بازار مبدلهای حرارتی هواپیما به ارزش 2.0 میلیارد دلار تا سال 2026

شیکاگو، 17 مه 2021 / PRNewswire / – طبق یک گزارش تحقیقاتی “بازار مبدلهای حرارتی هواپیما با استفاده از سیستم (سیستم کنترل محیط زیست و سیستم موتور) ، نوع (صفحه ، ورق ، لوله تخت) ، فروشنده (نصب شده ، بازار پس از فروش) ، بستر (هواپیماهای با بال ثابت ، هواپیماهای با چرخش بال ، و پهپادها) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2026 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، انتظار می رود بازار مبادله گرما هواپیما از برآورد رشد کند 1.3 میلیارد دلار در سال 2021 تا 2.0 میلیارد دلار تا سال 2026 ، با نرخ CAGR 9.2٪ در دوره پیش بینی 2021-2026. برخی از عوامل رشد بازار شامل افزایش تقاضا برای خنک کننده و گرمایش موثر در هواپیماهای تجاری و افزایش هزینه های نظامی در بسیاری از کشورهای جهان است.

بروشور PDF بخواهید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=20018090

“مبدل حرارتی از نوع لوله تخت بیشترین اندازه بازار را در طول دوره پیش بینی به خود اختصاص داده است”

براساس طراحی ، به طور عمده دو نوع مبدل حرارتی در هواپیماها مورد استفاده قرار می گیرد که از نوع صفحه ای و پره ای است و دیگری نوع لوله تخت است. برای دوره پیش بینی نوع لوله تخت مبدل حرارتی هواپیما انتظار می رود CAGR بالاتر از نوع صفحه و پره نشان دهد. همچنین ، مبدل حرارتی از نوع لوله تخت باعث جایگزینی یا بازار پس از آن می شود.

“پیش بینی می شود که بخش هواپیماهای بال ثابت در بالاترین CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند”

بر اساس پلت فرم ، بازار مبدل های حرارتی هواپیما به هواپیماهای با بال ثابت ، هواپیماهای بال دوار و وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپادها) تقسیم شده است. مبدلهای حرارتی هواپیماها از نظر کاربرد و پیکربندی در انواع مختلف هواپیماها متفاوت هستند. همچنین تعداد آنها در هواپیماهای بدنه باریک ، هواپیماهای پهن پیکر ، هواپیماهای بدنه بسیار بزرگ و جت های تجاری متفاوت است. انتظار می رود که بخش بال ثابت در بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند. عوامل مlyثر بر بازار مبدلهای حرارتی هواپیما با توجه به این بخش ، افزایش تقاضا برای هواپیماهای تجاری بدنه باریک و اتصال بیشتر در مناطق مختلف است.

“بخش الکترونیک Pod Cooling بیشترین اندازه بازار را در طول دوره پیش بینی به خود اختصاص داده است”

بر اساس برنامه ، بازار مبدلهای حرارتی هواپیما به سیستم کنترل محیط (ECS) ، سیستم موتور ، خنک کننده غلاف الکترونیکی و هیدرولیک تقسیم می شود. مبدل های حرارتی هواپیماها در موتورها ، اویونیک و سیستم های کنترل محیط مورد استفاده قرار می گیرند که با حذف گرمای اضافی از سیستم ها به کنترل گرما و حفظ دما کمک می کنند. مبدل های حرارتی برای خنک سازی مایعات هیدرولیکی استفاده می شود و در داخل مخزن سوخت قرار دارد. خنک کننده Pod الکترونیکی شامل خنک سازی دستگاه های الکترونیکی مانند تراشه ها ، بسته های IC و بسیاری دیگر از دستگاه های بسته بندی نشده هوا است. با افزایش تقاضا برای اتوماسیون ، بسته های الکترونیکی بیشتری باید در فضای کوچکتر و تنگتری نصب شوند و از این رو بیشترین افزایش در CAGR را در دوره پیش بینی دارد.

مرور TOC عمیق دربازار مبدلهای حرارتی هواپیما “

598 – جداول
51 – ارقام
348 – صفحات

استعلام قبل از خرید: https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyyingNas.asp؟id=20018090

“بخش پس از فروش بیشترین اندازه بازار را در طول دوره پیش بینی به خود اختصاص داده است”

بر اساس فروشنده ، بازار مبدل های حرارتی هواپیما به OEM (تولید کننده تجهیزات اصلی) و بازارهای پس از فروش تقسیم شده است. بخش پس از فروش شامل تعمیر و نگهداری ، تعمیر به روزرسانی و جایگزینی قطعات و سیستمهای مبدل حرارتی هواپیما است. پیش بینی می شود زیر بخش فروشنده بازار پس از هزینه های زیاد در سیستم های ارتقا یافته هواپیمایی و جایگزینی اجزا و سیستم های مدیریت حرارتی بیش از حد ، در بازار مبدل های حرارتی هواپیما هدایت شود. با این حال ، افزایش در تحویل هواپیما و ساخت هواپیما در داخل ، رشد بخش OEM را تحریک می کند.

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی شده است که در بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند. “

آسیا و اقیانوسیه یکی از بازارهای نوظهور مبدل حرارتی هواپیما از نظر فعالیت های تحقیق و توسعه ، استقرار و حضور برخی از بازیگران اصلی بازار است. کشورهای عمده زیر این منطقه کشورها هستند ژاپن، هند و چین. محرکهای رشد بازار مبدلهای حرارتی هواپیما در ژاپن شامل نیاز به بهبود سیستم های هواپیمایی نیروهای دفاع شخصی ژاپن ، از جمله نیروی دفاع هوایی هوایی ژاپن (JASDF) ، نیروی دفاع شخصی زمینی ژاپن و افزایش تقاضا برای سیستم مدیریت حرارتی بهتر در خطوط هوایی تجاری. افزایش تمرکز دولت بر امور نظامی و دفاعی موجب رونق بازار می شود هند. چین یکی از کشورهای با سرعت رشد در جهان است. انتظار می رود این کشور هزینه های نظامی خود را در سیستم های هواپیما ، از جمله مبدل های حرارتی هواپیما و همچنین تجهیزات مدرن نظامی افزایش دهد تا از لحاظ فنی در بخش دفاعی پیشرفته باقی بماند. خطوط هوایی داخلی در چین به طور فزاینده ای درگیر قرارداد با تامین کنندگان خدمات پس از فروش هستند تا عملیات هواپیمای خود را افزایش دهند همچنین عواملی مانند پرسنل ارزان و ماهر برای ساخت مبدلهای حرارتی هواپیما موجب رونق بازار می شود آسیا و اقیانوسیه منطقه

بازیکنان اصلی فعال در بازار مبدل های حرارتی هواپیما شامل Meggitt PLC (بریتانیا) ، AMETEK (آمریکا) ، TAT Technologies (اسرائيل) ، گروه پیروزی (ایالات متحده) و هانیول (ایالات متحده). این بازیکنان کلیدی مبدلهای حرارتی هواپیما را برای هواپیماهای تجاری یا دفاعی ، فضاپیماها ، پهپادها ، UCAV ها ارائه می دهند و دارای شبکه های توزیع مجهز و قوی در آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان ( خاورمیانه، آمریکای لاتین، و آفریقا)

گزارش های مرتبط:

بازار موتورهای هواپیما بر اساس نوع (Turboprop ، Turbofan ، Turboshaft ، Piston Engine) ، کاربرد (هواپیمایی نظامی ، هواپیمایی تجاری ، هواپیمایی عمومی) ، بستر های نرم افزاری (بال ثابت ، بال روتاری) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2022

بازار پایدار سوخت هواپیمایی بر اساس نوع سوخت (سوخت زیستی ، سوخت هیدروژن ، انرژی سوخت مایع) ، فناوری ساخت سوخت زیستی ، ظرفیت ترکیب سوخت های زیستی ، بستر های نرم افزاری ، منطقه – پیش بینی تا سال 2030

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets determined مصمم است امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار ارائه دهند.

گل سرسبد بازارهای بازار اطلاعات و بازار تحقیقاتی ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/aircraft-heat-exchanger-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/aircraft-heat-exchanger.asp

SOURCE MarketsandMarkets