اولین دانش آموز و شیر الکتریکی بزرگترین سفارش اتوبوس مدرسه با انتشار صفر با 260 اتوبوس را اعلام کردند

مونترال، 17 مه 2021 / PRNewswire / – اولین دانشجو ، بزرگترین ارائه دهنده حمل و نقل دانشجویی در آمریکای شمالیو شرکت شیر ​​الکتریک (NYSE: LEV) (TSX: LEV) (“شیر” یا “کمپانی”) ، تولید کننده پیشرو در وسایل نقلیه شهری متوسط ​​و سنگین تمام برقی ، امروز به طور مشترک اعلام کردند که اولین دانشجو در حال سفارش است 260 اتوبوس مدرسه کاملاً برقی LionC.

این بزرگترین سفارش اتوبوس های مدرسه توسط یک مشتری در تاریخ شیر است. این سفارش ، First Student را به بزرگترین اپراتور اتوبوس های مدارس با انتشار صفر تبدیل خواهد کرد آمریکای شمالی. تحویل از نیمه دوم سال 2021 تا نیمه اول سال 2023 انجام می شود. اتوبوس ها توسط Transco ، شرکت تابعه First Student که در آن فعالیت می کند ، استفاده می شوند. کبک.

گفت: امروز گام جدیدی در تصویب اتوبوس های مدارس با انتشار صفر است مارک بدارد، مدیر عامل و بنیانگذار شیر. “رهبری اولین دانشجو نشان می دهد که فناوری تولید صفر در اینجا برای برآوردن نیازهای بازار در مقیاس ، و همچنین ظرفیت تولید ما وجود دارد – ما در مورد برنامه های آزمایشی صحبت نمی کنیم ، بلکه کل ناوگان اتوبوسرانی برقی هستند ، با وسایل نقلیه که روزانه مطابقت دارند بزرگترین اپراتورهای صنعت. “

این شرکت در حال حاضر تعدادی از اتوبوس های مدرسه برقی Lion را اداره می کند. به عنوان بخشی از خرید ، تیم LionEnergy برای انتخاب و نصب زیرساخت های لازم به طور استراتژیک با First Student همکاری خواهد کرد تا اپراتور بتواند عملیات انتشار صفر خود را به اندازه کافی مقیاس بندی کند.

رئیس دانشجویی اول گفت: “ما افتخار می کنیم که این گام مهم را در جهت ارتقا health بهداشت محیط مسافران دانش آموز و جوامعی که خدمت می کنیم برداریم.” پل اوسلند. “دانش آموز اول از اهمیتی که فناوری های الکتریکی و انتشار صفر در آینده حمل و نقل دانش آموزان ایفا می کنند ، استقبال می کند. برقی سازی اتوبوس های مدارس در حال حاضر آغاز شده و آماده سرعت بیشتری است. این کار با Lion Electric گام مهمی برای موقعیت دانش آموز اول است مانند آمریکای شمالی صاحب اصلی و مجری اتوبوس های مدرسه برقی. “

معاون ارشد استراتژی ، توسعه تجارت ، بازاریابی و ارتباطات ، رئیس ارشد دانشجویی گفت: “در دانش آموز اول ، ما مدتها پیش در توسعه و اجرای نوآوری ها در حمل و نقل پیشتاز بوده ایم.” کلر میلر. “اکنون به عنوان بزرگترین اپراتور اتوبوس های مدارس با انتشار صفر در آمریکای شمالی، ما نقشی حیاتی در کمک به جوامع برای بهبود کیفیت هوا و بهداشت محیط برای مسافران و جامعه خواهیم داشت. با خرید 260 اتوبوس ، همه برنده می شوند. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا به زودی آنلاین کردن آنها را شروع کنیم. “

“ما بسیار هیجان زده هستیم که می توانیم اتوبوس ها را در حیاط خانه خودمان اینجا به کار بگیریم کبک، جایی که به زودی یک اتوبوس مدرسه الکتریکی یک منظره عادی خواهد بود ” بنوا مورین، معاون فروش ، کانادا، در شیر. “هیجان زده كردن كودكان در مورد فن آوری های انتشار صفر امروز آنها را برای یك عمر حمایت از آب و هوا آماده می كند تا به نفع جوامع و كره زمین باشد.”

در طول دهه گذشته ، شیر با ارائه بیش از 390 خودرو سنگین الکتریکی تمام عیار در صنعت خودروهای سنگین با انتشار صفر ، خود را به عنوان پیشرو معرفی کرده است. آمریکای شمالی با بیش از 7 میلیون مایل رانندگی از سال 2016. تمام وسایل نقلیه Lion برای نیروی محرکه الکتریکی از ابتدا ساخته شده اند و در تاسیسات Lion در آمریکای شمالی تولید می شوند که ظرفیت فعلی تولید 2500 کامیون برقی در سال را دارد.

درباره Lion Electric

Lion Electric تولید کننده ابتکاری وسایل نقلیه با انتشار صفر است. این شرکت کامیون های تجاری کلاس 5 تا کلاس 8 کاملاً الکتریکی و اتوبوس ها و مینی بوس های تمام برقی را برای بخش های مدرسه ، پارات ترانزیت و حمل و نقل جمعی ایجاد ، طراحی و تولید می کند. شیر یک رهبر آمریکای شمالی در زمینه حمل و نقل الکتریکی است و بسیاری از اجزای وسایل نقلیه خود را از جمله شاسی ، باتری ، کابین کامیون و بدنه اتوبوس طراحی و ساخته و مونتاژ می کند.

همیشه وسایل نقلیه شیر همیشه فعالانه به دنبال فناوری های جدید و قابل اعتماد هستند ، ویژگی های منحصر به فردی دارند که به طور خاص برای کاربران و نیازهای روزمره آنها سازگار است. شیر معتقد است که انتقال به وسایل نقلیه کاملاً الکتریکی منجر به پیشرفت های عمده ای در جامعه ، محیط و کیفیت کلی زندگی ما خواهد شد. سهام شیر در بورس اوراق بهادار نیویورک و بورس تورنتو با نماد LEV معامله می شود.

شیر الکتریکی ، حرکت روشن

Thelionelectric.com

درباره دانش آموز اول
به عنوان پیشرو ارائه دهنده راه حل های حمل و نقل مدرسه در آمریکای شمالی، دانش آموز اول تلاش می کند تا بهترین شروع و پایان را برای هر روز مدرسه فراهم کند. First Student هر روز پنج میلیون سفر دانشجویی را انجام می دهد ، مسافران بیش از مجموع هواپیمایی های ایالات متحده را جابجا می کند. با داشتن یک تیم از رانندگان بسیار آموزش دیده و قوی ترین سابقه ایمنی صنعت ، First Student خدمات قابل اعتماد و با کیفیتی از جمله حمل و نقل و مدیریت کامل خدمات ، حمل و نقل با نیازهای ویژه ، بهینه سازی مسیر و برنامه ریزی ، تعمیر و نگهداری و خدمات چارتر را با ناوگان حدودی ارائه می دهد. 40000 اتوبوس برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت firststudentinc.com مراجعه کنید.

بیانیه های آینده نگر

کلیه اظهارات غیر از بیان واقعیت های تاریخی مندرج در این بیانیه مطبوعاتی “اظهارات آینده نگرانه” (که شامل اطلاعات آینده نگرانه به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا است) به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار ، از جمله اظهارات مربوط به به ساخت و ساز برنامه ریزی شده و شروع عملیات تأسیسات تولید شیر و ظرفیت تولید پیش بینی شده آن. عبارات آینده نگر را می توان به طور کلی با استفاده از کلماتی مانند “باور” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “انتظار” ، “باید” ، “شناسایی” تشخیص داد “” می تواند ، “” برنامه ریزی “،” پتانسیل “،” آینده “،” هدف “یا سایر عبارات مشابه که وقایع یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهد یا بیان موضوعات تاریخی نیست ، اگرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی چنین مواردی نیستند شناسایی کلمات. این اظهارات براساس مفروضات مختلف ، چه در این بیانیه مطبوعاتی مشخص شده باشد و چه مشخص نشود ، و بر اساس انتظارات فعلی از مدیریت شیر ​​است و پیش بینی عملکرد واقعی نیست. این بیانیه های آینده نگر به منظور کمک به خوانندگان در درک برخی از عناصر اصلی اهداف فعلی شیر ، اهداف ، اهداف ، اولویت های استراتژیک ، انتظارات و برنامه ها و به دست آوردن درک بهتر از تجارت و محیط عملیاتی پیش بینی شیر ارائه شده است. خوانندگان هشدار می دهند که چنین اطلاعاتی ممکن است برای اهداف دیگر مناسب نباشد و در نظر گرفته نشده است و هیچ سرمایه گذار به عنوان ضمانت ، اطمینان ، پیش بینی یا اظهارنظر قطعی از واقعیت یا احتمال به آنها اعتماد نمی کند.

اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است ، که پیش بینی اکثر آنها دشوار است و بسیاری از آنها از کنترل شیر خارج نیستند و براساس تعدادی از فرضیات و همچنین سایر عواملی است که شیر معتقد است در آنها مناسب و معقول است. شرایط ، اما نمی توان اطمینان داشت که چنین برآورد ها و فرضیاتی صحیح یا تحقق بخشیدن به چشم انداز ، تجارت ، اهداف ، برنامه ها و استراتژی های شیر وجود دارد. بسیاری از خطرات و عدم اطمینان می تواند باعث شود نتایج واقعی شیر ، عملکرد یا دستاوردهای وی یا حوادث یا تحولات آینده با آنچه بیان شده یا ضمنی اظهارات آینده نگر است تفاوت اساسی داشته باشد.

علاوه بر این ، اظهارات آینده نگر ، انتظارات ، برنامه ها یا پیش بینی های شیر از وقایع و دیدگاه های آینده را از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی منعکس می کند. شیر پیش بینی می کند که وقایع و تحولات بعدی باعث تغییر ارزیابی های شیر می شود. با این حال ، در حالی که شیر ممکن است تصمیم بگیرد که این اظهارات آینده نگر را در برهه ای از آینده به روز کند ، شیر هیچ قصدی ندارد و هیچ تعهدی به این کار ندارد ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد. به هیچ یک از تاریخهای بعد از تاریخ انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی نباید به این اظهارات آینده نگر اعتماد کرد. اظهارات آینده نگر شیر به صراحت در کل این واژه احتیاط واجد شرایط است. نسخه کامل یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر و همچنین شرح مفروضات مربوطه و عوامل خطرسازی که ممکن است بر نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شیر یا رویدادها یا تحولات آینده تأثیر بگذارد تا از نظر بیان شده یا ضمنی فوروارد متفاوت باشد. اظهارات چشم پوشی در بیانیه ثبت نام در فرم F-4 که ​​توسط Lion در پروفایل خود در EDGAR به آدرس www.sec.gov ثبت شده است ، موجود است.

SOURCE Lion Electric

لینک های مربوطه

https://thelionelectric.com/