Corporation مطابقت دارد تا امیدوار باشد مانند پشتیبانی از شبکه بزرگ ارائه دهندگان خدمات قراردادی در سراسر کشور ، الهام بگیرد.

قاچاق انسان ، یك شركت مجرمانه چند میلیارد دلاری ، آزادی تخمینی 40.3 میلیون نفر در جهان را انكار می كند و در تمام 50 ایالت گزارش شده است. از طریق پشتیبانی شرکای شرکتی مانند Slicker Trucking ، TAT در حال ایجاد یک ارتش بسیج از متخصصان حمل و نقل است که به منظور کمک به قربانیان و محاکمه مرتکبین آنها ، به اجرای قانون در شناسایی و گزارش این جرم کمک می کند.

دیو بایرز، رئیس Slicker Trucking ، Inc توضیح می دهد ، “ما ماموریت شرکت صداقت ، صداقت ، و تعهد به مردم است. همه مردم نه فقط نزدیکان ما. اگرچه تیم من خارج از جاده نیست ، ما اغلب در این ایستگاه های استراحت و ایستگاه های مسافرتی قرار می گیریم و هر روز با موقعیت های بالقوه روبرو می شویم. ما در حال افزایش هستیم و این به معنای آموزش بیشتر ، مشارکت بیشتر و آگاهی بیشتر است. ما متعهد به حمایت از قربانیان و بازماندگان قاچاق انسان ، درک علائم یک شخص تن فروش و توانمندسازی تیم خود برای ایجاد تماس هستیم. “

به عنوان تلاش مستمر ابتکار عمل ایمنی 2020 ، شرکت Slicker Trucking ، Inc. متعهد به صدور گواهینامه TAT است اولویت نزدیک به 170 کارمند خود در سال 2021 است. امی بایرز، COO از Slicker Trucking ، افزود: “همه احساس سوختگی مالی COVID را دارند ، و اگرچه ما در بازار اساسی هستیم ، هزینه های تجارت بسیار بخشش دیده نشده است. من فقط می توانم تصور کنم که شبکه های غیر انتفاعی نیش دار احساس. ما معتقدیم که ما برای حمایت و کمک به دیگران فراخوانده شده ایم. پشتیبانی ما تنها بخش کوچکی از تلاشهای مشترک TAT است. ما به شرکتی که نگهداری می کنیم بسیار افتخار می کنیم. نه تنها FedEx ، بلکه بسیاری از فروشندگان ما و شرکا نیز حامیان مالی TAT هستند. ما در کنار یکدیگر در حال افزایش تعداد چشم ها و گوش های آموزش دیده در جاده های خود هستیم ، هر کدام وظیفه خود را برای مبارزه با این مشکل و بیرون آوردن آگاهی از تاریکی انجام می دهند. “

هنگامی که در مورد پشتیبانی شریک زندگی در این اوقات نامشخص پرسیده شد ، کندیس پاریس، مدیر اجرایی کامیون داران علیه قاچاق اظهار داشت: “سخاوت و تعهد Slicker Trucking به ابتکارات مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از TAT در میان این زمان ها الهام بخش است. این شرکت ها مانند Slicker هستند که به بالا بردن سطح کمک می کنند … نشان دادن قدرت صنعت به عنوان تغییر دهنده در جنبش لغو گسترده تر.

درباره Slicker Trucking، Inc.
از سال 2008 ، Slicker Trucking، Inc فروشنده شرکت FedEx است. خدمات حمل و نقل Slicker Trucked FedEx Ground Contracted Linehaul مسیرهای حمل و نقل از و به اوهایو ، میشیگان و پنسیلوانیا، و همچنین یک عملیات تحویل مسکونی و تجاری بزرگ در شمال شرقی را اجرا می کند ، اوهایو. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به www.slickertrucking.net. ارزشهای اصلی Slicker Trucking در “صداقت ، صداقت و تعهد نسبت به مردم” جبهه و مرکز رشد آنها است و رشد به معنای آموزش بیشتر ، مشارکت بیشتر و آگاهی بیشتر است!

درباره کامیونداران علیه قاچاق
کامیونداران علیه قاچاق یک سازمان غیرانتفاعی است که به دنبال آموزش ، تجهیز ، توانمندسازی و بسیج اعضای حمل و نقل و صنایع وابسته برای مقابله با قاچاق انسان به عنوان بخشی از مشاغل روزمره است.

تماس با رسانه:
[email protected]

SOURCE Slicker Trucking، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.slickertrucking.net